IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dadax84
12. dec 2011

@hadassah Mne ho tiez robila Culbova, ona je super. Mal mi ho robit Galo, ale nakoniec mi ho robila ona. Bola som stastna ze mi robila ona, zevraj si ju doc. Tomas odchoval. Tak uvidime ci odviedla dobru pracu 😀

hadassah
12. dec 2011

@dadax84 aj mne je Dr. Cuľbová sympatická, ale pripadá mi ako taká dievčička zo strednej 😀

narcis11
12. dec 2011

tie,co ste to uz aspon raz absolvovali, kedy ste sa testovali najskor? Mali ste uz nejake priznaky?

majca55
12. dec 2011

@dasaa @tinka9075 babulky moje mne včera nešiel net tak sa hlásim až dnes 😵 😵

majca55
12. dec 2011

@cmelica ahoj moja už som tu je mi trochu lepšie 😵

mirka2010
12. dec 2011

@tinka9075 ach moja....to je strasneeeee...uz 5x??? joooooj, to je strasne....si silna zena...naozaj....obdivujem ta...ale vsetko uz bude len a len dobre, uvidis! a odkial vies, ze ide do Londyna???

cmelica
12. dec 2011

@majca55 ahooj!!to som rada ,ze sa ti polepsilo 🙂 ja peciem linecke tak len tak na skok som tu 🙂

tinasc
12. dec 2011

@hadassah tak by som skočila do centra, alebo ku gynekológovi, aby ti dopredu predpísal aspoň to jedno balenie, však to neskôr určite využiješ 😉

tinasc
12. dec 2011

@mirka2010 veď to je snom každej ženy, porodiť rýchlo 🙂 ale každá je iná, ja Ti prajem aby si to mala rýchlo za sebou 🙂

mirka2010
12. dec 2011

@tinasc si zlata, dakujem velmi pekne....uvidime, co nas caka, aj ked obavy mam,. v erim, ze to bude v pohode tuk, tuk, tuk.....

tinka9075
12. dec 2011

@mirka2010 musím íst dalej a všetko bude dobré 🙂 to že doc.Tomáš ide do Londýna mi povedal docent v Blave 😉

majca55
12. dec 2011

Babulky dnes mi HCG vstúplo na 972 a vraj to vyzerá na dvojičky takže uvidíme a ešte trošku ma aj vystrašili lebo má chcu znovu o týžden vydieť čo ao či to rastie bojím sa ☹

sijust
12. dec 2011

@majca55 zlatik nebojkaj sa...ja som mala na 14den 980...tiez ma strasili,ze to budu dvojicky...a je len jedno...bud rada,ze hcg rastie...a mojka,tiez som chodila kazdy tyzden az do 9tt...bud rada,ze maju zaujem,bude to ok,uvidis 😉

cmelica
12. dec 2011

@majca55 presne tak vsetko bude v poriadku a HCG bude dalej pekne rast 🙂 🙂 🙂 ze co tam rastie 😀 no ved predsa fazulka 😵 😵 😀

tinka9075
12. dec 2011

@majca55 neboj všetko bude ok a HCG nech len pomaličky rastie 🙂 🙂

majca55
12. dec 2011

@sijust @cmelica babulky dakujem vám ja sa aj bojím ked dnes povedala,že je to ešte malé ale potom že ked pred týždnom bolo 175 tak to je asi potom dobre či? ešte ma vystrašili ak by ma moc bolelo v podbrušku až idem hned ku gynekologovi ja sa bojím mimomaternicového ☹

tinka9075
12. dec 2011

@cmelica už máš napečené my sme pred chvílou prišli z mesta všade plno ludí 😉 😉

cmelica
12. dec 2011

@majca55 Zlatik nicoho sa neboj ..ak by to malo byt mimomaternicove uz by ta bolelo podbrusko,nie???
mysli pozitivne!!!!! 🙂 🙂 ak by to bolo mimo tak by ti tak HCG nestupalo,ci ano...no musim to ist vyguglit 😀

cmelica
12. dec 2011

@tinka9075 jasne uz mam aj pozliepane 🙂 🙂 a mm obaloval v cukre 🙂
aj ste nakupili??

tinka9075
12. dec 2011

@cmelica no vy ste aká zohratá dvojica ja pečiem rada ked som sama lebo môj muž ešte len to vyberiem z trúby už mi to žuje 😀 😀 😀

cmelica
12. dec 2011

@tinka9075 to moj nie 🙂 on moc na kolace nieje...skor tak cokoladku 😀

tinka9075
12. dec 2011

@cmelica môj aj na koláče aj na čokoládku ja keby som pojedla tolko sladkého ako ontak neviem a on nepriberie vôbec 😀 😀

majca55
12. dec 2011

@cmelica zlatko dík moc už aj ja guglím 😵

adikasala
12. dec 2011

@majca55 ahoj moja ja som mala na 5+2 tiez tak nejak.neboj bude to dobre

majca55
12. dec 2011

@adikasala dakujem ja už mám strach zo všetkého a hlavne ked su aj v centre neistí 😉

adikasala
12. dec 2011

@majca55 klud a pozitivne myslenie...z vlastnej skusenosti.....ja som do 8 tyzdna krvacala,a vidis drobcek mi uz kopka 🙂

tinasc
12. dec 2011

@majca55 moja neboj sa, ja verím, že všetko je v poriadku, ja som na 15 deň pri teste mala 197 😉 ty nič negoogli, radšej v pohodke 🙂 aj keď viem, že sa to veľmi nedá a strach je veľký, ale treba veriť 🙂

tinasc
12. dec 2011

@adikasala ja neverím ako to uteká, len pred chvíľkou si nám tu radostne oznamovala skvelú správu a už si v 20tt 🙂 neuveriteľne ako to letí 🙂

lenisko1
12. dec 2011

@majca55 jeeej super nic sa neboj pekne rastie alebo rastu 🙂 ja idem v stredu na kontrolu tak tiez uvidime ako rastieme 🙂 potom daj vediet či budu dve 🙂

dadax84
12. dec 2011

@majca55 Velmi ti drzim palce a myslim na teba, nebojkaj sa vsetko bude dobre 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre