IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dadax84
12. dec 2011

@bobinka77 Ahoj, ja by som ti poradila este IUI, vacsinou sa podari na druhy krat. 🙂

bobinka77
12. dec 2011

@dadax84 Mne vlastne aj prvý krát krvný test ukázal, že mám zvýšené to Hcg, čiže pozitívne, bola tam šanca, týždeň mi aj meškali krámy, ale potom prišli také čudné ale prišli.... ☹

dadax84
12. dec 2011

@bobinka77 To mi je luto, urcite tam nieco bolo, ale odislo to 😢 nestracaj nadaj, a skus este jedno IUI 🙂

tinka9075
12. dec 2011

@bobinka77 ahoj ja som mala to isté test mi ukázal že som tehu a potom som dostala mrchu a záver biochemické tehotenstvo v januári idem na 3iui a verím že sa podarí 🙂 🙂

bobinka77
12. dec 2011

@dadax84 Ani nevrav, aj ja si myslím, že tam niečo bolo, len som to zrejme potratila (aj som si našla niečo také čudné asi 1 cm, nejaký obal alebo čo to mohlo byť, a potom krvácanie) ☹ Ty si na tom ako, si po prvom pokuse IUI??? A kde chodíš????

bobinka77
12. dec 2011

@tinka9075
Do frasa, máme my problémy, niekto sa iba okolo ženy mihne a už je tehotná a my???? Už som zúfalá.... A to je pravda že poisťovňa preplatí IVF len ak máš za sebou 3 neúspešné IUI, neviete babenky????

hadassah
12. dec 2011

@dadax84 dobre si to napísala 😝 , ja sa už neviem dočkať, kedy padne a pôjdem domov, rovno sa hodím na gauč pod deku a budem podriemkávať 😀 ešte že som včera navarila viac, dnes sa nemusím zaoberať večerou 😝

bobinka77
12. dec 2011

@tinka9075 Do tretice všetko dobré 😉 😉 😉

tinka9075
12. dec 2011

@bobinka77 to máš pravduniekto s tým problém nemá mne poistovna schválila hned ani som na iui nebola 🙂 🙂 ja verím že tretie iui bude úspešné

bobinka77
12. dec 2011

@tinka9075 Tak teraz si po IVF????? Ozaj a koľko si doplácala ty????

hadassah
12. dec 2011

Baby a my keď sme išli na IUI, tak v správe bolo napísané, že množstvo spermií 22 mil/ 1 ml, motilita 80%. To akože z tých všetkých spermií vyselektovali 22 miliónov najlepších? Lebo po spermiograme sme mali výsledky, že muž má 125 miliónov na 1 ml.

dadax84
12. dec 2011

@bobinka77 Ano som po prvom pokuse, dnes som 6 den, chodim do Martina-Iscare 🙂

hadassah
12. dec 2011

@bobinka77 podľa mňa, ak má žena zistené také problémy, kedy by IUI nemalo význam a pošlú ju hneď na IVF, tak to poisťovňa preplatí. Moja sestra bola hneď na 1. krát na ICSI, IUI a IVF nemalo význam, lebo partner mal veľmi zlé spermie a veľmi máličko, tak to inak ani nešlo.

tinka9075
12. dec 2011

@bobinka77 ja som bola 2x na ivf ale smutné je to že som mala potraty tak nezistovali v centrách prečo až doc.Tomáš v Martine zistil prečo u mna bolo ivf úspešné ale potom som potratila ja som nedoplácala vela asi 500eur lebo icsi nebolo potrebné 🙂 🙂

hadassah
12. dec 2011

@dadax84 a tebe kto robil zákrok? Cuľbová, alebo Galo? Mne Cuľbová, tak som bola taká uvoľnenejšia, ten Galo je taký odmeranejší 😝

cmelica
12. dec 2011

@bobinka77 ahooj!!!ja som bola 2x na IUI -neuspesne a od zajtra stimulujem na IVF...ak ti mozem poradit,podpiste si ziadost na IVF a medzitym chodte na IUI,kym vam ziadost schvalia 🙂 vela kociek potom to IVF nepotrebovala 🙂 🙂 a je lepsie mat hned schvalenu ziadost a nestracat tym cas ak by IUI nevyslo...to prve je mi luto ☹ mas velku sancu ,ze to 2 bude uz uspesne na krasnych 9 mesiacikov 🙂 drzkam palce 😵 😵

cmelica
12. dec 2011

@tinka9075 @dasaa @majca55 ahojte kocenky!! ako sa dnes mate??
samozrejme zdravim vsetky babulky 😀 😀

tinka9075
12. dec 2011

@cmelica ahoj zatial ok poobede ideme na nákupy pochodit po obchodoch 🙂 🙂

cmelica
12. dec 2011

@tinka9075 my sme boli vcera...dnes idem piect tie linecke kolaciky 🙂 🙂

tinka9075
12. dec 2011

@cmelica ja idem piect asi v stredu ked prídem od doktora 😉 😉

mirka2010
12. dec 2011

@tinka9075 samozrejme, vsak ktora z nas nie 🙂 a teda pripravujes sa na iui v januari? jooooj, tak moooc prajem aby to vyslo....alebo dovtedy aj prirodzene 🙂

tinka9075
12. dec 2011

@mirka2010 áno na iui by som mala íst v januári ale docent v Blave ma pripraví tak verím že sa podarí 🙂 🙂

mirka2010
12. dec 2011

@tinka9075 takze docent odisiel nakoniec do BA? tiez do toho isteho centra, alebo neviem kde je??? ja tam mam ist na sono tento tyzden, teda myslim do MT a je mi velmi smutno, ze on tam uz nebude...ale ty si uz podstupila ivf, vsak?

tinka9075
12. dec 2011

@mirka2010 nie ja chodím k docentovi ale k Válkýmu on je v Iscare v blave áno už som bola na ivf ale štastie trvalo krátko som potratila 😒

mirka2010
12. dec 2011

@tinka9075 ach moja, ved som citala, ze si potratila, velmi ma to mrzi, ze si si tym musela prejst a zazit si to...ale uvidis, coskoro sa dockas a na 9 mesiacikov sa stane z teba krasna tehulka...vsak musite tu prevziat po nas stafety...tak myslim, ze sa to urcite podari 🙂 ale nevies co je s docentom z MT?

tinka9075
12. dec 2011

@mirka2010 no mala som toho vela ale nejak som to prežila 5krát som potratila prečítaj si môj príbeh vo fotoblogu budeš vediet čo som zažila ale ja verím že to dotiahneme do konca 🙂 🙂 docent Tomáš vraj odchádza do Londýna

narcis11
12. dec 2011

ahojte, pripajam sa aj ja, mam za sebou prve IUI. dnes som 14 den po.....cakam.Rozmyslam,ci sa uz mozem testnut. Priznaky....picha ma od zaciatku v podbrusku, obcas zle od zaludka, castejsie ma pobolieva hlava a som unavena. Snad si to nenahovaram ☹.

hadassah
12. dec 2011

@narcis11 držím palce, nech je to ONO 😉

narcis11
12. dec 2011

hadassah dakujem....co som citala, ty mas tiez celkom sancu 🙂

hadassah
12. dec 2011

@cmelica
@tinka9075
@dadax84
Baby a my keď sme išli na IUI, tak v správe bolo napísané, že množstvo spermií 22 mil/ 1 ml, motilita 80%. To akože z tých všetkých spermií vyselektovali 22 miliónov najlepších? 😕 Lebo po spermiograme sme mali výsledky, že muž má 125 miliónov na 1 ml. A keď som ležala na koze pripravená, tak z laboratória doniesli už pripravené spermie a bolo to v dvoch striekačkách. Aj vy ste to mali takto?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre