IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
14. dec 2011

@tinka9075 tak to ano 😵

tinka9075
14. dec 2011

@dasaa krása to bude 😅

bambulka101
14. dec 2011

prosim vas kolky den po iui ste si robili test? ja to uz asi nevydrziím

mirka2010
14. dec 2011

@dasaa to ano...vsak pockaj, ako krasne to budes prezivat aj ty 🙂 uz o chvilku 🙂

cmelica
14. dec 2011

@bambulka101 ja som si robila od 10 dna 🙂 🙂

cmelica
14. dec 2011

@dasaa ako bolo na schodzi??
jasne uz mam doma dalsiu,ale tu som este nezacala 🙂

kostickabonnie
14. dec 2011

@cmelica 🙂 🙂 🙂 aj si menila znacku testerov alebo mas nejaku oblubenu ?

cmelica
14. dec 2011

@kostickabonnie ja som len mama testy kupovala...su najspolahlivejsie...kolky den si??

kostickabonnie
14. dec 2011

@cmelica 12ty po IUI a konecne skoncilo spinenie, ale zacali pobolievat vajecniky ako pred mrchou 😒

adikasala
14. dec 2011

baby dve strany a sme na 1000 😀 😀 😀 😀 😀 record vdaka zavislackam 🙂 🙂 🙂

cmelica
14. dec 2011

@kostickabonnie tak zajtra testujes???ci este dnes vecer???

cmelica
14. dec 2011

@adikasala to by sme dnes aj mohli dat 😀 😀 ako sa mas??a co zuby??

tinka9075
14. dec 2011

@cmelica jéj už aj ty si tu 🙂 🙂

adikasala
14. dec 2011

@cmelica no pri vasom tempe to bude uz o chvilu prekrocene 🙂 mam sa ok zatial zuby posluchaju a zvazujem ci si dat urobyt este teraz pred sviatkami,alebo az po...inak vsetko ok vcera poradna dopadla na vybornu tak sme spokojny 🙂 a cakame na morfo sono 27....

kostickabonnie
14. dec 2011

@cmelica asi nebudem testovat, pojdem na krv radsej v piatok - od tych "milych" sestriciek u mojho dr. sa negativna sprava bude prijimat lahsie ako pohlad na jednu ciarku 😒

cmelica
14. dec 2011

@tinka9075 nooo uz som tu,teda zas som tu 🙂 🙂 co nove??

cmelica
14. dec 2011

@adikasala super,ze ste v poriadku 🙂 a fotecku nam kedy ukazes???

cmelica
14. dec 2011

@kostickabonnie ale to pokusenie je velike,vsak?obdivujem ta,ja som nevidrzala 😀

tinka9075
14. dec 2011

@cmelica ale nič moc len som dnes bola u ortopéda a že operácia kolena v apríli no uvidím ako bude ked budem tehu 🙂 🙂

kostickabonnie
14. dec 2011

@cmelica mala som tu posledne dni frmol (navsteva s dvomi malymi detmi), takze som nemala cas nad tym rozmyslat...ale dnes ma to uz pokusa, chvalabohu nemam doma ziaden 🙂

cmelica
14. dec 2011

@tinka9075 coze???a to preco??kokso dievca tebe sa to teda hromadi 😅 ale ak by si bola tehu operacia sa nekona,nie??

cmelica
14. dec 2011

@kostickabonnie no je lepsie ked na to nemyslis 🙂 v piatok mas teda krvicku??tfuj tfuj tfuj az je pozitivna 🙂

tinka9075
14. dec 2011

@cmelica no jasné že sa nekoná potom to budeme riešit injekciami bože ja budem dopichaná kôly tehu do brucha a pre problémy s kolenom do kolena no musím vydržat 🙂 🙂

tinasc
14. dec 2011

@tinka9075 tak sa drž, dúfam, že ti to pomôže, ale ak sa ti podarí otehotnieť dovtedy, tak aj tak bude dobre, však kvôli bábätku vydržíš 🙂

tinka9075
14. dec 2011

@tinasc dakujem no niekedy sa to na mna valí z každej strany ale ved musím vydržat a bude dobre 🙂

apolenka6
14. dec 2011

Tak dievčence @katy33 je už domka 😵 ...už ,len čakať ked sa ozve a dá fotky malej Viktorie 😉

Jáj vy tu už vypekáte a ja neviem čo budem piecť,,,,, 😕

tinasc
14. dec 2011

@tinka9075 aj také poznám, všeličo sme si už preskákali, ale vydržíme všetko, však ženy vydržia veľmi veľa 🙂

kostickabonnie
14. dec 2011

@cmelica moja, ak by ta krvicka bola pozitivna, tak mas u mna obrovsku bombonieru 😉 😉 ja som to spinenie mala dost silne, takze som tomu prestala verit uplne a uz som to aj oplakala. Zacalo na 7.den tmavohnede a na 9.den ustupovalo, tak som sa tesila, ale na 10.den prislo svetlocervene a to sa postupne menilo na svetlohnede. Uz ma ani prsia nebolia, jedine ma boli brucho ako pred mrchou..... Takze mne uz pomoze iba taka bosorka ako si TY 😀 😀 😀

tinka9075
14. dec 2011

@tinasc presne a ked som volala mužovi tak mi povedal že ved ty to zvládneš sa mu dobre hovorí ked ho ešte nikdy neoperovali ale ja všetko beriem tak športovo 🙂 🙂

cmelica
14. dec 2011

@kostickabonnie 🙂 🙂 🙂 mam rada tu z Lidla ,tu ruzovu 😀 😀 😀 ale nie robim si srandu 😀
a nebolo to zhniezdenie???to akurat tak sedi na ten 7-9 den...ale co to bolo potom?
kedy mas mat ms??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre