• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

27. júla 2017 
@tinka9075 ty budes ako ihelnicek,moja :slight_smile: ale vsetko vydrzime,vsak?
14. dec 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica jasné že vydržíme ale hlavne že bude všetko ok :slight_smile: :slight_smile:
14. dec 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 presne, môj mužík za svoj život ešte nebol operovaný, zato ja som za svoj život už preskákala toľko operácií a zákrokov... no škoda hovoriť... takže tiež sa mu to ľahko hovorí...
14. dec 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ako dopadli pernicky??
14. dec 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ja toho už mám tiež vela za sebou ale som sa smiala ked mi povedal že bude držat palce a nervozne sa prechádzat v nemocnici na chodbe aspon že tak :slight_smile: :slight_smile:
14. dec 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica sú dobré, malej nechutili... no aká náročná... do vianoc ich ale zjeme, keď prídeme domov z vonku, k horúcemu čajíku budú dobré :wink: :wink:
14. dec 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 môj mužík bol vždy v robote, ktovie, či som mu v tej chvíli chodila po rozume... :wink:
14. dec 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc to môj vždy stepoval v nemocnici a ked nie tak každú chvílu volal sestričkám tie už museli byt z neho zúfalí :slight_smile: :slight_smile:
14. dec 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica dakujem za tip :grinning: neviem, ci to bolo zahniezdenie, rovnaky priebeh ( v tom istom case a rovnako dlho, ale spinenie nebolo take silne) bolo aj pri prvom IUI. No a tiez problem je, ze to spinenie na 20 DC mavam uz niekolko rokov (ale neviem tam najst pravidelnost alebo nejaky system - a doktori nevedia najst pricinu). Takze ja som skeptik a myslim si, ze to spinenie brani otehotneniu :unamused:
14. dec 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica jaj, a som 25 DC dnes, IUI bolo na 13 DC
14. dec 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 jeej tak uz sa na nu tesime.. a pozdravuj ju !!! :slight_smile: :slight_smile:
14. dec 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kostickabonnie aj si bola niekde na vysetreniach??
14. dec 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica cooo? to uz dalsiu knihu mas?
14. dec 2011 o 20:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica Ďakujem, to je dobrý nápad, akurát zajtra ideme riešiť do Martina, že čo ďalej, či ešte 2 x insemináciu alebo umelé oplodnenie. To tak dlho trvá schválenie tej žiadosti???? Aj ja Tebe držkám palčeky, verím že čoskoro to vyjde
14. dec 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte babulky tak som po vianočných nákupoch a poviem vám,že mám dosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale kúpila som si tehu mikinu :dizzy_face:
14. dec 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@majca55 uz sa pripravujes na tehu oblecenie :slight_smile:
14. dec 2011 o 20:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa veruze dalsiu,aby som mala co robit a necumakovala do PC...mm uz ma odtialto vyhadzuje :grinning:
14. dec 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj @katy33 sme velmi radi ze uz si s malou doma.Prajeme ti vela zdravicka.Potom nam ukaz svoju princeznicku. :slight_smile:
14. dec 2011 o 20:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bobinka77 no schvalenie trva asi mesiac,niekedy aj dlhsie...za ten cas mozte skusit este jedno IUI a IVF mozno nebude ani treba :slight_smile: :slight_smile:
14. dec 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 tak ty uz nakupujes tehu oblecenie?? :grinning:
14. dec 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ak myslis konkretne tento cyklus, tak som volala doktorovi, ze co mam robit, ze mam silne spinenie a on mi povedal, ze mam cakat, ci pride ms, ze tu sa neda nic robit, len vydrzat a po 14 dnoch testnut. No a celkovo som s tymto problemom "otravovala" a vymenila 5 doktorov, postupila kopec mylnych diagnoz bez uspechu. Dokonca aj v GynFive, ked som tento problem opisala, tak ma odpalkovali, ze niektore zeny to tak proste maju a bodka. Takze neviem, ak bude teraz negativny vysledok, asi si vyberiem 6-teho lekara ...len netusim, kde uz len hladat odbornika, ked posledni dvaja o sebe tvrdili, ze prave oni su ti najlepsi na Slovensku :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ved je to droga nasa.Aj moj mm je nervozny ked ma vidi pri PC :confounded:
14. dec 2011 o 20:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 Aj my chodíme do Martina, ale do Heliosu. To mi je ľúto, tak vlastne tebe sa to aj podarí, len potom potratíš však??? To bol asi aj môj prípad.... ale nechápem prečo, keď som brala aj ten utrogestan na udržanie tehotenstva.... fakt neviem z čoho sú potom tie problémy... :frowning2:
14. dec 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak ako pise@cmelica ja na tvojom mieste @bobinka77 este by som isla na IUI pokym nebude schvalena ziadost.A moze byt ze ti potom bude aj zbytocna :slight_smile:
14. dec 2011 o 20:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica Skúsim sa zajtra na to opýtať.... A ty kam chodíš????
14. dec 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie ach jaj to nase zdravotnictvo :slight_smile: ja verim,ze to budu len pozitivne spravicky :slight_smile: aj vam hovorili o IVF??
14. dec 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobinka77 no vždy som potratila ale v Iscare mi zistili kde je problém v krvi tak budem musiet pichat celé tehu injekcie ale nevadí a ešte brat na imunitu Prednison snád to pomôže :slight_smile:
@bobinka77 ja do Heliosu v MT :slight_smile: teda neviem ci este niekde je tiez helios :grinning:
@majca55 a ako sa mi mas uz ti je lepsie ? :wink:
14. dec 2011 o 20:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie este som tu nasla kocky co chodia do brna... tak skus tam, za to nic nedas...
14. dec 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok