IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dendatomy
17. mar 2024

@zuzsat dakujemm velmi pekne..🥰😊😊😊

dendatomy
17. mar 2024

@esmee3 dakujem velmi peknee som stastna❤️🥰🥰😊😊len som dotoho prechladla...tak hadam to nema vpliv...😊🥰

esmee3
17. mar 2024

@dendatomy nie nemá imunita je trosku oslabená ale to rýchlo prejde 😊 ideálne si kup femibion1 kde sú vitaminky pre tehotné ja som ho brala 😊

dendatomy
17. mar 2024

@esmee3 mam davam si dakujem....si zlata😊😊🥰🥰

123tana123
17. mar 2024

@petra2505 Helios Martin IUI neuspesne, diagnoza PCO vedela som ze bude neuspesne no musela som absolvovat aby mi poisťovňa preplatila IVF ktore dopadlo uspesne na 1x

dendatomy
24. mar 2024

@esmee3 dakujem velmi pekne za vsetko v piatok mi s krvnych testov potvrdili tehotenstvo tak sme stastny🥰❤️❤️❤️

dendatomy
24. mar 2024

@zuzsat ahojky v piatok mi s krvnych testov potvrdili tehotenstvo tak sme stastny❤️❤️❤️🥰🥰

esmee3
24. mar 2024

@dendatomy gratulujem nech sa bublinka ďalej pekne vyvíja do úspešného konca ❤️

dendatomy
24. mar 2024

@esmee3 dakujem velmi pekne aj teba holeli tak krize aj podbrusko??🥰❤️😊

esmee3
24. mar 2024

@dendatomy áno 😊 zväčšuje sa ti maternica tak to budeš cítiť

dendatomy
25. mar 2024

@esmee3 dakujem a v noci ma chytila taka zimnica..aj horucku som mala 38,ale som ju znizila na 36,5.stalo sa ti to??

esmee3
25. mar 2024

@dendatomy nie ale pri tehotenstve je skúšaná imunita, dávaj si vitamíny napr femibion nech neochorieš 😊

dendatomy
29. mar 2024

@esmee3 ahoj...nem dobru spravu hcg sa mi po vcerajsej kontrole znizuje ani tehotensky vacok nebol vidiet...vysadzam vsetky lieky...len nechapem preco..pekny den😪😔

esmee3
29. mar 2024

@dendatomy vážne? Och to mi je ľúto 😢 a ka som mala biochemické:/ další mesiac sa to snáď podarí

dendatomy
29. mar 2024

@esmee3 ano vazne...ano ideme o mesiac mam 4 vajicka este😪😪

dendatomy
20. apr 2024

@esmee3 ahojky vcera som bola zase na vklade..dufam ze to uz bude gol na 9 mesiacov do branky😊😊😊

esmee3
20. apr 2024

@dendatomy držím palce 🙏🥰

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre