IVF a nová práca

20. apr 2022

Ahojte, momentálne som nezamestnaná a zároveň s manželom absolvujeme rôzne testy ako genetika, repro imunológia atď kvôli ivf v ČR, už som zaslala aj žiadosť na poisťovňu, práve sa mi naskytla nová práca, ocitol sa niekto už v takejto situácii a ako to riešil v novej práci? Pochybujem, že ak by som im to povedala pred nástupom, či by ma zamestnali. Ďakujem Vám za odpovede 🙂

motylik273
20. apr 2022

Napis spravu

hederamonstera
20. apr 2022

Nemusis im to oznamovat, preco by si mala? Aj ked je riziko, ze nebudes vediet sklbit navstevy centra s pracou a mozu ta v 3mesacke vyhodit. Ale ja by som sla do tej prace aj tak, aspon prides na ine myslienky☺️
A drzim palce s ivf

joannita
20. apr 2022

Preco by si im to mala oznamovat.
Ja som sa takto isto "chystala" na matersku 10 rokov, mrte IVF a ziadny uspech....
Moze sa vam to podarit hned, ale mize az za 5 rokov, takze neboj, nic neoznamuj

zuzzi18
20. apr 2022

@joannita presne súhlasím, na IVF sa nedá spoliehať a netreba kvôli tomu vsetko odkladať a radšej žiť život normálne. Ja som rok zabila len čakaním ako dopadne IVF a už som si potom povedala že nemôžem tomu všetko podriadiť, nie je to dobre na psychiku. Keď prídeš na iné myšlienky, pôjde to určite lahsie

xnatalkax
20. sep 2023

A ako ste to riesili? Ja som nastupila napriklad a chcem ist do noveho cyklu ivf, ale kvoli praci to odkladam lenze takto sa daleko nedostaneme 🤨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre