Reprodukčná imunológia alebo obyčajná imunológia po 2 MA

9. jún 2023

Baby, prosím Vás po MA, keď Vás lekár poslala na vyšetrenia, poslali Vás na imunologiu klasickú? Alebo malo ísť o reprodukcnu? Pýtam sa lebo mam na vymennom lístku napísanú iba imunologiu, no imunologicka nás zaslala na repro, čo ma ani tak neprekvapilo, avšak. Co ma prekvapilo je cena tohto vyšetrenia a ze ma prist aj manzel, privom gynekologicka nic take nespominala, iba ho poslala na spermiogram. Samozrejme sa spýtam lekárky, kam mám teda ísť, len ma zaujíma, či niekto z vás bol aj na klasickej imunologii?
Pripadne co všetko na reprodukčnej sa zisťuje, keďže tam by mal ísť aj partner.

taktotedanie
9. jún 2023

Reproimunologia, plati sa

gejb
9. jún 2023

Na reprodukčnu by ste mali ísť...a niektoré repro-imunologie vyšetrujú pár, niektoré iba ženu. Nie je to všade rovnako ..

petamich
9. jún 2023

reprodukcna imunologia a ano plati sa - v BA napr. vysetruju iba zenu a cena je nizsia, v NR vysetruju par a cena je vyssia

na klasicku imunologiu ma lekar neposlal - bola som vseobecna, endokrinolog, hematolog, reproimunologia (tam sme sli obaja) a partner bol na spermiogram separe (to sa dokladalo na repro imunologiu)

taktotedanie
9. jún 2023

Chvalia si reproimunologiu v presove,kratke cakacie doby,vysetria vsetko a plati sa menej komunikuju potom mailom ak ste zdaleka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre