IVF a PCOS

monula3421
23. apr 2024

Ahojte ...absolvovala niektorá IVf napriek pcos? Amh som mala naposledy 14 a ževraj to je dosť vysoké číslo....máme ísť na IVf ale bojím sa že to nevyjde...doktor mi hovoril žeby nás to vyšlo nejakých 1800 € tak to bude asi krátky protokol...od 1 dc inekcie 14 dní potom odber a o mesiac vklad. Máme za sebou 3 iui ..laparka minulý rok ,odstránený polyp,tuby priechodné (napísané v správe že predpokladá priechodnosť tub) ..teraz v apríli hyfosy ,pravý nepriechodný a práve na Tom pravom mám stále ovuláciu ...ja mám asi raz do roka na ľavo ..podarilo sa niektorej pri pcos prvý ket?

really8
23. apr 2024

@monula3421 ano podarilo sa na prvy krat. A druhe sa podarilo do roka aj bez ivf.

emmitko
23. apr 2024

@monula3421 v prvom IVF som mala pri PCOS odobratých 24 vajíčok, 17 zrelých a oplodnili sa 2 embrya. V druhom IVF odobratých 25 vajíčok, 21 zrelých a oplodnilo sa 8, na mrazenie ostali 3. Partner má teratozoospermiu, takže problém u oboch. Momentálne mám mať Ket 25.4., ale som nachladnutá tak uvidíme, či to preliečim

barju
23. apr 2024

@monula3421 ja mam dnes pozitívny test po prvom KET z prvého IVF, ja mám PCOS AMH 12 , manzel 1%morfologiu, mali sme 40 vajicok, 34 oplodnenych, 11 zamrazených, teraz už nám zostáva iba 10. Nemala som OHSS ale vyšlo nas to viac ako píšeš, lebo mrazenie embrii niečo tiež stojí. A to ti dopredu nikto nepočíta koľko ich budeš mat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre