IVF clinic ReproGenesis

romci22
28. máj 2020

Ahojte..od minulého roka chodíme do RG doktorovi Koukalovi. Prvé IVF v decembri zo 6 odobraných vajíčok len 3 vhodné na oplodnenie a z toho sa len jedno dalo vložiť, ale žiaľ nevydržalo..druhé IVF vo februári odobratých 9vajíčok, ale len 2boli vhodné na oplodnenie..bohužiaľ prišla kríza a len jedno to dotiahlo na 5deň a teraz čakáme na KET(v tomto cykle sme boli ako samoplatci). Medzičasom sme sa dohodli s doktorom, že kým budeme čakať na otvorenie hraníc nám pošle papiere na prípadné ďalšie IVF a zasa mi do papierov napísal tie isté lieky ako som mala v predchádzajúcich cykloch..mámzvýšené AMH 7 a manžel horší spg..ale nemal sa pokúsiť nejako prestaviť liečbu? alebo máme skúsiť iné centrum? dalo by sa schválené papiere prehodiť na inú kliniku?

orchidea1986
15. jún 2020

@romci22 neviem ci je to nahoda, ale aj nam to u Koukala dopadlo podobne... Na SK 1.ivf neuspesne, ale 16 zrelych oocytov, 2.ivf RG u Koukala tiez neuspesne, tentokrat 8 vajicok, iba 3 vhodne na oplodnenie, 5 sa vraj rozpadlo hned pri premyvani, oplodnilo sa iba 1 a neprezilo PK. Bol to sok, do Brna sme vkladali velke nedeje, samozrejme ze sme pripustali aj moznost ze to nevyjde, ale ze to bude mat takyto priebeh to sme teda necakali. Momentalne sme sa rozhodli 3.ivf ale uz na SK a ked to ma vyjst tak to vyjde hocikde ked nie tak ani Brno nezachrani.

romci22
autor
16. jún 2020

@orchidea1986 íha tak to ma mrzí, ja idem teraz v pondelok na KET tak som zvedava, že čo a ako..ako chcem veriť že všetko dopadne dobre a už to nebudeme musieť riešiť, ale predsa čo ak..a zasa ísť tou istou cestou sa mi zdá veľmi zlá voľba..ale uvidím čo poriešime teraz a keď sa s ním pobavíme že či aj napriek papierom neplánuje inú variantu, lebo že aj to sa môže stať tak neviem..a aké centrum ste si nakoniec vybrali?

orchidea1986
16. jún 2020

@romci22 držím palce 🙂 sme z Košic, idem k nám do Splnu.

petravep
5. aug 2020

@orchidea1986 tiez mam s Koukalom to iste boli sme tam minuly rok vybrali 13 vajicok 7 oplodnili a na konci ostali 2 blastocysty AA vlozili po 4 dnoch som zacala krvacat po mesiaci KET. Tiez som vkladala do toho vela nakolko uz mam dieta a nemame ziadne problemy jedine ze sa nam nedari uz 4 roky prirodzene. Cakala som vacsi zaujem a patranie preco odpoved lebo to telo neprijalo🙈🙈🙈🙈

orchidea1986
5. aug 2020

@petravep to ste este lepsie dopadli ako my ze 2 blasty mi nic. A to som pri 1.stimulke mala 16 vajicok a pri 2.hej 12, u Koukala 8 a pri poslednom usg mi ani pocet nevedel povedat ze cca 12..a zrazu 8 a 5 ss rozpadlo.. 1 oplodnene a nic. No sok! A na konci vyjadrenie ze darovane vajicka a ja som uuuplne v poriadku. Spg katastrofa a tym ze sme mali 1 mesiac stary spg zo SK tak tam ani nerobili. Sklamana som bola velmi.

petravep
7. aug 2020

@orchidea1986 presne doma mam uz 15 rocneho syna ovulacia jak hodinky spermiogram norma imunologia dobre hepatologia dobre len to dieta nie🤣🤣ale teraz sme skusili nativny cyklus vybrali moje vajicko ale uz v BA cakam na test ci uspesne uvidime a uz to necham tak

orchidea1986
7. aug 2020

@petravep držím palce! Keď máte spg v norme tak ten natív za pokus stojí, aké embryjko ti vkladali? My máme veľmi zlý spg tak pre nás by to boli vyhodené paniaze skúšať s jedným vajíčkom.

petravep
8. aug 2020

@orchidea1986 cudovala som sa ze vklad robili 2 dni po oplodneni malo dve bunky ale povedali ze najlepsie mu je v maternici a je zbytocne ho kultivovat tak stvrtok pride hodina pravdy🤣🙈

petravep
8. aug 2020

@orchidea1986 neviem nemala som dobry pocit z toho prislo mi to ze zbytocne vyhodene peniaze a umyselne nechcu aby to vyslo na 1. krat a co ma uplne zarazilo ze uz som lezala isli robit vklad prisli s embryom a ze nevie sa dostat do maternice zabeste embryo a za chvilu zas ho priniesli podla mna tym uplne ho znicili ked ho vybrali zaniesli a zas doniesli a spravil mi to pri oboch vkladoch. Vkladal mi Stecl

orchidea1986
8. aug 2020

@petravep no ked je jedno embryjko vkladaju hned, to je najlepsie. Drzim palce🍀

orchidea1986
8. aug 2020

@petravep cozee to nemyslis vazne a kvoli Steclovi tam chce kazdy ist. Ako ja na nich nenadavam ani nic, ale uz by som tam neisla vzhladom na to ze nic lepsie u nich nebolo dokonca horsie.
Prosim ta a nativ vas kolko vysiel?

petravep
8. aug 2020

@orchidea1986 nativ nas vysiel v gin fiv 470 eur. Isli sme preto do gin fiv lebo ja som pacientka lekara co aj pracuje pre gin fiv. A v podstate som tak isto zistila ze nic lepsie v Brne neni usetrili sme na ceste BA mame blizsi

janie7
29. jan 2022

@orchidea1986 Ahoj, ako si nakoniec dopadla? Podarilo sa na SR či stále bojuješ? Ja chodím tiež do Reprogenesis a nechcem sa nikoho zastávať, ale ja som zažila aj Marcela Štelcla, môj doktor je ale Tomáš Koukal, mne ale maximálne sadol. Všetko so mnou vždy prediskutoval, navrhol alternatívy, chytáme spolu záchvaty smiechu, sa mi zdá ako keby si hovorila o úplne inom človeku. Zrejme je to o sympatiách a dúfam, že v inom centre budeš spokojnejšia a ak sa ešte nezadarilo, tak držím palčáky 🤞🏻😘

orchidea1986
29. jan 2022

@janie7 ahoj, no som tehotna, stal sa nam zazrak a z letnej dovolenky sme si priniesli zivy suvenir😀 uz ked sme to vzdali.. Po Brne sme este 2x absolvovali ivf na SK s rovnakym vysledkom.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre