• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF - dlhý protokol. Pomôžte s informáciami

20. augusta 2016 
ahoj sylvyka,to je fakt dobra spravicka/snad aj ja ju raz dostanem/velmi ti drzim palce nech vam to dopadne vsetko bez problemov.
6. júl 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Sylvyka a vy máte IVF/ICSI? Ak áno tak koľko ťa výjde ICSI?
6. júl 2008 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maska,prepac ze sa vam vtlacam do pokecu,ale mna Ivf-ICSI vyslo 13000.- aj s predlzenou kultivaciou(ta stala 5000.-/mne odobrali 5 vajicok a oplodnili my ich 4 a to ma stalo 8000.-
6. júl 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Do bru nocku...

Sz\ylvy, zajtra idem na OPU, zatial viem, ze mam 7 folikulov, takze uvidime kolko z toho vzdoluju vajok :grinning:
6. júl 2008 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maska ahojko nie nemame ICSI fu to by sme platili asi 20 litrov mam pocit takto budem platit predlzenu kultivaciu a mrazenie :grinning:
7. júl 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maska 1 . Mna to vyšlo 30 000 sk. (a 30 000 sk dopláca poisťovna) 3 krát platíš tých 30tis.a na 4 krát už všetko sama ako samoplatca,bez poisťovne t.j.60tis. Mám všeobecnú poisť.a chodím do Heliosu.
7. júl 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....koukám že už je nás tu spousta :slight_smile:
pahu...tak jak?
8. júl 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Myskyv, mam 5 vajicok, akurat idem volat, kolko z nich je embryjok :grinning:
8. júl 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu tak hodně štěstí ať jsou všechna...dej hned vědět :wink:
8. júl 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu,aj čakám...a strašne ti držím palce,nech ich je 5 ! :wink:
8. júl 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Su 4 :grinning: :grinning: :grinning: V piatok alebo v sobotu budeme mat transfer do domceku :grinning:
8. júl 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paráda :slight_smile: a ještě ti určitě zůstanou 2 sněhuláci :wink: A jak se cítíš po OPU?
8. júl 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Pahulik,normalne si mi urobila radost,uz sa tesim na oktober...teda,ak vsetko vyjde :slight_smile: (mozna IVF)
Napis pocity,...je to velmi neprijemne,alebo sa to da.....urcite sa to da,ak zena vie ze sa coskoro stane mamou...vsetko sa da zvladnut.Pa a drzim palce na transfer
8. júl 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu to je super....
8. júl 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Violoncelka, Myskyv :grinning:
Samotny odber je v pohode, vsak to ani len necitis... Pospinkas si.. Ked sa zobudis, mas tam v podbrusku take bolesti, akoby si mala silnejsi menzes... A to trvalo vcera do vecera. Dnes je to uz fajn, obcas ma tam pichne, ale inac som O.K. Aj som sa sama odsoferovala autom k lekarke pre PN-ku... Teraz som zvalena na gauci a drzim palceky nasim drobcekom, nech to vsetko v poriadku zvladnu... :wink: Hlavne ten prelom medzi 3.a 4.dnom, kedy sa zmenia z 8-bunkovych na 100-bunkove :grinning:
8. júl 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu oni tě nechali po OPU odejít samotnou a ještě odjet autem?To mě pustily jenom s doprovodem a auto jsem měla ten den zakázaný :unamused:

ty nervy jsou teď nejhorší,ale oni ti vyberou ty nejsilnější a až je budeš mít zpátky v bříšku tak už budou v bezpečí :wink:
8. júl 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po mna vtedy boli nasi..az v kosiciach...manzel doma uz nebol...
8. júl 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Myskyv nie, ja som mala odber vcera, to dnes som jazdila po meste :grinning: Vcera ma musel zobrat manzel, vsak sa mi aj hlavicka tocila :grinning: To by som zabocila rovno do prvej lampy :wink:
8. júl 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu já už myslela :grinning: :grinning: :grinning:
dicinka my máme v papírech napsáno odchod s partnerem ale nakonec je to stejně jedno kdo přijde,hlavně aby byl dospělej :sweat_smile:
8. júl 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myskyva..ved hej..sa tesim uz na umele...
8. júl 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj ja sa uz tesim na Vace pokusy, zase si potom budeme moct este viac drzat palceky :grinning:
8. júl 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka......už se ti to blíží,v srpnu začínáš s gonalem?
8. júl 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dici fakt, kedy zacinas? :wink:
8. júl 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do august by som chcela uz kupit lieky...ale neviem kedy zacnem...a auguste ma doky dovcu..ale neviem do kedy...
8. júl 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dici, musis sa prisposobit dokimu? Nevie ho niekto zastupit? :wink:
8. júl 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu ... tak nech drobcekovia pekne rastu
Ides mat aj PK, vsak ?
8. júl 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Fedri, ano, aj PK, vo stvrtok o 16,00 mi ma volat embryologicka a dohodneme sa, kedy a kolko ich pojde na transfer... Ale este nepredbiehajme, najskor sa musia posnazit, aby zvladli skok medzi 8-bunkovou a 100-bunkovou fazou :wink:
8. júl 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nase ten skok zvladlo uz v brusku :slight_smile:
9. júl 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Mám za sebou 2x neúspešne IUI a mám schválenú IVF. 21.júla idem na konzultáciu ohľadne ďalšieho postupu. Zatiaľ neviem či ma čaká dlhý alebo krátky protokol, ale chcela by som ísť na IVF v októbri.
Takže sa k vám po 21.júli pravdepodobne pridám. :wink: Všetkým držím palce, nech vyjde čo treba a ozvem sa, lebo ešte som z toho úplne popletená :grinning:
9. júl 2008 o 13:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Fedri, gratulujem :grinning:
Hlasim termin ET, zajtra rano o 10,00 :wink: A vsetci 4 to zvladli :wink:
10. júl 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok