Vyšetrenia pred IVF

17. mar 2022

Ahojte, zaujíma ma či sú nejaké vyšetrenia povinné pred IVF bez ktorých Vám IVF nevykonajú?
Absolvované máme všetko okrem repro-imuno. Sme po vyšše troch rokoch snaženia a dvoch neúspešných IUI.

riskoh
17. mar 2022

My sme uz dalsie vysetrenia po neuspesnych iui ,neabsolvovali,islo sa na ivf

7lenka11
17. mar 2022

pred IVF potrebuješ testy nie staršie ako tri mesiace: hormonálny profil a partnerov spermiogram.. teda nás na to upozornili pred prvou konzultáciou v Brne

autor
17. mar 2022

Ďakujem za info, zajtra ideme na konzultáciu tak sa snáď dozviem čo je potrebné.

riskoh
17. mar 2022

Urcite ano a drzim palce!!!

autor
17. mar 2022

@riskoh ďakujem. Viem čo ma čaká ale stále mám akýsi “strach alebo obavy” z toho čo budeme musieť zvládnuť. Vám IVF vyšlo?

riskoh
17. mar 2022

Nemajte strach ani obavy,naladte sa hlavne pozitivne a prijmite veci tak ako su. Prve nevyslo,psychicky ma to zlozilo,druhe vyslo ,potom sme este boli na Ket -nevyslo a v 40 som otehotnela prirodzene,takze hlavu hore

lilyianka
17. mar 2022

Nám repro imuno robili až po 1.neúspesnom ET a 1.neúspešnom KET

stanka562
18. mar 2022

My sme dnes boli na konzultácii, tak manželovi urobili spermiogram, v apríli ideme na genetiku a po výsledkoch na krv a púšťame sa do IVF. Tiez sa snažíme už 3 roky a neúspešne IUI mame za sebou.

autor
18. mar 2022

Tak baby - pokračujeme v boji po vyše troch rokoch snaženia, dvoch insemináciách… dnes na konzultacii v centre pred IVF. Už tento cyklus začínam so stimuláciou, vklad v apríli. Teda ak všetko pôjde tak ako má 🙏
Vybavili ma množstvom injekcií, absolvovala som “školenie” čo a ako pichnúť takže nastavená som pozitívne a verím v pozitívny výsledok // 🥰

riskoh
18. mar 2022

Držím päste nech to vyjde a čoskoro budete môcť držať v náručí vytúžené bábätko!

lens
26. mar 2022

A ake centrum navstevujete?

baby123123
11. apr 2022

Ahojte, som v 1. IVF a prvom neúspešnom vklade. Chcem isť na 2. vklad KET...Lekárka mi však odporúča vyšetrenie pod narkózou hysteroskopia + biopsia endometria + Nk bunky..... mali ste niektorá toto vyšetrenie, vaše skúsenosti? čítala som, že toto vyšetrenie odporúčaju (robia) až po 3 neúspešných vkladov alebo potratov....tak celkom nerozumiem , prečo mi hneď chce lekárka toto vyšetrenie robiť...šli by ste skúsiť ešte vklad alebo radšej najprv vyšetrenie? dosť sa toho bojím, najmä narkózy... Máte niektorá s týtmto skúsenosť ? ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre