IVF - dlhý protokol. Pomôžte s informáciami

pahu
29. máj 2008

Ahojte 😉
Viem že tu už máme veľa tém IVF, ale ak by som chcela získať všetky možné informácie práve o dlhom protokole, musela by som v každej téme pátrať pomerne dlho. Preto skúsim založiť takúto novú a špecializovanú témičku 😉

No a teraz trochu info o mojej situácii:
Som po 3.IUI, neúspešnom, takže nastupujem na naše 1.IVF, verím že aj posledné...

Dnes som 1.DC, začínam brať antikoncepciu Femoden až do 21.DC. Potom budem pokračovať... Decapeptyl, Fostimon, Pregnyl, Augmentin a Utrogestan. 😉

Takže ak viete pomôcť s akýmikoľvek info napr. aj o vedľajších účinkoch liekov alebo máte iné lieky, alebo kopec otázok, nech sa páči... 😉

ellianka
22. okt 2008

momentálne máme schválené 2IVF ale ešte nevieme kedy sa do toho pustíme...čakáme na genetiku a hematológiu

adrosek
22. okt 2008

A takže jedete od znova ano?Tak budem držet pěsti tedy,tentokrát to už musí vyjít.

ellianka
22. okt 2008

áno, ideme od znova, všetkých mrazáčikov sme už minuli ☹
v to dúfam aj ja 🙂
a čo ty? stimuluješ?

adrosek
22. okt 2008

Já som už 2.den po OPU pokud tedy nepočítám i den OPU,měla jsem jej v neděli,ale včera na večer som začla trošku špinit a ještě dneska aj trošku tak mám strach že to nějak ovlivní ET,ten mám v pátek a tak bojím,že to nevyjde tedy.

adrosek
22. okt 2008

Teda 3.den som po OPU už blbnem.

ellianka
22. okt 2008

neboj možno to nebude tak zlé ako to vyzerá...budem držať silno palce, aby ET prebehlo tak ako má a neskôr na teste boli krásne // 😵 😵 😵

adrosek
22. okt 2008

No snad hej,ale přeci sa bojím,uvidím co mi řekne dr.jak se ji dovolám tedy.

ellianka
22. okt 2008

nám sa v máji síce podarilo po KETku otehotnieť ale po troch týždňoch som začala krvácať a mimčo sa neudržalo ☹

adrosek
22. okt 2008

Aaaa tak to ma mrzí to je smola tedy.Tak nyní to už musí vyjít ne?

ellianka
22. okt 2008

jasné 🙂
určite zavolaj tej doktorke. a kam chodíš do car?

adrosek
22. okt 2008

Já chodím do reprofitu v Brně,budem volat aj skrz mimísky jak sa mají a kolik se jich drží tedy.

ellianka
22. okt 2008

počula a čítala som, že reprofit je celkom dobré carko, takže úspech bude zaručený.

komarik
22. okt 2008

ellianka, ja by som chcela vedieť všetko od vypísania žiadosti. Prosím, prosím 😕

adrosek
22. okt 2008

Tak som volala dr. ohladom mimísků a ty jsou zatím všech deset ok,stím špiněním mi navýšila tbl. a tak som sa ji ptala jestli to má vliv na ten ET v pátek a říkala že záleží na sliznici,že pokud bude nízká tak by to nemohlo být a muselo by se to přesunout,ale v neděli že som ji mala vysokou tak se tím nemám nyní trápit.

ellianka
22. okt 2008

tak to je super adrosek 😉 a k tomu celkom pekná úrodička 😵 gratulujem

komarik a vy ste už vypisovali žiadosť alebo to je vaša prvá návšteva?

ellianka
22. okt 2008

komarik, už som si našla tvoj príspevok...takže prvá návšteva. napíšem ti ip. ok 😉

adrosek
22. okt 2008

No to hej ale bojím se toho,že to bude muset být odloženo,tak som nějaký smutný ztoho.

ellianka
22. okt 2008

adrosek, ak by to malo mať negatívny vplyv na embyjko, tak je lepšie to odložiť ako keby sa dopredu vedelo, že to nebude úspešné, verím, že v carku to dobre posúdia...uvidíš, všetko bude ok 😉 treba pozitívne myslieť

adrosek
22. okt 2008

No asi hej,ale tak som sa už těšila nato a nic kdyby nemělo být?

ellianka
22. okt 2008

všetko chce svoj čas ale verím, že vám to v piatok vyjde 😉

adrosek
22. okt 2008

Děkuji a snad a ano

ellianka
22. okt 2008

adrosek 😵 😵 😵

komarik
22. okt 2008

adrosek, budem ti siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilno držať palčeky nech sa vám to podarí. Máš naozaj dobrú úrodu, tak nezúfaj. 😵

adrosek
22. okt 2008

Ahojík holky,tak som sa nějak natáhla a něako som usnula asi.

adrosek
23. okt 2008

Holky kde jste kdo co?

pahu
autor
23. okt 2008

Adrosek, ja som tu celý deň nebola, mám kopec robotky.. Čítam, že sa držia všetcky fazuľky 😉 A ako? Stále špiniš?

adrosek
23. okt 2008

No už jen minimálně tedy spíš skoro vůber bych řekla,tak snad to bude ok zítra.

pahu
autor
23. okt 2008

Super, tak aj ja dúfam za Vás, že zajtra bude sliznica pekne veľká a mäkká a fazuľky v nej budú ako v perinke 😀

adrosek
23. okt 2008

No to dúfám Pahu že to tak bude aji.

adrosek
24. okt 2008

Ahojík holky tak jak se máte dneska co?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre