Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

IVF ICSI - aký je postup?

luciasmutna
29. máj 2020

Ahojte,
Prosim vas, mali ste niektora IVF ICSI z dovodu zleho spermiogramu partnera vo ferticente? Ako dlho trvali vysetrenia, ake vysetrenia vam robili, po akom case ste zacali s umelym oplodnenim? Mali ste uspesny hned prvy pomus alebo viac? Pravdepodobne budeme musiet podstupit IVF ISCI a vobrc neviem, co ocakavat, aky je postup, kolko to potrva, kym otehotniem. Vsetky rady, nazory, skusenosti, rada prijmem 🙂

wejuska7910
29. máj 2020

@luciasmutna icsi je metoda oplodnovania-pichnu do vajicka spermie priamo.

bambulienka25
29. máj 2020

Ja som mala isci, pri 1 odbere som mala len 2 oozyty z kt boko len 1 schopné a sa oplodnilo ale po 3 dňoch sa prestalo vyvíjať. Pri 2 odbere som mala 12 oozytov z toho 10 bolo dobrých a z toho sa oplodnilo 6. 1 oplodnené prasklo pri rozmrazovaní a mala som 5 vkladov. Niektore sa neuhniezdili alebo sa uhniezdilo ale potom odišlo ( biochemické ). Vyšetria ta hormonálne a nasadia liečbu budeš si musieť pichať injekcie na rast oozytov a potom ti tie odoberú . Chlap si vyho.... spermie a potom to spoja... rast oozytov budu pozorovať a na 3 ci 5 den ti to daju do maternice. Budete musieť čakať aj na povolanie z poisťovne

maxxim
1. jún 2020

@luciasmutna ahoj, ak chceš, napís mi ohladom tohto sukromnu správu, my uz sme v rozbehnutom vlaku. Tiez máme darcovske spermie.

zuzkamajova8476
1. jún 2020

@luciasmutna Ahoj, my s partnerom sme na tom rovnako. Držím palce.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli