IVF ICSI - aký je postup?

luciasmutna
29. máj 2020

Ahojte,
Prosim vas, mali ste niektora IVF ICSI z dovodu zleho spermiogramu partnera vo ferticente? Ako dlho trvali vysetrenia, ake vysetrenia vam robili, po akom case ste zacali s umelym oplodnenim? Mali ste uspesny hned prvy pomus alebo viac? Pravdepodobne budeme musiet podstupit IVF ISCI a vobrc neviem, co ocakavat, aky je postup, kolko to potrva, kym otehotniem. Vsetky rady, nazory, skusenosti, rada prijmem 🙂

wejuska7910
29. máj 2020

@luciasmutna icsi je metoda oplodnovania-pichnu do vajicka spermie priamo.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maxxim
1. jún 2020

@luciasmutna ahoj, ak chceš, napís mi ohladom tohto sukromnu správu, my uz sme v rozbehnutom vlaku. Tiez máme darcovske spermie.

zuzkamajova8476
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fenakova
20. okt 2021

Ahojte žienky dnes sme boli na úvodnej konzultácii čaká nas ICSI čakám má menštruáciu kedy dojde a ideme do toho... keď my začala koordinátorka rozprávať kolko injekcií si mam pichať a ktorý deň aku tak som sa rozplakala lebo som z toho mala neskutočný chaos...ako ste zvládli pichanie týchto injekcií? Ako to zvládalo vaše telo? Priberali ste od nich? Bojim sa toho čo má čaká.. budem vďačná za každú odpoveď

nina0303
10. okt 2022

@fenakova ahoj, neboj dajú stimulačný protokol tam je všetko prehľadne napísané, mi tiež sme v stimulácii prvý krát, mne pomáha manžel, ja pripravím on pichne…. ja zatiaľ chudnem… 😅 to bude asi stres okolo, ale od zajtra si picham 3x za deň tak uvidíme ako to zvládnem ďalej…

pamelaandersom
10. jan 2023

@maxxim ahoj nehnevaj sa že sa spytam.podarilo sa vam otehotniet?vieš som zvedava lebo mam taki isti pribeh ako ty.aj ja chodim do ferticent a hned na 1 krat sa nam podarilo pred 2 aj pol roka bez problem som porodila krasneho chlapca aj ked sme použilu darcovske spermie ini možnost sme ne mali.teraz planujeme ist pre dalšie misliš že sa nam podari hned ? .ešte tam robi stale maršik?

maxxim
22. jan 2023

Ahoj. Nie, žial nevyslo to ani na druhý pokus...
No dúfame, ze v ČR to bude s pozit. Koncom.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre