Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

IVF ICSI - aký je postup?

luciasmutna
29. máj 2020

Ahojte,
Prosim vas, mali ste niektora IVF ICSI z dovodu zleho spermiogramu partnera vo ferticente? Ako dlho trvali vysetrenia, ake vysetrenia vam robili, po akom case ste zacali s umelym oplodnenim? Mali ste uspesny hned prvy pomus alebo viac? Pravdepodobne budeme musiet podstupit IVF ISCI a vobrc neviem, co ocakavat, aky je postup, kolko to potrva, kym otehotniem. Vsetky rady, nazory, skusenosti, rada prijmem 🙂

wejuska7910
29. máj 2020

@luciasmutna icsi je metoda oplodnovania-pichnu do vajicka spermie priamo.

bambulienka25
29. máj 2020

Ja som mala isci, pri 1 odbere som mala len 2 oozyty z kt boko len 1 schopné a sa oplodnilo ale po 3 dňoch sa prestalo vyvíjať. Pri 2 odbere som mala 12 oozytov z toho 10 bolo dobrých a z toho sa oplodnilo 6. 1 oplodnené prasklo pri rozmrazovaní a mala som 5 vkladov. Niektore sa neuhniezdili alebo sa uhniezdilo ale potom odišlo ( biochemické ). Vyšetria ta hormonálne a nasadia liečbu budeš si musieť pichať injekcie na rast oozytov a potom ti tie odoberú . Chlap si vyho.... spermie a potom to spoja... rast oozytov budu pozorovať a na 3 ci 5 den ti to daju do maternice. Budete musieť čakať aj na povolanie z poisťovne

maxxim
1. jún 2020

@luciasmutna ahoj, ak chceš, napís mi ohladom tohto sukromnu správu, my uz sme v rozbehnutom vlaku. Tiez máme darcovske spermie.

zuzkamajova8476
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fenakova
20. okt 2021

Ahojte žienky dnes sme boli na úvodnej konzultácii čaká nas ICSI čakám má menštruáciu kedy dojde a ideme do toho... keď my začala koordinátorka rozprávať kolko injekcií si mam pichať a ktorý deň aku tak som sa rozplakala lebo som z toho mala neskutočný chaos...ako ste zvládli pichanie týchto injekcií? Ako to zvládalo vaše telo? Priberali ste od nich? Bojim sa toho čo má čaká.. budem vďačná za každú odpoveď