IVF - nepriechodné vajcovody, sekundárna sterilita

nina0303
12. júl 2022

Ahojte, chcela by som sa vás spýtať, tie ktoré ste išli na ivf kvôli nepriechodnosti vajcovodov ( ostatné bolo všetko ok ), viem, že je to veľmi individuálne, ale na kolky pokus sa vám to podarilo?

betuska1
12. júl 2022

@nina0303 ja nemám vajcovody vôbec inak všetko ok a vyšiel prvý ket, et nevyšiel

gabika42252
17. júl 2022

@nina0303 ja som mala nefunkcne vajcovody, prve IVF kvoli tomu dopadlo ako mimomaternicove, takze jeden vajcocod je uz prec a s druhym sme to riskli a na 2hy pokus sa zadarilo. Aj ten mi bolo odporucane odstranit.

nina0303
autor
18. júl 2022

@gabika42252 a keďže sa vedelo o tom že nemáš ich funkčne nevyberali ti ich? ja som po laparoskopii, pravý funkčný len trošku, ľavy vôbec ale nevybral mi doktor, vraj nebol na to dôvod keďže tam nebola tekutina… 🤷🏻‍♀️

gabika42252
18. júl 2022

@nina0303 vlastne popravde sa to nevedelo, Dr., ktory mi robil laparku tvrdil ze sice nie su OK ale priechodnost tam je, az po mimomaternicovom mi povedali ze su vlastne neriechodne Bola V nich tekutina, ktora potom vlastne to embrijko posunula dalej do vajcovodu, pri druhom pokuse mi bolo odporucane najprv odstranit aj pravy co mi nebolo 2x po voli, tak sme to riskli aj s nim a vyslo to... 😊

nina0303
autor
18. júl 2022

@gabika42252 to sa teším 😊

kundiboo
18. okt 2022

@gabika42252 ahoj kde si pls bola na laparke ?

kundiboo
18. okt 2022

@nina0303 ahoj pls kde si bola na laparke ?

gabika42252
18. okt 2022

@kundiboo u nas normalne v nemocnici v Ke, to som vtedy riesila cez "ambulanciu s poruchami neplodnosti"

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre