IVF- november 2021

aduska01111
20. nov 2021

Dobry den najde sa tu niekto taky u koho akurat prebieha stimulacia pred IVF alebo je pred vkladom..alebo som tu iba ja v takomto obdobi?

kamoska_z_konika
20. nov 2021

@aduska01111 skus možno napísať do IVF skúsenosti, rady a úspechy. Ja som bola v novembri na vklad v pondelok idem na hcg

aduska01111
autor
20. nov 2021

Dakujem

peronela
20. nov 2021

@aduska01111 ja by som mala mať koncom mesiaca vklad

aduska01111
autor
20. nov 2021

@peronela prosim vas a kedy ste boli na odbere ,,kolko sa vam podarilo oplodnit a kolko vam vydrzalo pk...mali ste aj icsi,picsi alebo macs alebo geri inkubator..dakujem

babu28
20. nov 2021

@aduska01111 Ja mam dnes prvy den stimulacie. Je to moje prve IVF.

anettus
20. nov 2021

@aduska01111 ahoj aj u mna prebieha stimulácia

anika02
20. nov 2021

@aduska01111 ja budem mat zrejme v decembri vklad....druhý pokus...snáď už úspešný

anettus
21. nov 2021

@anika02 držím palce 🤞 my teraz mame 3 IVF tak snáď už konecne úspešný 🙏

aduska01111
autor
21. nov 2021

@anika02 ja som bola vo stvrtok na odbere...ak to moje embrya zvladnu do 5 dna tiez budem mat vklad v decembri...a kolko ste mali embryi

aduska01111
autor
21. nov 2021

@anettus a predtym ste mali kolko embryi..mate nejaky problem alebo vas partner ked uz 3 ivf?

aduska01111
autor
21. nov 2021

@babu28 a mate nejaky problem ked sa dostai az na ivf?

anettus
21. nov 2021

@aduska01111 pri prvom sme mali len jedno embryjko, pri druhom sme mali 6 ale neujalo sa ani jedno. Mame všetky testy porobené a vlastne sme zdravý . Tak teraz sme vyskúšali akupunkturu , lebo doktorka mi už nevedela čo iné poradiť. Tak snáď budeme mat šťastie 🤞

anika02
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anika02
21. nov 2021

@aduska01111 no oplodnilo sa viac a ostali nám 4. Z toho jeden bol neúspešný tak verím ze ďalší pokus bude úspešný 😉 tak budeme prežívať spolu 😊

anika02
21. nov 2021

@anettus určite bude úspešne...verím tomu 😉

fenakova
21. nov 2021

Ahojte žienky možno mi budete vedieť poradiť som 11 den po ET ....na 7 deň som začala špiniť nie silno raz hnede potom hnedo červené ale len na toaletnom papiere alebo vyšiel so mna hlien s takou tmavohnedou prímesou.... volala som do centra tak mi povedali že mám ísť na krv hcg už ukázalo že je zvýšené len odvtedy stále spinim nie veľa ale každý deň nájdem niečo na toaletnom papieri....brala som prolutex injekciu 25 mg večer od 8 dna mi pridali aj ráno ...chcem sa spýtať stačí to lebo čo čítam tak dosť veľa žien bralo ešte k tomu nejaké ine lieky alebo čipky na udržanie.... zajtra idem zasa na krv bojím sa čo ma čaká ďakujem za odpoveď

babu28
21. nov 2021

@aduska01111 v podstate uz len moj vek a s tym suvisiace nizke amh. Cakala som dvojicky a v 12 tt to skoncilo MA. Potom som mala mimomaternicove a zobrali mi aj vajickovod. Odvtedy sa prirodzene nedari. Musim vyskusat poslednu moznost, aby som to mohla uzavriet sama v sebe, ze som urobila vsetko, co som mohla urobit. Verim, ze tento krat to vyjde do uspesneho konca.

natalkaaaa
22. nov 2021

Ahojte som po prvom ivf zajtra idem na krv test ale od piatku som zacala spinit a teraz mam menzes je sanca ze budem tejotna

natalkaaaa
22. nov 2021

Prosim ma tu niekod menzes a uspesne ivf 🙏🏻

natalkaaaa
22. nov 2021

@fenakova ahoj j idem zajtra na krv ci sa podarilo alebo nie toto je moje prve ivf a od piatku vecera spinim a od soboty mam normańe kramy som z toho hotova lebo mrazene nemame nic

tusticka26
22. nov 2021

Dievcata prosim vas ked idete na vklad kolko emryjok vam vkaldaju, ja by som cehla 2 ale lekar neodporuca, vy ste mali vlozene alebo planujete niekto vkladat 2 naraz? dakujem

fenakova
22. nov 2021

@natalkaaaa ahoj ja som začala špiniť 7 deň po vklade...na nohavičkách nič len keď som utrela tak na papieri bolo taký hnedý výtok... spinim doteraz bola som na 8 deň na hcg tak už mi ukazalo že je...dnes som bola zása ná krv dnes je 12 deň od vkladu čakám za výsledkami či sa hcg zvyšuje.... aké máš spinenie? Je toto číra krv alebo len spinis pri utreti

fenakova
22. nov 2021

@tusticka26 ahoj záleží podľa toho či už si absolvovala Ivf alebo je to tvoje prvé a záleží aj od toho či už si predtým rodila...ja som mala moje prvé ivf nebola som predtým ešte tehotná tak vraveli že na prvý krát sa odporúča iná jedno lebo je to riziko

d_enna
23. nov 2021

@tusticka26 ahoj, ja som mala vcera vklad a dali sme 2 .tak uvidime🙆🏻‍♀️, 6.12.mam ist na HCG

d_enna
23. nov 2021

@tusticka26
@fenakova ahoj ja som minuly rok mala 1 IVF , tehotna som predtym nikdy nebola..a dr mi zas hovoril ze neni problem dat 2 ..ze je skor sanca ze z tych 2 ostane 1..tak sa aj stalo ale bohuzial v 9-10tt zamkly potrat…tak neviem🙆🏻‍♀️ vcera opat vklad a dali sme 2 zase tak uvidime

fenakova
23. nov 2021

@d_enna tak potom neviem asi ti ma každý inak

anettus
23. nov 2021

@tusticka26 my sme tiež mali pri poslednom vklade 2 embryjka vložené, ale neujalo sa nám ani jedno. ale asi by sme to skúsili ešte aj pri ET uvidíme čo bude. U nás doktorka bola v pohode keďže sama nemala lepší nápad.

anettus
23. nov 2021

@natalkaaaa držím palce snáď sa to podarí 🤞🙏

amagus
23. nov 2021

Ahojte je tu niekto kto je v období stimulácie? Vystál mi pergoveris 450iu+225 iu sol. S expir. Do konca novembra. Rada by som predala za polovicnu cenu aspon nemusim vyhodit.

one25
23. nov 2021

Ahojte, ano ja som skoncila stimulaciu 19.11. po vklade 2 embrii, HCG Negativne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre