IVF - vklad 1 alebo 2?

bozidaratrppp
13. dec 2018

Umelé oplodnenie

bozidaratrppp
autor
13. dec 2018

Ahojte chcem sa opýtať ako to šlo pri ivf a čo robiť po ivf aby sa uhniezdilo v maternici a či dať jedno alebo dve

danyb
13. dec 2018

každá žena znáša IVF inak, a každá má aj odlišnú liečbu 🙂 ja som nerobila nič preto, aby sa uhniezdilo a som tehotná.. a pri otázke či dať jedno alebo dve, treba zvážiť možnosť viacpočetného tehotenstva a jeho riziká, čiže zase je to individuálne 🙂 najlepšie je ísť sa poradiť do centra asistovanej reprodukcie

kikuska9935
14. dec 2018

@bozidaratrppp ahoj... No mne 1.IVF nevyslo a ani som nemala na vyber ze jedno ci dve lebo nam zostalo len jedno. Kazda zena inac reaguje na liecbu. Vsetko je to o stasti a sance su 50:50 bud, alebo.... Vela stastia 😉

bozidaratrppp
autor
14. dec 2018

Ahojte mne dnes vložili jedno embryo tak uvidíme.. dúfam že sa uhniezdi

mishka89
17. dec 2018

Ahojte.mne vcera vlozili 2 embryjka ale boli iba dvojbunkove.tak dufam ze sa uhniezdia 😁

ingelika78
17. dec 2018

@bozidaratrppp urcite iba 1. Ja som nerobila nic zvlastne po vklade, nelezala, normalne sla do prace a tak. Ale zas nic extremne. Akurat na akupunkturu som bola pred a po vklade...

bozidaratrppp
autor
17. dec 2018

ahojte ja som dala jedno teraz som 4den po et ale este nic netusim ...to cakanie je hrozneee

bozidaratrppp
autor
17. dec 2018

@ingelika78 a ako to dopadlo ??

ingelika78
18. dec 2018

@bozidaratrppp dopadlo vyborne, KET mi vysiel a teraz som v 38tt mam pred porodom 🙂

danyb
18. dec 2018

@bozidaratrppp držím palčeky nech sa fazuľka poriadne zavŕta 😘
poznám to, to čakanie je hrozné, ja som testovala až 10dpt a stálo to zato, boli palice ako hrom.. 🙂

riona
21. dec 2018

Ja som si dala vlozit 2 a som v 33 tt s dvojickami. A som rada lebo uz mam dost rokov a na dalsi vklad by som nesla

bozidaratrppp
autor
21. dec 2018

no ja newem teraz som 8 den po Et a akokeby som dostala ms

bozidaratrppp
autor
21. dec 2018

tak asi to nebudem

bozidaratrppp
autor
21. dec 2018

asi zacina MS :(

mishka89
26. dec 2018

Ahojte som 10.den po ket a dost ma pobolieva podbrusku a pobolievaju ma prsia a zenske maju prist o 2 dni.myslite ze sa uhniezduju?

riona
26. dec 2018

@mishka89 uhniezduju sa nasledujuce dva dni po vklade. Vtedy sa uz rozhodne ci si tehotna alebo nie. Len akurat musis cakat dva tyzdne na potvrdenie. Tak mi bolo povedane v centre.

mishka89
26. dec 2018

Tak dufam ze uz zenske nepridu.

mishka89
26. dec 2018

Kto mal take priznaky ako ja a podarilo sa a ostala tehotna?

ingelika78
26. dec 2018

@mishka89 ja 🙂 presne krce v podbrusku ako pred MS ale ta uz neprisla

mishka89
26. dec 2018

@ingelika78 tak v tp dufam aj ja ze uz nepride.na krv mam ist na silvestra ale asi si medzi tym urobim testik

bozidaratrppp
autor
26. dec 2018

ja zajtra idem na krv ale mam uz ms tak zbytocne idem ale musim ist

bozidaratrppp
autor
26. dec 2018

ps stastne a vesele

mishka89
27. dec 2018

Ja som si robila dnes test a negativny.hadam to je este skoro na test.lebo mi vkladali 2 dvojbunkove po ket.teraz to je 10 den po ket

mishka89
1. jan 2019

Takze u nas sa to nepodarilo 😭😭😭

bozidaratrppp
autor
1. jan 2019

ani u nasss

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre