Je lepšia klinika Iscare v Bratislave či v Martine?

marculik
27. jan 2012

ahojte baby iba sa chcem spytat kto mi poradi rozhodujem sa o klinike v ba a martine,bola som rozhodnuta v ba no som sa tu docitala nie moc dobre veci o nich o ich jednani s ludmi a tak ,tak by som chcela poradit s nejakou ktora ma skusenosti aj v ba a este by som chcela vediet vlastne ako to prebieha prvy den na takej klinike co ma vlastne caka?)

abbie
27. jan 2012

Ja som za BA 😉 konkretne Mudr, Valky

adrianka69
4. jan 2013

jednoznacne blava mudr.valky. citam skoro vsetky nazory na brno martin bratislava rakusko atd. vacsina zien chvali brno a martin co sa tyka pristupu a laskavosti ku klientom. tymto zenam ide asi o to aby lekari a sestricky boli mili privetivi a neviem co vsetko. neuvedomuju si ze dolezity je finalny efekt a nie natierat med okolo ust. ja som sa snazila otehotniet 23 rokov a nikto z tychto milych srdecnych uzasnych lekarov mi nepomohol.vsetci sa zhodli na diagnoze neplodna. v sept.2012 som zacala chodit na kliniku iscare v blave k doc.valkymu. na 1.x som otehotnela a som v 5.tyzdni tehot. mozno niesu tam az taky mili a srdecni ako na inych klinikach ale konecny efekt je babo moje babo. mam 6kamosiek ktore maju deti z iscaru v blave v daka doc.valkymu. takze je mi velmi
luto tych zien co klebetia o iscare v blave a potrpia si na uvitacom procese a usmiatych lekarov. doc.valky je mudry skuseny uzasny pan lekar aclovek ktory si zasluzi obrovsku uctu a respekt.

huginka13
6. jan 2013

zo srdca gratulujem j tehotenstvu,mala si užasné šťastie na 1x,super,ja som v Iscari v BA strávila ľroky,všetci boli ku mne príjemní,kedže sa snažím byť milá a slušná aj ja ale....nikto nepátral prečo sa mi neuchytilo embryjko,kedže všetky výsledky boli o.k.........až v Brne mi zistili mutáciu,pretože pátrali prečo..........uvidíme ako to dopadne ale určite som vdačná mojmu manželovi,že sme išli niekam inam......kto nezažije,nepochopí.........a ten konečný efekt je babetenko-a bonus za tie utrapy chápajuci personál,ludskosť,usmev,prítomnosť manžela.....máme sa čo učiť......myslím si,že su to nie klebety ale reálne vysledky,ale určite suhlasím ,že doc.si zasluži uctu a rešpekt

meggie1308
6. feb 2013

Adrianka gratulujem k tehotenstvu, ja som bola na IVF v Martine, bolo to ešte v období, ked tam bol doc.Tomáš a otehotnela som na prvý krát. Teraz mám doma polročnú bábiku a chystám sa ne ďalší KET. Manžel bol na zákroku v BA a aj tam sme pochodili veľmi dobre, takže pozitívne skúsenosti aj s MT aj s BA

nikusa2
27. apr 2016

Dievčatá bola som tento týžeň v BA Iscare Doc.Valky .. možem odporúčať .. mám otazku .. doc Valky mi povedal že mám zúžený krčok maternice treba ho rozširit alebo roztiahnut neviem co presne.. mate niektora skusenosti s týmto co ma caka tento zákrok? .. dík

sovicka23
2. máj 2016

huginka13, ak môžem, chcela by som sa opýtať na ktorú kliniku do brna si išla? mám podobné problémy 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre