Je nejaká šanca pri azoospermii. Nedá sa to zmeniť?

viva13
10. okt 2010

Dobrý deň,
je tu niekto taký, kto má podobný problém? Je posledná šanca umelé oplodnenie? Nedá sato nejako zmeniť tento stav? Dakujem Viva

tinulkab
14. jan 2019

@pamelaandersom on pracuje v Prešove. Ak ma muz dost testosteronu, skuste vitamin E, macu a caj z kotvicnika. Urcite by som navstivila nejakeho ineho lekara, kedze tento to neriesi. Drzim palce

pamelaandersom
14. jan 2019

@tinulkab veľmi pekne ty ďakujem. Aké ja sa vtom vôbec ne rozumiem či to znamená testosteron? Sčim zo suvisli? A určite ideme za nektorim lekarom lebo Tento náš lekár vôbec sa ne vyjadruje lén stale to iste že máme spravit umelé od darca. Ale príčinu že kvôli čoho má manžel azospermiu zo ne rieši je uplne na nič. Ale ideme v bratislave za dobrého urologa doc obšitnik uvidíme ten čo nám navrhne, išli by sme aj v prešove za soc homza ktorého ste spomenuli ale bohužial je nám to veľmi ďaleko a ešte ktomu nemám snim skúsenosť, aký je Či by na azospermiu neako pomohol alebo navrhol neaku liečbu. Ale veľmi pekne ty ďakujem za pomoc a odpis.

pamelaandersom
15. jan 2019

@oslo1 prosim ta ake vitamini si nasadila manželovi? Ak sa môžem spýtať. Vieš môj manžel má takú istú diagnózu azospermiu a všetko aké vitamini sme skušali ale bohužial nič prosím ta pomož nám ak vieš porad. Strašne chceme bábo. dakujem za odpis

oslo1
15. jan 2019

@pamelaandersom
https://www.vitabiotics.com/wellman/conception

Objednaj ich odtialto, posielaju aj na slovensko.

oslo1
15. jan 2019

@pamelaandersom a este mu nasad zinc, moj bral jednu tabletku wellmana a 2 zinky (2 × 15 mg) denne

pamelaandersom
16. jan 2019

@oslo1 Velmi pekne ty dakujem za pomoc, a ako to mám odtial objednať? Ne význam sa porad. A ako dlho ste ich užili?

oslo1
16. jan 2019

@pamelaandersom
Das si buy now a potom uz iba vyplnis adresu.
Odporucam minimalne 6 mesiacov. Muz bral vyse roka. Ale uz po 3 mesiacoch mal spermie. Jedno balenie je na 4 tyzdne. Ja som to kupovala na amazone, mozes si tam aj referencie precitat.

luciatoracova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jodo27
13. máj 2021

@tinulkab ahoj, funguješ tu ešte? Mam otázku, napises mi prosím do súkromnej?

babo44
27. jan 2022

Dobrý deň, je tu niekto komu pomohol doktor Koči?

chantall79
28. jan 2022

@babo44 boli sme u neho,muz si musel pichat hormony do brucha co po case odmietol co uplne chapem.

jumperly1
11. sep 2022

@oslo1 zistili ste aj pricinu azo? resp. aky mal hormonalny profil ak sa smiem
opytat? a gratulujem k babetku.

oslo1
11. sep 2022

@jumperly1
Nie, nezistili.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre