• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Myslis Holana,Lubka? Ja viem,ze ani to nie je na 100%,ale viac uz nenavymyslam,ako ist na ultrazvuk k niekomu,kto ma vo svojom odbore take skusenosti...
13. apr 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli- ano a mas pravdu, len to male velmi casto nefot, lebo to tiez skodi :wink: a daj sa kuknut, aby si mala chvilu pocit, ze je vsetko oki :sweat_smile: lebo aj tak budeme stresovat dale, vsetky :wink:
13. apr 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved aj pre to ho chcem dat poriadne skontrolovat..Vies,vsetko,co som citala a co som sa pytala,tak mi povedali,ze tie kratucke ultrazvuky ani na zaciatku nevadia...Ze skodi len to pocuvanie srdiecka na ultrazvuku..Ja neviem,ci sa da tomu verit..Ja som bola na ultrazvuku do 9tt-10tt spolu 5x..Kvoli hematomu..Aj preto sa bojim,ci sa vyvyja ako ma..Lebo uz som pocula aj to,ze na zaciatku nie je dobre tam byt casto..
13. apr 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli nestresuj, tento tyzden ti 2x povedia ze je vsetko OK :wink:
13. apr 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fajn...tak ja som tam uz bola 3x a to som len na zaciatku :confounded:
13. apr 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je jasne, ze Kejlamimi bude OUKEJ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a aj Lubkamimi a aj Wndzimimi :grinning: :grinning:
13. apr 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja nestresujem Lubka,len reagujem na to,ze nefotit casto :wink: Ono sa tych ultrazvukov nazbiera,ked je problem...Hemiho radi kontroluju kazdy tyzden :sweat_smile: A ja verim,ze to neskodi
13. apr 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je LULYYY, mate niekto na nu ciisielko??
13. apr 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wndzi- som sa trafilaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ano vsetko bude OK :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:
13. apr 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi,to su kratuucke ultrazvuky..To nie je ako 3D,co trva 45 minut..Neboj :wink:
13. apr 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, sak to som zaaamerne tukla :grinning: :grinning: :grinning: a sa nesmej lebo z teba hned spravim BUBKU :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
albo Gubku :grinning: :grinning: :grinning:

Naluly veru cielko nema,ale verim,ze oslavuje tie // :grinning:
13. apr 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejla...a ty jak piiises...co chlastas???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

albo
Naluly
cielko

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ine rehoty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved to som chcela napisat ze to su kratke ultrazvuky :wink: uz sa neblaznite :angry:

Wndzi- ja pocuvam skoro na vsetko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babyyy ale vam ide karta :grinning:
13. apr 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaaaaaaaano,odhalila si ma..ja chlastam (mineralku)a nekontrolujem,co napisem :grinning: :grinning: :grinning: Ved necitaj tak pozorne!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. apr 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A pisem v lahu-lezim na gauci a nedovidim na klavesnicu :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi Kejla...ja tiez pisem ako Madar-Orszagh...ale toto bolo smiiisme jak gate :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Aj Bubke-Gubke sa to paaacilo :grinning: :grinning: :grinning:
a chcela si byt ryyychlo. co ? :grinning: :grinning: :grinning:
rychla :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli aj mam Nb na gauci a tiez toho vela nevidim :grinning: :grinning: :grinning: a ked sa natahujem este mi aj dudy tlacia :grinning:
13. apr 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi ty uz zachadzas do nejakych intimnosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaa??? :grinning: :grinning:
13. apr 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mam dilemu :unamused:

neviem co si mam obliect - uz tyzden som nebola vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Ty :wink: pises Kejle ze chcela byt rychlo :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning:
13. apr 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak tot dobraaa otaaazka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak to preklep...to neee jaaaaa :grinning: :grinning:
13. apr 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodim uz na letno-bud lanove gate,alebo tristvrtove gate+triecko..A na nohach mam slapky.Ale vzdy mam so sebou svetrik,alebo tenku bundicku..Dnes vecer som sedela u sestry na terase a veru sa ochladilo,ked zaslo slnko..Neviem,ci som neprechladla... :angry:
13. apr 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dobre babule, idem si dat do poriadku face a idem do hajan - aj ked neviem ako budem spat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zajtra vsetkym drziim palec :sweat_smile: :wink:
13. apr 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok