• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
triecko=tricko :grinning: :sunglasses:
13. apr 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DN Lubka+Lubkamimi :grinning:
13. apr 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo tak to by ste mali dojst sem...a by ste vsetky tie fiti titi kraatke veci vyhodili....jaaa tu este pekne v cizmickach, v svetroch :angry: :angry: :angry:
jaaa vlastne ani nemam jarne boty...ja mam uz asi 10 rokov len cizmy a slapky...NIC medzi tym...jedine tenisky :confused:
13. apr 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No na slapky musim ist na pedikuru :grinning: :grinning: :grinning: cize tenisky to istia :frowning2:

Ale uz ideeem :wink: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
Bruuunoc obe Lubkacky (mama+mimi = cize MAMI :grinning: :grinning: )
Mysliiime na teba Lubik zajtra...vsetko bude OK :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a hned sa ozvi nejako :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. apr 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi..ja mam cizmy,elegantne vysokeeeeee sandalky so zatvorenou spicou,alebo balerinky a slapky...Takze teraz som odkazana na slapky..A tenisky mi pri upratovani asi omylom VYHODIL MM :frowning2: :frowning2: Moje najlepsie tenisky na svete..Beeeeee
13. apr 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by som aj beeeeeeeeeeeeeeeee.....ja by som v teniskach aj spala :wink: ja mam problem kupit boty na tie moje hnaaty...po prve 38 su mi male a 39 velke a po druhe mam ploche nohy, takze tiez mam jedny balerinky, ale kedze su total ploche...tak v nich capcem jak KACICKA MARENKA :angry: :angry:
13. apr 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam podobny problem s cislovanim...38-ma tlacia,39-su velkeeee..A balerinky vyzeraju k tristvrtakom smiesne,total skracuju nohy :angry: :angry:
13. apr 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi, ze? ale ty si aspon vysoka....ja taky prcko....a este k tomu nohy trosku do O :grinning: tak ale hlavna vec ze mam moodne baleriiinky...a plus sa mi este vyzuuvaju trochu, tak musim krcit prsty :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa tiez jedny vyzuvaju,ale druhe maju po obvode akoby gumicku,tak tie lepsie drzia :grinning: Noo,vysoka som tak akurat,ale proti noham ako ma Sklenarikova by som neprotestovala :cry: :sunglasses:
13. apr 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky :wink: :wink:
teraz som prišla spravila test a slaba strašne slaba druha :angry: :angry: :angry: ,
takže ja si pojdem zajtra pre zlu infošku, ale dúfam že budm jedina zo zlou
infoškou takže vám velmi ale velmi zajtra budem držat palečky obidvom :unamused:
kočky ja nemam mrchu tak ju kludne pošlite mne
13. apr 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly,nic nech Ti neposielaju,tie testy mozu byt nanic...A ako dlho pred testom si necurala?Veeelmi Ti drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face:
13. apr 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na baby ja si tam tu čiarku asi nakreslím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulyyy :confounded: ja to nechaaapem....ale este kludne moze byt hcg vyyssie...mojenko, budem drzat palceky :zipper_mouth: :zipper_mouth:
13. apr 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krvicka je najspolahlivejsia :wink:
13. apr 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preto mohla byt aj slabsia, lebo si cuurala az takto neskoro vecer...mrchu ti neposiela este nikto a ani neposle :angry: :angry:
13. apr 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi to čo sa mi stalo pri 2 IVF sa mi stalo aj teraz, jednoducho
si vytváram protilátky proti embriju tot všio
no zajtra uvidím a ani sa mi tam nechce íst zajtra :angry: :angry: :angry:
13. apr 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak..ved ked testujes rano,si aj 8-10hodin po poslednom moceni..Ale cez den tolko nevydrzis :wink: Koncentracia HCG je preto nizsia..
13. apr 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly zajtra budes muudrejsia podla vysky hcg, teraz este nerob zavery....ale straaasne ti drzim palcuuchy, aby to bolo o hodne vyssie... :dizzy_face: :dizzy_face:
13. apr 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetky Ti tu velmi drzime palce :dizzy_face: :dizzy_face:
13. apr 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky idem zalahnut aj ja...drzim vsetkym palceky na zajtra...aj sebe :sweat_smile: zblaaaznim sa :unamused:

Snad aj Kiki presla ta krvicka :confused:

Myslim na vas na vsetky :zipper_mouth: :zipper_mouth:

Dobru nocku+SS vsetkym :dizzy_face:
13. apr 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DN Endzimama+Endzimimi :dizzy_face: :dizzy_face:

Aj ja nam vsetkym zajtra drzim palce,bude to narocny den :sweat_smile:

Musim si este umyt vlasy a taaak sa mi nechce..papapa
13. apr 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli...a vlastne ja sa zajtra mozno aj dozviem, ci budes mat Kejlomimi, ci Kejlamimi :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

som zvedavaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
13. apr 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uvidime,ci sa ukaze drobec..A ci si to nechame povedat :grinning: :dizzy_face: Ked bude po mne,tak nas bude natahovaaaat..Ked po MM tak sa otrci hned :grinning:
13. apr 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasnu nocku :wink:
zajtra som tu
13. apr 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE ASI Už VšETKY BUVáTE,TAK DRžíM NA ZAJTRA VšETKýM PAlčeky
14. apr 2009 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ...

takze momentalny stav od vcera spinim a je to hnede alebo cierne neni to dobre, dnes po robote spravim test a ak bude pozitivny zajtra prasim do heliosu
14. apr 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte lásky :wink:
endzi lubka kejla čakam na super infošky :sweat_smile: :sweat_smile:

moja krvička odovzdana :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a teraz do 14,00 čakat :confused: :confused: :confused:
na tu hnusnu odpoved :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. apr 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly ... budem drzat palceky .. ... uz asi vies ako som dopadla

uz sa to spustilo ... od zajtra clostylbegyt a 23.4. na utz a pregnyl ... a potom zase nekonecne 2tyzdnove cakanie

baby zajtra o 11.00 mam prve sedenie kvoli adopcii bojim bojim
14. apr 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok