• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
nemam VOBEC ziadne priznaky, VOOOBEC nic mi nie je.....tak sa bojim........to su nervy :angry:

ale som STASTNAAAAAAAAAAA.....moje prve // v zivote :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a este k tomu po KETE!!!!

ale sa bojim aj tesit...stat sa moze hocico....zblaaaaaaaaaznim sa :fearful: :confused: :sweat_smile:
21. mar 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani som to sem nechcela pisat, lebo sa bojim ze to zakriknem.......ale stale nemozem tomu uverit!!!

keby si videla ako mi tie embryska davali v nemocnici!...na UTZ mi nebolo vidiet maternicu, tak to robila bez UTZ!!! a dalsia vec....co tu citam, baby mali sliznicu pekne tucnucku...vyse 10mm a ja som ju mala na poslednej kontrole 6.4mm...
takze preto som ziadne // v ziadnom pripade necakala.....................joooooooooj mama..........nech mi tam bobaaaasky zostanu dllllllllllllllllllllllho........ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. mar 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooo,ty si neni stratená?zdravím ťa ,idem prečítať čo si za ten čas čo si nepísala zažila
21. mar 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem endzi,nech ti to výjde,moje Ket nedopadlo dobre,takže ideme bojovať dalej,ale dúfam,že pre teba sa už bj na nejakú dobu skončil/začneš s tým až ked budeš chcieť dalšie,no nie?/teším sa s tebou,pá
21. mar 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endziiiii....sak ti si tehulka !!!!!! jaaaaaaaaaj, ako sa z toho tesim, strasne drzim palceky, SUPER sprava :grinning:, inak aj ja mam poslene emryjka zamrazene....juj..keby...

luly - kedy ides na kontrolu? ja v pondelok som zvedava ako sliznica porastie. teraz pijem cajik mysi chvost este planujem kupit alchemylku.
21. mar 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ENDZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ved to je paráda teš sa mopjenko a hlavne sa neboj pekne tam zostane-nu bobáčiky až do porodu a hlavne sa nestresuj strachom a neporovnavaj to s inymi kočkami lebo vždy je to ine aj keby si šla 100x jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí ja sa tak teším
ano máš pravdu teraz mám toho viac aby som mala viac vajíčok dufam aspon v 3 minule bolo jedno ale injekcie som pichala až po tabletkách a teraz to mám naraz od začiatku
21. mar 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endziii,sistr-ahoooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja sa taaaaaaaaaak tesim,ani neviem napisat ako,prskam na teba tehuvirusiky pre posilnenie tvojich,nech tie caaaary silneju :wink: :grinning:

T :dizzy_face:T :dizzy_face:T :slight_smile:T :slight_smile:T :grinning:T :grinning:T :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face:
T :dizzy_face:T :dizzy_face:T :slight_smile:T :slight_smile:T :grinning:T :grinning:T :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face:

Endzi,drzime palciska-vsetky,co mame,aj MM,babatka,psa :grinning: :grinning:Tehulka nasa :grinning:Ja som tiez nemala ziadne priznaky,prsia som nemala absolutne zvacene,ani zle mi nebyvalo,ani nic...Akurat som viac jedla...A ked som si robila testik, mna si hned napadla ty,ze ma musis nasledovat a KET urcite vyjde...a vidis...funguje to...Tesiiiiim sa :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Endzi a ked budeme mat babatka do paru,tak o takych 25 rokov sme rodina,ok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kocky- Lubka,Labus,Luly,Tinka,Kika,BM,Silvi,SIsa a vsetky, ide dobre vlna z Holandska,naskakujteeeee

Ja stale taham nocne zmeny,ale len pri telke,lebo tu nikoho nebyva :frowning2:
21. mar 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, ja som vzdy tvrdila,ze od marca do leta je najidealnejsi cas na otehotnenie :grinning: :grinning: To prirodatak zariadila,jar je plodna :grinning: :grinning:

Ja sa tesiiim...Az slziiiim :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. mar 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli ahoj mojenko tak to já tu s tebou večer rada pobudnem :grinning: :grinning:
bože kočky ja som vyšla po 3 týždnoch von a už som nachcípaná a malý už 2 týžden -ved ani v škole nebol a take sopliská má že dnes ho až napínalo a zvrackal mi aspon 6x tak som mu dala čípok proti zvracaniu a vyzerá lepšie ale mi aj slzy tiekli ako ho nadrapovalo chudatenko moje male :frowning2:
21. mar 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli moja reč aj ja verím v jar.... :dizzy_face: :grinning: dufam že sa na tu Holandsku vlnu zmestím :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus,jasne,ze zmestis-o tom nepochybujem :grinning: :grinning:

Teraz opat zuri chripka- tu maju deti aj chripkove prazdniny :unamused: Chudatko Robko,nech sa z toho rychlo dostane a ty Labus tiez :wink:
21. mar 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli dík - my sme sa proti chrípke očkovali ale vydíš aj tak sme chorý
21. mar 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko ja by som tiež rada naskočila na vlnu z Holanska :grinning: ,MM sa rozhodol,že otehotniem prirodzene takže ma po večeroch naháňa ako zdutú kozu :grinning: ,hlavne nech sa zadarí a aj pokračuje až do konca
21. mar 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved to,ze to ockovanie vacsinou nepomoze,ked sa takto neskor objavi zmutovana forma chripky :unamused: Ale snad vas to rychlejsie prejde :slight_smile:
21. mar 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika-aahooj,vyyyborne rozhodnutie :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Uz davno som sa chcela spytat,ci nad tym neuvazujete :wink:
21. mar 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi ja t zastrelim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no gratulujeeeem kraska super , tak ty si sa na nas takto vykašlala
a ozvala si sa až teraz bosorka jedna
21. mar 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viky správne rozhodnutie :wink: :dizzy_face: tak sa len nechaj nahánat-že zdutu kozu -som sa zasmiala :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kašlem na vás nebavím nikoho tu nieje a vždy ked som tu ja tak
tu nikoho nieje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Endzi láska moja ja ti slubujem že ja idem za tebou s tehulkovaním
len o mesiac neskor :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nenecham ta v tom sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

pa pa idem do roboty caf
21. mar 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly ja som nikto? :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky kukucky :grinning:

moc vam dakujem....vy sa tusim tesite viac nez ja hhihi....lenze ja sa taaaaaak bojim.... :unamused:

a prepacte ze som sem prisla kuknut az tak neskoro, ale ja som vas ciiitala denno denne a aj som mala sto chuti napisat vela krat....ale som si povedala, ze napisem az po mojom KETe :sweat_smile:

ja som takaaaaaaaaaa v soku z toho :sweat_smile: :sweat_smile: len aby boli bobasky zakusnute na spravnom mieste alebo aby si to nerozmysleli a nesli von :angry: :sweat_smile:

a hej hej...ja som teraz dlho braaazdila tu po konovi...a strasne vela bab zostalo tehotnych....kejliska ma pravdu, neviem ci je to tym teplom, ci slnkom hihi :grinning: :grinning:

vsetkym vam zelam ///////////// same tlste palice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. mar 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejlusik sistr maaa.........chytam vsetky viiirusiky.......aj ked ja mam svoje.......ale ty mas na 100pro tie spraaavne, tak sa musim ja takyyyymi nakazit :grinning: :grinning: :grinning:

a lubkaaaaaaaaaaaaa? ako sa citis moja??????????

lulik hihi....ja ta strasne obdivujem, ty mas tolko energie a optimizmu, ze tebe to musi vyjst!!!!

ja som testovala jak ty...uz od 5.dna.....podla mna je to lepsie........lebo keby tam tie // neboli, tak potom nie je clovek tak sklamany...teda aspon podla mna.......... :wink:
21. mar 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika...ty koza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa nasmiala hih

silvi, tak v pondelok kontrola? a pocuj, aka je teda idealna vyska tej sliznice? tiez mas posledne hrasky? juuuj....vidis to? aj ket vychaaadza....a tebe vyjde tiez....teraz je to spraaaaaavne obdobie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

labusik...hlavne ze dr. vie, co ma robit...preto budes pichat uz od zaciatku a pekne na velku noc bude vajooook ojojooooooooj :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi,ja nepochybujem,ze mas svoje :wink: a poriadne kvalitne :slight_smile: Ja len na posilnenie-na privitanie-a potom budeme spolu chrlit na kocky a nakazime ich vsetkyyy :grinning: :grinning:

Inak-ja som po pozitivnom teste nevedela,ci sa viac tesim,alebo bojim :sunglasses: To patri k tomu :slight_smile: Len sa setri,hlavne si co najmanej namahaj brusne svaly a nic sa neboj..Drobcovia su uz zakusnuty,ked mas pozitivny testik,oni az potom produkuju HCG a ako povedal moj lekar-uchycuju sa zo dna na den pevnejsie :wink: :grinning: A papaj kyselinu listovu :slight_smile: Tesimmm sa veeelmi-dnes som cela vysmiata :grinning:
21. mar 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejlik....moja....ja sa straaaasne bojim.....ani sa tesim moc nechcem, aby som na hubu nepadla.... :sweat_smile:
21. mar 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty ako s hraaaskom tvojim velkym :grinning: :grinning: :grinning:

hlavne ze ste uz v poriadku....tiez som rada aj za teba Kejlusik moj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a uz si pribrala nieco? a dudy? a vraciavas, ci ani nie?
21. mar 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - minimalne ma byt 6-8 mm, je to potrebne na lepsie uchytenie bobiskov. hej, hej v pondelok rano o osmej idem na kostrolu, ked nebude dostatocne velka tak mi doktorka nasadi injekcie podavanie estrogenov. aj alchemylka je na to dobre, poznam vela bab s podobnym prolemom co im tato bylinka pomohla. aj dufam v spravne obdobie, ide jar....juuuj...to by bolo super
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kedy mas kontorlu u dokyho? kde si bola na KET?

luly - ako sa citis? tiez beries estrofem?
21. mar 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze sa nemam namaaaahat? hihi....teraz vo stvrtok co som si robila test, tak som potom isla do skoly a tam sme mali tanecnu hodinu, akoze prekvapko od ucitelky....tak som trsala....sice tak jemnejsie, ale trsala som :sweat_smile: :sweat_smile:
som sa bala...preto som si ani v piatok nerobila test....az dnes, ci sa mi bobissci neoddkusli :sweat_smile: :sweat_smile:

a ty si domka? ci chodis aj do robotky?
21. mar 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi,ty si v tomto ako ja :grinning: :grinning: Ale ja naozaj citim,ze to dopadne dobre..Embryjka su riadni borci,ked to takto paradne zvladli,ale uuuuplne zasluzene-ty si si z nas odpichala najviac :slight_smile: :grinning: Davaj pozor,aby si neprechladla,virusy su hnusoby,a nebooooj-este aj slniecko ta prislo povzbudit :slight_smile:
21. mar 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvik...moc ti drzkam palceky :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face:

ja som bola na KET minuly tyzden 11.03....dnes som 10.den po KET..........

vies ako som uz vyssie pisala, ja sa divim, ze mam // ciarky...uplne neuveritelne....lebo mne ked robili UTZ pred vkladom embryi...tak som mala sliznicu len 6.4mm!!!! a vklad bol par dni na to...takze este mohla kuulilincek narast, ale urcite nie vela......

no a ten samotny transfer....na UTZ mi nevidela maternicu....tak to robila vsetko naslepo....este som sa 3x pytala ci si je dr. ista ze to vlozila na spravne miesto!!......lebo hned tie prve dni som brazdila po nete a hladala info a tam som sa docitala, ze je dolezite, aby embrysky boli vlozene presne na dane miesto, ani nie moc vysoko ani nie moc nizko...atd.........a plus...nie kazda zena ma ukazkovu maternicu a na spravnom mieste....takze bud si dobre tipla moja dr.....alebo ja neviem.............ale vyzera to, ze sa HOLKA trafila....mooooc sa modlim, aby boli tam kde maju byt :sweat_smile: :sweat_smile:

a silvi, papas ake lieciky? aj utros mas?
21. mar 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som doma kvoli tomu hematomu...Ale v praci sa to velmi zhorsilo-kriza zasahuje,su tam obrovske tlaky a stresy,tak sa tam asi ani nevratim...

My sme par dni pred tym,ako som zistila,ze cakame baby kupili tu obriu americku chladnicku..A ja som sa s nou natahovala,pomahala ju posuvat,potom som ju sama dvihala,lebo MM nastavoval nozicky,aby bola vodorovne....Noo,drobec to zvladol,ale poviem Ti-zacalo ma boliet brucho ako na mrchu.To z tej vahy chladnicky..Takze male sa asi pokusalo branit tolkej namahe na brucho :wink: Oni sa nas snazia upozornit,ci uz unavou,alebo bolestou..A tanec sa im urcite pacil,neboj :wink:

A este mam par takychto prehreskov za sebou :sunglasses: :grinning:
21. mar 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok