• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
kejlik, bodaj by si pravdu mala.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: budem sa modlit, aby bolo vseeeetko ok

a tu hlavne ani neberu krv, len im mam teraz 26.03. zavolat vysledok ocuraneho testu a oni mi povedia aby som o 3 tyzdne dosla na UTZ!! och jo...

ale ja idem teraz 04.04. domov na SK a uz som sa objednala gyndovi, nech ma pozrie...ci tam nieco uvidi :sweat_smile:
21. mar 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noo-nepribrala som zatial nic,co je zvlastne,lebo som nezvracala...A dudy sa posledny mesiac zvacsili,ale nikdy neboleli,ani neboli citlivejsie..Ani teraz...Ked si predstavim,aky som tej citlivosti prsnikov davala vyznam po ET,tak mi je az smiesne :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - teraz si davam 3x denne estrofem, este uzivam anopyrin na riedenie krvi, prednison - zistili mi mierne pozitivnu reakciu na trofoblast, samozrejme kyselinu listovu, vyzivovy doplnok Materna, najnovsie som zacla uzivat aj aloe gel berry, utros az na cca 10 den, az ked bude dobra velkost sliznice

a ty? ake lieciky papas?
21. mar 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj kejli...ja ked som robila test na 6.den a nic...tak som isla vysaaavat a nadrapovala sa s tou tazkou ludrou po tocitych schodoch hore a vidis to....hihi

a si vlastne na rizikovom, ale ako? a teraz ta vlastne ani nemozu vyhodit z roboty nie?
a ten mrchovsky hematom tam este je? no teda...nech laskovo odpali....alebo sa uz skaaamosil s babatkom a neublizi mu :grinning: :slight_smile:

a ehm...pribrala si uz nieco? :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Enzi,aj ja sa budem modlit :wink:

Nie som na rizikovom,to uz asi neexistuje,ale som na Pn..Odkedy som to oznamila zamestnavatelovi,tak som zo zakona chranena :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
Hematom mi tam uz naposledy nevideli,tak dufam,ze tam nie je :wink: A nepribrala som zatial nic,resp 0,1 kg :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hih...uz si odpisala kejlis na tu vahu...ups....
no vies co...ja som tu citala holky po KET....a kazdu co ostala tehu, boleli prsia a kriiize a pichalo v pupiku a MNA VOOOOOBEC ale VOOOOBEC nic....len sem tam ma pichlo a bolesti ako na mrsku! no fakt, asi na kazdeho to inac posobi :dizzy_face:
mne to este smiesne moc nie je....az ked budem na 100000 percent tehu a uvidim srdiecko a budem tehu uz nejakych xx tt...tak potom sa tomu aj ja zasmejem....teraz sa krotim s nejakou radostou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

silvik...ja beriem Progynova (teda nieco ako estrofem) 2x denne a plus 2-2-2 utrogestan a kyselinku listovu a vitaminiky babatkovske, mamickovske

a inac vidim, kedze ti zistili mierne pozitivnu reakciu na trofoblast, tak aj to mohol byt doteraz problem....uvidis, ze to vyjde silviska :grinning: :grinning: :dizzy_face:
21. mar 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A liznica rastie ku koncu stimulky 2mm/den...tak si ju mala idealnu..Ja som mala 4 dni pred ET liznicu 14mm a to uz bolo podla mna vela,musela byt stvrdnuta,ako som niekde citala..A ta tvoja bola kraaasne makucka :dizzy_face: :grinning:

Silvi- drzim palce na kontrole,nech sliznica rastie,ako ma a embyjka sa zahryznu :dizzy_face: :grinning:
21. mar 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi bodaj by si mala pravdu :grinning:
21. mar 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liznica=sliznica :sunglasses: :grinning:
ahaaaa....no tak to je super, ze ho tam uz nevideli...uz mas urcite pokojnejsiu dusicku :dizzy_face: :dizzy_face:

az 0.1kg?????? kejla, krot sa....sak budes jak tank :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to aby manzel priecky doma bural, aby lady Kejla mohla v kluuude prejst :grinning: :grinning: :grinning:
tak liiiiiiiiiznica :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla DAKUJEM, ved jej uz dohovaram nech pekne rastie, aby sa bobiskovia dobre citili :grinning:
21. mar 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky,stale sa budeme niecoho bat..Ja som si najprv myslela,ze ked bude srdiecko.budem kludna..Srdieko sme videli nastastie hned na prvej kontrole 5tt+6..Potom prisiel hematom,tak som sa bala,ci babo rastie..A to sa bojim doteraz,ci rastie,ci sa vyvyja....Ale dufam,ze vsetky mame bojovnikov a oni to zvladnu :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. mar 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: Endzi,nooo-mohli by sa nejake priecky zburat,ja by som bola za :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi, aj ja som bola na prvom a zaroven poslednom UTZ na 11.den pred KETom a vtedy som mala tu sliznicu 6.4mm a dr. povedala, ze utrogestan mam vkladat az o dva dni a KET prebehol na 16.DC (teda 5 dni po UTZ).

som sa jej pytala, ze kedy davaju ten utrogestan a povedala ze sliznica musim byt min. 6mm
21. mar 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla, aj ja by som tu vsakovake upravy porobila hihi........ale nie je to nase, tak seru na to :grinning: :grinning:

kejli? a myslis ze ked som mala vklad 11.03. a ja som objednana gynovi na 07.04. bude tam nieco vidiet?
21. mar 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi-srdiecko este mozno nebude vidiet,lebo to je dost skoro,ale bublinky vidiet bude :dizzy_face: A povie Ti,ci vidi jednu,alebo dve :slight_smile: :dizzy_face:
21. mar 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to sa pytam, viem ze na srdiecko je skoro...ja len ze ci aspon tie machulky bude vidiet...ak mi tam ostanu dovtedy :sweat_smile:
21. mar 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj 7.4.uz bude mozno aj srdiecko,podla toho,kedy sa uhniezdili..Ja som si myslela,ze 4.4.,to by este nebolo...
21. mar 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Machulky budu urcite :wink: :dizzy_face:
21. mar 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy mas dalsiu kontrolu? a keby bude vidno ze ci to je mala kejluska alebo maly TM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ???
21. mar 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco nie 4.4 a 7.4 uz ano? sak to je len tri dni rozdiel :confused: nehaaapem
21. mar 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kontrolu mam 14.4.,to uz by malo byt vidno,ak sa male ukaze :grinning: A potom 17.4.som sa objednala do BA na sono-vraj k najlepsiemu ultrazvukarovi,co robi morfologicky ultrazvuk,tak toho sa bojim,co tam objavi,ale chcem,aby ho poriadne pozreli-bude mu robit 2D/3D/4D

A co je zvlastne-ja vobec nie som zvedava,ci je to chlapcek,alebo dievcatko :grinning: A ja som si vzdy myslela,ze by som to chcela vediet co najskor..Teraz,keby zalezalo len na mne,tak si to mozno ani nedam povedat,ale MM,kt. vzdy chcel prekvapko to chce ohrooomne vediet :grinning:
21. mar 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lebo ja som bola na tom sone 5tt+6 a to hovorili,ze srdiecko este nebude..A bolo,tak povedali,ze to je asi prcy dn,co sa da zachytit,ze 5tt+5 by ho este nezachytili..Tam rozhoduju aj hodiny :astonished: :grinning:
21. mar 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcy dn=prvy den :sunglasses: :grinning:
21. mar 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi.....este ze nie je 5D a 6D...to by si isla na vsetky, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak vidis, co hormony s tebou narobia? mozno ked to dr. bude vediet...tak mooooooozno budes uz zvedava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: alebo nech to povie TM a potom nech ta on napiiiina :sunglasses: :sunglasses: :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:

juuuj, uz aj ja by som sa chcela takto teskat na UTZ a kontroly....ja sa musim modlit aby sme mali srdiecko aspon jedno! a aj ked bude vsetko ok...tak ma caka neskor amnio :confused:

ale musim mysliet pozitivne, idem si uvarit cajik Rooibos vanilkovy s mliekom, kedze kaaavu nepijem uz :angry: :angry:
21. mar 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha prcy den...hapem....a ja to mam ako raatat? sice by som este nemala, ale som zvedava :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

mam to ratat podla vkladu, ci podla 1.dna poslednej MS.....a ja mam MS vselijaku nepravidelnu
21. mar 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mnato rataj tak,ze ET rataj akoby 14.DC....Aj gyndosi to asi tak rataju :wink:Ja prave chlipem zazvorovy caj,lebo vraj je vsade chrupka,tak preventivne :slight_smile: :dizzy_face:Tak nazdravie :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: to mate zato že ste tehule a ja nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulyyy,nebud zla :angry: :grinning: :grinning: A uzivaj si posledne dni netehu :wink: Ochvilu sa k nam pridas :slight_smile:
21. mar 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok