• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
ďakujem vám :dizzy_face:

endzi, v auguste asi...teraz som mala ešte len jednu mrchu v nestimulovanom cykle....ET som mala vo februári... takže musím mať 3 mesiace pauzu, potom majú v júli dovču a v auguste by sa dalo asi...
21. apr 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby volala som do toho navratu na tu pripravu .... ze ta kolegyna co to ma na starosti, ze sa mi ozve ze teraz su 2 dni na skoleni a dohodneme sa .... tak uvidim
21. apr 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale celkovo sa stale citim taka nafuuknuta, neviem ci to este moze byt z toho utrosu a estrina :confused: lebo rano mam bruch celkom mini a vecer jak kotel pre 500 vojakov :confused: :confused: :grinning:
21. apr 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki, máte rozbehnutú adopciu?
Nooo,vypln veru casom odstranis :grinning: :grinning: Mna ked vidia kamosky,tiez vravia,ze by sa im zislo tehu a ja sa smejem, nech chvilu pockaju,lebo ked uvidia tie kozky,co mi zostanu po kojeni,asi zmenia nazor :grinning: :grinning: :grinning:
kiki, aspon sa veci hyybu, to je dobre :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

bobjan, tak si aspon uzijes leto, teda polku leta, a supsa do toho :dizzy_face: :dizzy_face: to by ti pekne vyslo, mimi mat pekne po jari :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaano Endzi, navecer to brusko nabehne..V noci splasne a tak dookola..Mne uz teraz nesplasina :grinning: :grinning: A do stehien som aj ja nabrala,aj ked mi vsetci svorne tvrdia,ze nieeee :grinning: :grinning: Plus vyslovene citim,ze sa mi roztiahla panva :wink:
21. apr 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan rozbehnutu ako rozbehnutu ... papiere uz mame povypisovane, aj ziadost a ostatne potvrdenia, 4.5. mam volat na socialku a dohodnut sa na stretnuti kedy donesieme vsetky tie byrokraticke sprostosti a potom nas poslu na pripravu .... no je to hruza a akurat vybavujem kde je lepsie vybavit si rodicovsku pripravu, lebo na socialkach su len pocas pracovnych hodin ale v tom navrate to robia aj formou vikendoviek .... tak uvidime ako tam pochodim, lebo ked tam pojdeme o dva tyzdne tak uz musim presne povedat kde tu pripravu robit budeme ...
21. apr 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki, to je super,ze mas v tom navrate kamosku..Poradi ti a to je velka pomoc :wink:
21. apr 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli, ty mas v normalnom stave tiez nejake titi piti prsia?

inac som mala kamosku, tak tiez hore nic nemala, potom cez tehu goood plne pekne a po tehu ich mala este mensie a ziadna kozka :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam tam kamosku, som tam len jednoducho zavolala a bola tam mila pani a ta mi povedala vsetko .... ked sa vratia tie dve zo skolenia tak sa mi jedna z nich ozve ku ktorej budem patrit podla abecedy .,.. uvidime, musim toto doriesit do konca buduceho tyzdna
21. apr 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, takze to splasavanie je oukej, hej? :grinning:

no vidis ze sa ti roztiahla panvicka, si sa bala ze budes uuuzka preuuzka, neboj, este pooojde :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam pred tehu 70C,ale to zavisi od podprdy...Tie,co nosim doma mi zmensia prsia takmer na nulky :grinning: :grinning: A ja sa vytesujem,ze nebudu ovisat :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy mate problemy ... a co mam ja povedat s mojim 85E - F ako kedy :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. apr 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
70?? a C?...hihi ...no moja hrud je o dost vacsia 80-85 a kose B :grinning: :grinning: :grinning: a aj to tie kose musia byt s vyyplnou, inac by to plantalo... :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi, no keby to tak vyšlo....

Kiki, tak ťa budem potom bombardovať otázkami aké úrady a čo treba....ak nám to nevýjde...
21. apr 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne Kiki, akurat som si pomyslela na teba, ako sme sa minule bavili o tych tvojich...no mas proste iny naklad mojenko...aspon keby ta vsetko z nich nebolelo, co? :angry: :angry:
21. apr 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre dnes sa lúčim, papapa zas niekedy :wink:

ďakujem za pokec :slight_smile:
21. apr 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi mi hovor a teraz ich mam akosi nadute ako balony, ide mi podprdu rozdrapit .... hruza a to som 9dc :grinning: a podla jonasa tehotna 2 tyzdne a acakam dievcatko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
bobjan pytaj sa co chces, ja sa okolo toho krutim uz mesiac ... vela info mi dali baby na koniku co maju adoptovane deticky

my sme tiez cakali a cakali a potom som sa isla na to informovat a ked nam povedali ze na biele dieta sa caka 3 roky tak som nevahala a zacali sme vybavovat, kym to vybavime pol roka a potom este 3 roky cakat .... je to na dlhe lakte ale ak sa nam nepodari vlastne za pokus to stoji
21. apr 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky bobjan...a cakame ta tu :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. apr 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz idem aj ja domov a potom na korcule papa vecer
21. apr 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki,my Ta dobehneme...Ja som uz postupila na D, mala som z toho traumu a MM tvrdi,ked si ich dam,ze potrebujem vacsie,ale ja si vacsie nekuuuuupim...A tie zmensovacky, co nosim doma su super :grinning: :grinning:
Kiki, hej citala som, ze si pisala, ze podla Jonasa by si mala byt tehu.......ale clovek niiiikdy nevie, ved vo stvrtok uvidis, mozno vyrazis dych Krajkovi :grinning: :grinning:
papa Kiki a vybrusli sa aj za mna...jaaaaaaj, hned by som sla...ale mna by tu bud zrazil na ceste cyklista, ale krava :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning:

Kejla, ze D!!!!... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli? mozem papat majonezu?
21. apr 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a veeeeeelice dobre si rozmysli odpoved :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to by chudak asi spadol zo stolicky :grinning: :grinning: :grinning: ked pridem na folikulometriu a zahlasim mu ze som podla jonasa tehotna 2 tyzdne a ze cakam dievcatko ... asi by sa rozreval od smiechu a padol zo stolicky a taku ujmu mu nemozem urobit ... ale zase na druhej strane keby to tak bolo tak by sa tesil lebo by nemusel vratit diplom :grinning: :grinning: on by mal svoj diplom a ja mimi ..... kua to su ine fantasmagorie :grinning: :grinning: budem stastna aj za 1 - 2 krasne foliky s kvalitnymi vajickami

baby idem .... papa vecer
21. apr 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki,jeeeej korcule...Hned by som isla :dizzy_face: :dizzy_face: Dobre sa zabav :dizzy_face: :dizzy_face:
21. apr 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi, mozes..Ale original balenu z obchodu,aby nebola pokazena...Ja som si na velku noc dopriala, inak majonezu velmi nejem, lebo nemam k comu :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved preto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lebo ju papam dost casto...ked nie jogurty moc, tak aspon nieco ine biele :sweat_smile: :sweat_smile: mala by som to obmedzit, ale s cim si mam dat hranolky ? :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok