• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Kejlinka+Mimi...idem si na hodku lazkat, ma taha akosi (bo som vstaaavala skoro do skoly asi :angry: :slight_smile: )...a potom sup sup sa v kuchyni pozvrrrtat a veceru popapkat :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi babulka teraz som dorazila domov z vychádzky a hned ako som si to prečítala brnkla som kámoške čo je magistra v lekárni a ona mi hned vravela že to je učinna látka v tých liekoch presne názvy liekov mi pozrie tak ja som to zle pochopila ona mi to vravela že si máš pítat liek s touto učinnou látkou a tie názvy ti napíšem večer ked tá kámoška v lekárni to pozrie má dlhý den
21. apr 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakriš kým vás prečítam sa nedopíšem teraz som prečítala Kejlušku a už aj som mrkla albumík - jáj on aj vyzerá tipicky chlapček je krásnučký a zlatík ty si v 21 tt štíhlejšia ako ja teraz :grinning: :grinning: nádherne fotečky aj mi slzičky vyšli dojatím moc pekne
21. apr 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noo, ja mam rada hranolky s kadecim :grinning: :grinning: Aj same-prinajhorsom :grinning: :grinning:

labus. ty si super,ze vies takto pozistovat veci...Ja si musim vystacit s internetom :sunglasses:
Laaabusik, boze, ty si pokladik zlatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: moc dakujem...mas to u mna...a za odmenu ta cakaju nie jedna dcerenka, ale dve naraz :grinning: :grinning: :grinning:
Jeej, dakujem Labus...Je to cely MM :grinning: :grinning: Este aj tu ruku tak drzi :grinning: :grinning: Doky vravel,ze krajsi bude,ked sa obali tukom-cca okolo 24-25tt,aaaale,co....Ja sa vytesujem aj z tohto :grinning:
21. apr 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku..uz odpadavam :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
21. apr 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dn Endzi a SS :dizzy_face: :dizzy_face:
21. apr 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endziiiii neni zač hlavne nech si v poriadku ked viem rada pomožem :dizzy_face: jáj keby aspon tá jedna bola - alebo aj chlapček nevadí hlavne nech je :dizzy_face: :dizzy_face:
Kejli ale mne sa moc páči ved je prenádherný akurát že fakt vyzerá ako chlapček :dizzy_face:
21. apr 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DN a SS Endzi a ked sa vybuveš tak zajtra ráno ma mna prosím mysli
21. apr 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus, zajtra na teba myslime nepretrzite :dizzy_face: :dizzy_face: a drzime palciska :dizzy_face: :dizzy_face:
21. apr 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejluška dakujem moc sa bojím či tam to vajucho bude a aj sa moc teším je to nádej jáj už nech saom po a viem výsledok určite pošlem hned sms Lubke alebo Zuzke alebo Kiki na ne mam telefon tak ktoru skor nájdem v mobile hlevne nech vám hned daju vediet či sa výlet vydaril
21. apr 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To cakanie na vysledok veru dava zabrat :sunglasses: Uz nech mas vycikane // :dizzy_face: :dizzy_face:

Idem uvarit veceru, potom nakuknem :grinning:
21. apr 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla..hehe konecne fotky :grinning:
21. apr 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labuska - drzim Ti zajtra palceky a neboj bude tam riadne vajcisko :grinning: :grinning: :grinning:

Kejlusa - no Ty si ina hviezda :confused: :confused: ale brusko mas krasne, jooj ja take nebudem mat :confounded:
21. apr 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,dnes ste sa zase utrhli,kto to má po večeroch čítať?Takto nestihnem ani plodiť,ked som stale pri pc :grinning:
lábus som rada,že ťa depka prešla a znovu si sa zapojila a myslím na teba
zdravím novú kamošku ,síce nie z oktobra,ale od apríla a držím palce
endzi,kejla dnes ste sa utrhli z reťaze ,že toľko klepkáte
skúsim vyčkať chvíľu či sa tu niekto neobjaví :sweat_smile:
21. apr 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka dakujem
Endzí no moc ta nepoteším sedeli sme hodinu nad tým zistovaním čo možeš v 8tt a na všetkých tých sprejoch je kontraindikácia tehotenstvo že najlepšie by bolo vydržat nebrat do konca tretieho mes. nič ale že tu učinnu látku obsahuje aj sprej do nosa RHINOCORT AQUA 32 a ten možeš že on sice ide do nosa ale zabranuje tomu aby ti to od alergie opuchlo celý ten nosohrtanô a že jej známa inak lekárka ho berie cele tehu a je v poriadku aj ona aj mimino a že dobre by bolo poradit sa s plucnym lekárom ešte že ten by mohol vediet alebo nosny-krčný oni tiež take píšu lenže tamn známych nemáme mali sme jednu plucnu žial nedávno zomrela.
a ešte že sa mám spítat či máš aj astmu alebo len čisto alergiu a ako ta to presne dusí či ked si vonku alebo stále. že by si mala vetrat len skoro ráno a neskoro večer a ked dojdeš z vonku vždy sa osprchovat aj vlasy spláchnut tie čiastočky alergenou
21. apr 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lábus,no kedy ideš na natív?napíšeš mi koľko to asi výjde ?
21. apr 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viky zajtra mám punkciu ale bez stimulky som uplne len mi odsledovali folík a včera jeden cetrotide a pregnyl a zajtra ráno odber výjde to 10,000 kč +700 narkoza +1000kč ISCI za vajíčko a kedže je dobrý kurz č. koruna a euro minule to vyšlo na 11,000sk v prepočte
21. apr 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... tak korcule z 8 kolieskami sa zmenili na bicykel s 2 kolesami :grinning:
21. apr 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus budem na teba myslieť a som rada ,že si to nevzdala
kiki,čo ste boli na nákjupe?
21. apr 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika preco na nakupe ... povodne som chcela ist korculovat ale nakoniec som si to rozmyslela a vystvala som muza na bicykel, nech am trosku pohybu aj on
21. apr 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ,aha myslela som ,že si sa rozhodovala,ktorý šport budeš preferovať
21. apr 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus, držím palce :wink:

kikina, super, že si si to užila :wink: no tie úrady u nás sú des, že? Ja som tiež z okresu ZA..
21. apr 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi hovor ... no pomalicky postupujem ale fakt len pomalicky krocik po krociku
21. apr 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koľko máš rokov?
21. apr 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v juni budem mat 34
21. apr 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooj kocky,

Kiki,ty si dost sportovo zalozena :wink: Bicykel,korcule,lyze..Super :wink:
21. apr 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki, chystáte ešte IVF? 34 nie je veľa, len to čakanie je hrôza...a nakoniec človek zistí, že ako to všetko rýchlo ubehlo a rôčky bežia... :cry:
21. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kejly,dnes som mrkla na tvoje fotečky a ty máš rovnaké bruško ako ja ,ovšem ja tehotná nie som :grinning:
21. apr 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok