• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
tenis, plavanie , rafting ... a hory a turistika, ja som neskrotitelny zivel ... len som si nasla pecivala ... a ten ma dost brzdi

bobjan .. je nie je, ale moj muz ma 41 rokov a to uz je dost
21. apr 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: Vika,ty si pripad :grinning: :grinning: Chcela som napisat,ze ty si v nom mala dievcatko a potom som docitala koniec vety :grinning: :wink: Vsak aj teraz sa napchavam polomacanymi keksikmi,taaakze porastie :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: Pecivalovi daj trening a budete sportovat spolu :wink:
21. apr 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla tak to je boj na cely zivot dostat ho niekde na hory alebo na bicykel korucle vzdy ma nejaku vyhovorku
21. apr 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale aspon ho dostanes na lyze a letnu dovolenku :wink: MM by tiez najradsej zapustil korene doma :grinning: U nas ani kazdorocna dovolenka pri mori nepripada do uvahy,lebo nerad lieta..Takze striedame more a Tatry,ale ked ja chcem vzdy moreeee :grinning: :sunglasses:
21. apr 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla teraz bude chciet kvoli babetku aby biolo pri mori je to zdrave ... este chvilocku a zmeni sa na tatina a zmeni aj myslenie
21. apr 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som zacala s terapiou...Hovorim mu,ze na nete som citala,ze s babom je potrebne ist kazdy rok k moru,aby bolo zdrave :grinning: :grinning: :grinning: A on,ze "Jasne" :grinning: :grinning: :grinning: Tak som zvedava,dokedy to "jasne" bude platit :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MM chce chodiť iba do Egyptu,ale tento rok to vidím na zlaté piesky v bratislave
21. apr 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla tak mu povedz ze ty s malym pojdes a on nech si sedi doma
21. apr 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikina, ja by som tiež chodila, ale môj nemá moc času a keď má tak sa mu nechce,lebo je rád, že má oddych...ja mu to verím, ale...
21. apr 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki,ved zatial suhlasi,ze budeme chodit kazdy rok :grinning: :grinning: On by ma ochotne pustil samu,ale co by som tam sama robila?To nieeeee :grinning: :grinning: :grinning:

Vika-ja Afriku milujem,tiez ma to tam taha kazde leto..Ale MM si presadi,ze s malym babom len do Europy a ma pravdu..Samozrejme,ak budeme mat za co dovolenkovat :sunglasses: :sweat_smile:
21. apr 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem spat dobru noc ....
21. apr 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DN+SS Kika :wink:
21. apr 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do egypta,nemôžeš ísť s malým bábom,tak najskôr asi trojročným,my sme síce nemali hnačky,ale niektorý to zle prežívali,dokonca sa aj posrali :grinning: s prepáčením
21. apr 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru aj vam vsetkym
21. apr 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja valím, dobrú
21. apr 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika,do Egypta by som si netrufla ani s 3rocnym..To budeme max.v Europe...Ja som v Egypte tiez nic nenachytala,ale MM aj za mna..Nepomohli ani lieky,museli prist lekari..A detto vsade,kde sme boli..Co Tunis,ci ine...
21. apr 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DN Bobjan :wink:
21. apr 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus, zlato moooc ti dakujem, naozaj...taketo problemy ti vyrabam, ze hodinu diskutujes o mojej alergii :confused: :confused: joooj, moc si to vazim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Labus, co sa tyka tej mojej alergii...mne nie je vobec nic, ziadny zapchaty nos, ziadne soplenie, ziadne slzenie oci, len to dyychanie, proste sa dusim, nemozem dychat..sa mi stiahne trubica a konec, vtedy si musim dat surne ten spray.
Nezalezi ci som vonku, ci vnutri, ale najhorsie je to uplne v noci, teda ked lezim...keby som straaasne chcela, tak to predycham, ale to by mi trvalo aj 5 hodin a je to vycerpaavajuce, proste spray je potrebny!!! a mimi nemozem nechat bez kysliku co i len chvilku!!

Takze mne treba len ten spray! :pensive: Ked su uplne najhorsie dni, tak si streknem aj 12 krat (co je uz pomaly aj smrtelna davka,ale musim)!! a tento ventolin ze si mozem dat len 4x!! boze dufam ze to prezijeme :confounded:

Labuska, este raz dakujem a na zajtra Ti straaaaasne drzim palceky, aby to tvoje kindervajko bolo s prekvapkom vnutri :grinning: :grinning: Budem mysliet na Teba celucky den, daj nam teda smskou vediet, oki? Drz sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Baby cafte co ste tu este :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: hlasim ze som nakotena az az...a schrupla som si do 18:20 :confused: :confused: co jaaaa budem robit v noci :angry: :angry: :sunglasses:
21. apr 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJ,TAK ZASE BUDEš PíSAť LITáNIE ,ABY SOM sa zajtra nemohla dočítať,čo? :grinning:
21. apr 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nazdaaaar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute :wink:

No aj ja mam doma taky exemplar, ze doma zapustit korene :angry: on sa neda poriadne ani na pivko vytiahnut :angry: :angry: a dovolenka pri mori to tak, raz za cas, aje to mam najradsej Chorvatsko, lebo on sa rad "snorchluje" ale zase na klasicke potapanie v Egypte to nie, lebo (jooj keby ma napadol ten vyraz ako ich vola :confounded: :grinning: ) proste Afrika nehrozi :sweat_smile: Ale na chalupu s kamaratmi to ano aj na rok, zeny varia a chlapi sa tvaria, ze pracuju s drevom a podobne :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzinka, budes nam tu pisat romany :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Lubka :wink: hihi...chlapi su tusim vsade rovnaki...ten moj zasa celkom ma rad more...dokonca aj so mnou lezi na plaaazi raaad :grinning: :grinning: :grinning: ja zasa nenaavidim strasne chodenie po pamiatkach... :confused: :confused: snad ma tu neukamenujete... :sweat_smile: :sweat_smile:
21. apr 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta tvoja alegia ma mrzi,musi to byt hrozne...Fuu,ja som ani nevedela,ze to bezne dospeje do stadia,ze sa neviete nadychnut :pensive:Katastrofen :pensive: :pensive:A to si sprej musis dat,to je jasne...
21. apr 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika - si trafila klinec po hlavicke :wink: ja ked to citam na druhy den, tak zabudnem na co som vsetko chcela reagovat :unamused: :grinning: a zajtra idem este aj dopoludnia po doktoroch a postach, takze budem tu az poobede akym to docitam, uz budu pisat nove veci :wink:

Endzi cauuuuu :grinning: si si riadne schrupla :grinning:
Kejla, ved tieto nase rozhovory by som si mala raz total komplet vytlacit, od uuplneho zaciatku, nech mam v starobe na co spomiinat :grinning: :grinning: :grinning:
ja som bola tri razy v egypte a myslíš ,že som videla pyramídy?ani keby mi zaplatili nejdem a pritom za komošou som povedala,že keby som tak mohla ísť do hrobky ,to bol môj sen a teraz ked môžem,kašlem na to
21. apr 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka,ahoooj...Pouj,tak nechame domasedov doma a vyrazime si niekam my :grinning: :grinning:

Ja k dobrej dovolenke potrebujem dobry hotel,all inclusive a fajnu plaz+more..Pamiatky ozeliem..Ja chcem dlho spat,dobre sa najest "zvlastnych"jedal a potom si uzivat plaz a more...A moj si to odtrpi so mnou :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejla, to teda je :pensive: ked ma tak dusi, hlavne v noci ked nemozem spat a dychat, az placem z toho, prisaham, lebo najprv ta serie, ze nemozes dychat a potom ze nemozes spat...a vies kolko noci som prespala posediacky?? :confounded: tak sa mi aspon o 2% lepsie dycha....radsej ani na to nemyslim, ale uz sa to obdobie pomaly blizi :cry:

Lubka, no to musis citat priebezne pocas dna :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok