• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Kiki, po druhe len pre Teba:

T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :grinning: T :grinning: T :grinning: TT :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T
T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :grinning: T :grinning: T :grinning: TT :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T
22. apr 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejla, ja som bola v poondenom H&M!!!!!! co je aj na SK...a tam som si skusala jedny rifle 36, uuplne mi padli na chlp, akurat rit sa mi neluubila, takze keby som co i len gram pribrala, tak by som ich mohla vyhodit a druhe tiez 36, tie mi boli skvele na stehnach a prdelke, ale na pupku mi lietali.......takze ja by som sa do 34,32 nenarvala ani s obuvakom :grinning: :grinning:

Kiki.......drziiime palceky.........ja ti teda poslem aj moje TT, ktore nie su este zoficiaaalnene :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

TTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTT
TTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTT
22. apr 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla dakujem moc mnami mnam

ale co by si nevedela porodis ani nebudes vediet ako
22. apr 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,ale ja len teraz zacinam raaaaaaaast...Zo dna na den a to neprehanam :grinning: :grinning: :grinning: V lete sa dufam nezaseknem vo dverach :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejla, ze neandrtaaalec...sak z teba ide vsetko ako zo slovnika...takze ty ich budes pri porode len kontrolovat :grinning: :grinning: :grinning: presne krok za krokom :grinning: :grinning: :grinning:
a prinajhorsom ti povedia, ze co praaave robia...ale vacsinu si to oddres ty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja to budem mat jednoduchsie...nebudem rozumiet ani h...o :grinning: :grinning: zmindzujem tam kazdeho a taky pestry slovnik asi, ze az :grinning: :grinning: :confused: :sweat_smile: :grinning:
22. apr 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi,V Auparku v H&M mi povedali,ze tehu veci nemaju :angry: :angry:

Lubka,ja som pocula,ze tu v Nr je problem s epi...Ze v noci a cez vikend nie je cloveka,kto by ju pichol..Je to tak?
22. apr 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi dakujem .... no ty ma svyhody a co keby si nadavala tou ich hatlaninou ?

sa mi ani nechce spat co som taka nervozna co tam zajtra uvidi
22. apr 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi,ja si vo finale len lahnem a poviem,nech tlacia,rezu,strihaju,co treba,ale chcem zdrave diiiteee :sunglasses:
22. apr 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kejlusa - musis viacej papat, nist insie ti neostava, aaalebo pridi ku mne, ja uz na Teba v skrini najdem :grinning: :grinning: :grinning:

Kiki - no aj ja idem a mam riadne bobky :sweat_smile:
22. apr 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejla, ty sa predpokladam nezaseknes :grinning: :grinning: :grinning: akurat tak v dvierkach od truby v kuchyni:grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka neboj bude dobre ... babenko sa ma fajn ver tomu ...ja vam verim o kolkej tam ides ? ja o 7,00 na utz ...
22. apr 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky,zajtra vam drziiiim palce ako len viem :dizzy_face: :dizzy_face:

A aby ste ma pochopili spravne-na vine je cislovanie toho oblecenia..Netehu 38=tehu 34...
22. apr 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla to kde chodis kupovat ??? take blbe cislovanie
22. apr 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli - no epi, to je tazke :frowning2: robia to tri doktorky a z toho dve su na materskej :unamused: cize, je to tazke a nasi dr s tym nemaju moc skusenosti a nelubia robit s epi :stuck_out_tongue_closed_eyes: uprimne ti to hovorim, dufam, ze ma za to nikto nezabije :sweat_smile: Kejlusik a ked budes chciet vybavime aj super dokiho a porodnu babu, nestresuj, ved naco ma mas??? :grinning: :grinning: :grinning: A ja mam tych cisel na mobil --f uuuu aj vybrat si mozes :wink:
22. apr 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejla, no ved aj v tomto H&M mali veci pre tehu tak v kuutiku (3x3 metre) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale mali, az som sa divila :grinning: :grinning:

A Kejlusik, urcite budes mat zdraveho chlapceka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ci uz vyjde von tlacenim, ale cez banderko :dizzy_face:

Lubi, a ty na kolku ides? juuuuuuuuj, OKAMZITE podaj info aj s KIKI....aaano? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a nebojte babulky, Kiki, folicky budu (ak nie jonasky :wink: ) a Lubka...som zvedava ako mimi naraaastlo, sa teskam hihi
22. apr 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi, vaaazne? Ty si zlatino :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Lebo ja sa neskutocne bojim :pensive:

Konkretne C&A..katastrooofen....Cislovanie tehu gati ako z inej galaxie...
22. apr 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki - ja tam mam byt mezdi 7, 30 a 8, 30 :wink: jooj ale musi tam buchat, lebo ma svihne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aha Kejli - uz to chnapem :grinning:

Inak ja som dnes bola v tescu viazat pracu a behla som aj medzi oblecko :wink: chcela som platene gate s gumou, alebo snurou - no nist moc nemali a potom som objavila tehu gate - ale len na slonov mali a za 42 eur a vobec neboli pekne, skoro ma tam vystrelo :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi jasne ze dam info ... ja vacsinou do 8,00 som uz v robote ... ale zavisi od cesty aka bude, ci nebude zapchata pod strecnom
22. apr 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubkaaaaaaaa, Kejlaaaaa, po porode okamzite naklusete sem a budete fucat so mnou!!! a doneste aj Nitrianskych doktorov :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...vlastne Lubka bude lezat vedla mna...mozeme si objednat King size bed, ne e? :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli - jasne, to este mozeme rozobrat :wink: a Ty si bola v C&A - no tak to sa ti ani nedivim, ze si vykolajena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Endzi - bodaj by si mala pravdu :wink:
22. apr 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze netehu 38 a tehu 34 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zjavne chcu tehotnym ulahodit, ze nie su este obalene tukom a ze su stiiihle ako lanky :grinning: :grinning:

Kiki, oki, nakuknem hned ako vstanem z pelecha :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi - no musis prist rodit do NR, bo ja keby som rodila inde ako v NR, tak sa so mnou rozvedie cely spital :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. apr 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, Kejla to ma este dobre, ze rodi v lete...ale co my? uz vidim ako doma v oktobri stopkujem dva zimne kabaty dokopy aby som sa mohla v pohode zapnut :angry: :angry: :grinning:
22. apr 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ak mi Pan Bozko dopraje, aby som sa dopracovala az k decembru :sweat_smile: :sweat_smile:
22. apr 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka,ja budem len rada,ked to rozoberieme do detajlov :dizzy_face: :dizzy_face: Este mame trocha casu :grinning: :grinning:

Endzi :grinning: :grinning:Asi tak...

Baby, nasmu chalanovi uz svokor vybral bicykel a prilbu :grinning: :grinning: :grinning:Este nie je na svete, nema kocik,dupacky...atd..ale ma vybraty bicykel a prilbu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kejla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takze maly Kejlicyklista :grinning: :grinning: :grinning:
Endzi - Ty si pripad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moja svagrina to vyrieslia tak, ze sa nezpinala :wink: a nosila siroky sal :grinning:
22. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi, moja sestra rodila v polke decembra a bola spokojna..ziadne opuchy, ziadne extremne horucavy s najvacsim bruchom akurat ten kabat si musela kupit :grinning:
22. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli - my ani nevieme, ci je vsetko oki a co vlastne cakame a nase uz ma auto na baterky, ale take velke ako byvali tatrovky -pamatas? Ide tam asi 16 bateriek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, aj to je moznost...len ja som taky zmrzlaaak, asi budem mat na krku tri sale :grinning: :grinning: alebo si dam na brucho dvierka z praaacky...ochrana pred dazdom a vetrom :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok