• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Endzi :grinning: :grinning: :grinning: Nemusis stopkat...Normalne oblecies jeden kabat a z predu druhy kabat..A budes zakryta cela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Len nezabudni zladit farby :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, tak tak aaaauto? :grinning: :grinning: :grinning: aaaano tie Tatrovky si pamatam...oranzove :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to boli casy :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi - teeeda :grinning: plujem okolo seba tycinky co sa rehnim :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endziiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je napad s tou brucho-ochranou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A prat budes rucne? :grinning: :grinning: :grinning:
Kejla, ja som vedela ze si inteligentnejsia :grinning: :grinning: :grinning: a jaaaa uz by som stopkala na tom zakrpatenom hriiibiku :grinning: :grinning: :grinning:
Kejla - no Vy ste tomu dali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: MM ma inak kabat a fajny, ten mi bude akjurat , ze 52 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaaano Lubka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To musi byt paradne auto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nooo, takze uz vieme,ze je to chlapcek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: baby vy ste dory...mne zasa padaju voriiisky z huby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kejli preco chlapcek?? Ved dievcatko si na nom bude vozit podnos s kavickou pre navstevu :wink:
22. apr 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, no to je naaapad....kabat od MP :grinning: :grinning: :grinning: akurat neviem co s rukami...tie si budem musiet asi zauzlovat aby sa mi nemotali pod nohaaama :grinning: :grinning: :grinning:

aaaaaaaaa fakt, Lubka bude mat teda maleho Bubkaca :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka,ty to mas vyriesene :grinning: :grinning: A TM si kupi novy kabat ?Alebo bude otuzovat? :grinning: :grinning:

Endzii, predstavila som si Ta s tym hribikom...ako stopkas kabaty :grinning: :grinning: :grinning:
Lubka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja sa poserem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
az mi slzy tecuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, to bude chalan,ked uz ma maxiauticko :dizzy_face: :dizzy_face: moj bude mat partaka na dovolenky :grinning: :grinning:

Endzi, bude ti stacit jeden sal...plus este rukavy omotas okolo krku :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem vstavat o 5,30 .... A TY ZE KED SPADNES Z POSTELE ... :frowning2:
No vidis, tie rukavy ma nenapadli :frowning2: no ved bud odstrihneme alebo vyhrnieme, podla toho naco bude nalada - a moze stopkat, aby ti to nechybalo :grinning: :grinning: :grinning:

MM - sa tu rozculuje :angry: :angry: :angry: :angry: lebo sa rehocem, az mi slzy tecu a on nevie na com :wink: :grinning:
A aj ja tlacim tycinky :grinning: :grinning:
MNE TREBA TIEZ POZASIVAT NEJAKE VECI ... KTO SA OBETUJE ?
22. apr 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaj babule, toto som potrebovala, sa vysmiat straaaasne, az mam svalovku :grinning: :grinning: :grinning: lebo tie hormony mi davaju zabrat.....

jeeej, hned mi je lepsie :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Lubka, zaaavidiii,zeee??? :grinning: :grinning:
Kiki,ja by som Ti ich znicila..ALe mame EndziStopkarku :grinning: :sunglasses:
22. apr 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja a ihla to je zarucene vypichnute oko ja ani gombik neviem zasit
22. apr 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli ja nevladzem ani odpisovat :grinning: :grinning: :grinning: a jasne zavidi :sunglasses: :sunglasses: No je mi jedno co bude robit, ved si kupil novy kozak, cize ma dva cierne a rovnake,tak nech si on postopka, aby mu nebolo zimka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A tie rukavy okolo krku- to je naapad :wink:
22. apr 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaa vam dam Stopkaaarku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: KejlaLejla :grinning: :grinning: :grinning:

Kiki, hladko obratko...co len kces :grinning: :grinning: :grinning: aj prdel ti zasijem ked stes :grinning: :grinning: :grinning:

Kiki, nooo vstavas nechutne skoro, ale stoji to za to....ja vstavam o 8:00 :wink:
Kiki a co potrebujes zasit? penaze dones, ja ti ich zasijem :grinning: :grinning: :grinning: ponozky zo zasady vyhadzujem :grinning: :grinning: :grinning:
baby no vy mate dnes vydrz ... ja idem este nieco upratat a ak sa nam bude chciet tak dovypisujeme tie 2 strany toho dotaznika
22. apr 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki- mysli na mna pri umyvani zubov, ja bude robit to iste :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, normalka som ozila :grinning: :grinning: :grinning:

ja som uz MP ulozila spinuskat, kedze vstava o 3:00 :rolling_eyes: :confused: :grinning: takze sa tu natraaasam samuucka (akurat mi je vidno do izby z ulice, tak snad si to ludia zle nevysvetlia :grinning: :grinning: )
22. apr 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki Kiki - tak pekne vypisujte a neupratuj, ved ked zhasnes tak prach a spinu nevidno, nie :sweat_smile:
22. apr 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok