• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
o chvilka ja vieeeeeem :grinning: :grinning: :grinning:

baby ale aj tak závidim ale v dobrom :wink:
21. mar 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly,neboj, o chvilku sa pridate vsetky...Veeelmi vam to prajem :slight_smile: :dizzy_face:
21. mar 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsade sama chrupka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hihiiiiiii
aha, tak idem raaatat, moment :sweat_smile:

lulik ahoooj....aj na teba priiide...musi...verim tomu....hlavne teraz...juuuuuuuuuuj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. mar 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly a kolko ich mas zmrazenych a kolko dnove?
21. mar 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidis Endzi,mne sa na tvoju pocest vratili preklepy :grinning: :grinning: :grinning:Ale teraz pisem tak,ze lezim na gauci,tak poriadne nevidim na klavesnicu :grinning: :sunglasses:
21. mar 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly ma dost vela mrazacikov a ma ich aj po PK,aj mrazene tusim na druhy den po OPU...Ci ako Luly?
21. mar 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej viem, ze ich ma habadej :grinning: :grinning: pekne si ich naznaasala :dizzy_face: :dizzy_face:

aspon sa zasa narehlim tu s vami....taaaaaaaaak mi to chyybalo......a hlavne tie preklepy s madarskym podtoonom :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla a ked si zistila ze si tehu, dal ti dr. utrogestan, ci vobec nic? a ak ti ho dal, tak dokedy si ho brala?
21. mar 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ty by si mohla hodit nejake s holandskym podtonom :grinning: :grinning: :grinning: Ja uz chcem teploooo,nie len slnkooo
21. mar 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie,nedali mi nic..Az ked mi zistili hematom,tak mi dali Duphaston a vitaminy :wink:
21. mar 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha a ten duphaston je naco presne?

ja som zvedava co tu so mnou budu robit.... :confounded: :confounded: :sweat_smile:

inac kejlik, ty to mas super...ty budes mat najvacsi pupek v lete, nemusis kupovat ziadne ine handry, staci ti prehodit cez hlavu nieco lahuuucke a si vybavena :grinning: :grinning: ti co rodia v zime, tak tym treba kupit kabaty, gate XXL atd :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si si vedela vybrat kedy otehotniet....ty si si to naplanovala ocuuuvaj mna :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo,Endzi-to bol plan,kt.trval vyse dva roky :grinning: :grinning: :grinning: S tym oblecenim mas pravdu,nemusim kupovat skoro nic,lebo tricka,aj saty su vacsinou elasticke...Jedine gate budem potrebovat,ale na druhej strane-tie opuchy v lete..to je nic moc..Podla mna budem dost opuchat :unamused:
21. mar 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz ake gate nosis? este svoje povodne, ci tie uz nezapnes hihi? :grinning: :grinning:

mmmmm, tak v lete budes taky maly spuchnuty pavuucik :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten Duphaston je progesteron, ale o dost slabsi ako v Utrogestane, lebo vraj az 70% Duphastonu sa vyluci mocom..Utrogestan telo vyuzije cely..A ten Duphaston vraj pomaha na vstrebanie hematomu, aj ked nevedia preco :sunglasses:
21. mar 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz nosim este povodne gate :wink:

Moja sestra rodila prve dieta v decembri, druhe zaciatkom septembra a vystrihala ma vtedy pred tehotenstvom, kde ma zena to najvacsie brucho v lete..Ona opuuuuchalaaaa...Bolo jej teplooo...To decemrove tehotenstvo si chvalila ovela viac :grinning:
21. mar 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to este staaale mas svoje gate? no fiiiha....sak vlastne ano....ten 0.1 kg nenarobi moc na pupiku :grinning: :grinning:

LULYYYYYYYYY, zrusili ti zlteeeho TWEETYHO :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: musis dat iny face....ta odhalili, ze to nie si ty!!! :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulyyy,oni Ta odhaliliiii :grinning: :grinning: :sunglasses:

Ono pupik vyskocil hned zo zaciatku,som sa cudovala,ako som sa cez vianoce obalila :grinning: :grinning: A mam dojem,ze teraz sa vytaihol vyssie..Ale odteraz sa vraj mozem tesit,pupik porastie :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeej Endzi,krasne // si vycikala :grinning: :grinning: A silneju :dizzy_face: :dizzy_face:
21. mar 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi kukla si? este musim aj dnesny odfotit.............ja len aby ta moja malluuucka radost nepominula :sweat_smile: :sweat_smile:
21. mar 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len sa tes....za chvilku si neuvidis na susku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj Endzi,radost bude narastat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Veru-veru,uz aj teraz ju vidim s problemami :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
21. mar 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzííííí te čáročky su ukážkové to budu aj dvojčátka :grinning: :grinning: ked 8 den máš takuto krásnu dialničku :dizzy_face: :dizzy_face: mám z vás radost babulky ,len ste vela toho popísali sakriš kto to bude čítat :grinning: :grinning:
Luly nesmut o chvílu budeme obdivovat tvoje a Lubkyne čáročky :grinning: :grinning: a už si zasa inkognito :grinning: ved si bola taká krásna na tej fotečke :grinning:
21. mar 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to jo....a ja som si myslela, ze budem vyyyskat od radosti ked uvidim //.....co som aj vyyskala siice...bola som sama doma....musela som hned ocurat aj dalsi test, lebo toto som si kupila uuplne tie najlacnejsie testy co mali (a este k tomu v Nemecku :grinning: v DM drogerii :grinning: ), tak som si myslela ze je pokazeny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

potom som sla do skoly a po ceste som sa zastavila v lekarni...a hned som doma o 16:00 curala....som si tu ciarku normalne vykukala z toho testu...jej to trvalo teda :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

no ale tym chcem vlastne povedat, ze // sa len vsetko zaciiina....jeeemine, uplne sa az trasem, ze co bude dalej :confounded: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :dizzy_face:
21. mar 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj labusik...co si bola na prechadzke?

no veru....som zvedava, ci sa obe chytili - bambulky, lebo jedno bolo zevraj pekne silne "A" kvality a druhe slabuucke "C"

uz sa teskam, ked budete vy mat mrnuuskou v brusenku, budeme nervacit spolu!!!

vidim ze zalozenie novej teeemicky bol sqwely naaaapad, len nech to tu tehotnie jedna radost :grinning:

hej, luly je zasa fialova maska :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi sakriš aj ja chcem taký pokazený testík :grinning: :grinning: a ono to je presne tak teraz sa budete bát už celý život :grinning: :grinning: ale aj tešit :dizzy_face: :dizzy_face: lebo o toho drobca sa už bojíš stále aj ked má 20 sakriš :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laaaabus, len pekne ciiitaj.....a to este nenabehla nocna smena :grinning: :grinning: :grinning:

ale my sme sa uz s kejlou vyspovedali...to najdolezitejsie :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to labuska....ty si toho priiikladom :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: ...chalani sa ti pomaly rozprrrchnu, ale ty budes mat doma este jednu kukulienku v ruuuzovych satickach...niiiiiiiiiiiiiic sa ty len neboj :grinning: :grinning:

no tie pokazene testy predavju v DM :grinning: :grinning: :grinning: ta je aj na SK...tak snad :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi ja si idem do Brna na tutovku po odmenu za to utrpenie čo som prežila žiadna ina možnost nieje ja už som sa rozhodla a sakriš beriem aj dojčátka take MALINKY ako Zuzka má :grinning: :grinning: šárku a Johanku :grinning: :grinning: šárku preto simbolicky lebo bude splodená na Morave :grinning: :grinning: a Johanku ak by boli dve -moja babička bola Jolana tak by mi ju stále pripomínala a to bola najlepšia žena na planéte pre mna :dizzy_face: :dizzy_face: ale beriem aj futbalistov :grinning: :grinning: len nech sa zadarí :grinning: inak hrozím mladým že mi to bábo budu musiet splodit :grinning: tak sa teraz modlia nech som tehu :grinning:
21. mar 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endziii dík za tip pojdem na pokazene do DM :grinning: :grinning:
jáj neboli sme na prechádzke malemu bolo hrozne musela som ho držat za ručku stále zvracal kým nezabral čípok a potom MM doviezol mojich rodičou z Dudiniec tam sme ich poslali na týžden tak sme kecali-teraz šli k segre tá býva vo vedlajšom vchode :grinning:
21. mar 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok