• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Kejli - to mam isto aj ja a to som len 10tt :confused: :confused: :confused: :confused:
28. apr 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To som,kedze ani postavenie placenty sa neda menit :grinning: :grinning: Ja som si z toho spravila zaver,ze je na rozhrani-cast vpredu,cast vzadu :grinning: :grinning: Ale hlavne je,ze nie je dole :dizzy_face:
28. apr 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, u mna sa to rozbehne prudko :sunglasses: Raz rano vstanem a budem mat plus 10kg :angry: :sunglasses:
28. apr 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treti gool, mna porazi :angry: :angry: :angry:
28. apr 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, tebe uz chytaju brucho?...mmm vlastne mne nema tu kto ho chytat :grinning: :grinning: :grinning: len vyyhradne ja a MP :grinning: :grinning: :grinning:
Kejli - tak to tazko, ty budes rodit a budes mat ledva 7kg navyse :slight_smile:
hihi Kejli aj nas to caka...ale urco uz skor...teba to chytilo az po 20tt :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka-nehroziii.Ja sa poznam,zas som vynimka-ziadne postupne priberanie,ale skoky budu :grinning: :angry:
28. apr 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi - bola som dnes v robote a tam to uz vie asi aj bufetarka :sunglasses: :sunglasses: ma z nich svihne :sweat_smile: klebetne baby no a svokor mi ho lapkal - :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: samoska od MM je to v poriadku :wink:
28. apr 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeej, to fakt? :confused: :confused: ze bufetarka...fuuu...kup si to tricko uz teraz, ze NECHYTAT!!!! urcite sa kazdy zarazi :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi-a ty ako s vahou? Mrnusikovi chuti? :grinning: :grinning:

Lubka-a o chvilu budu tehu vsetky baby,co Ti chytali brusko :grinning: Aj bufetarka :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla no uz sme dostali 3 goly .... takze uz asi nic z toho nebude ale riadny debakel

lubka no a ten clexane si budes pichat do brucha ???
28. apr 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endziii kaminky boli neskutočne superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr fakt žužo riadne som si ich užila ale dnes som dostala riadnu migrenu od rána mávam ju občas naštastie ale brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrzrajme aj tým že mám tento mesiac divočinu v tele ked mi začal fungovat ten vaječník a tým aj hormony vyskočili a už aj prsiska ma bolia mrcha sa blíííííííži :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli- no chytaju ho kolegyne co su starsie ako moja mamina :wink: :grinning: :grinning:

Kiki- uvidime, ale asi naucim MM ako sa to picha do ruky :wink:
28. apr 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus-presne-aj moja sestra ma migrenu z hormonov,napr.z HA :unamused:
28. apr 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka-taaak nech sa tesia :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi to bude najjednoduchsie ... este ze ma doma taku kvalifikovanu pomoc ...

ti nasi hraju ten hokej hroza
28. apr 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki-vobec im to nejde...je to katastrofa...Kedysi sme mali aspon utoky dobre,ale teraz?Problem dat gol :angry:
28. apr 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejluška tento mesiac to so mnou máva že ak by som mohla počat normálka tak si myslím že som tehula :grinning: :grinning: :grinning:
moje hormony sa zobudili a býva mi rozne :grinning: :grinning: :grinning: a zjedla by som aj slona raz sladke ,raz slane a to teda ja take stavy nemávem -len po utroši som to mala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus :wink: hlavne ze si si to zuuuuzo uzila a vychutnala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A o hormonoch mi ani nevrav...ja som v poslednej dobe strasne nevrlaaa, doma nie...len ludia vonku mi idu na nerweez :angry: :angry: :sunglasses:

Kejli, no ja som na zaciatku okolo 2 kg aj viac pribrala a teraz mi to slo dole cca na 1-1.5 ...ale pred Ketom som troosku schudla a po KET pribrala a teraz teda mam naviac to 1-1.5 podla toho co zezerem :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla presne tak hrozne ...

labus dobre ze si ten utros spomenula, od zajtra ho vkladam aj ja
28. apr 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus,veruuu-tieto stavy teraz doverne poznam :grinning: :grinning:

Vcera vecer-tesne pred 22:00 sme kupili 2kg jahod (nikde sme ich nevedeli zohnat) a ja som ich na 2x zjedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki, ty odkedy mas tu novu foto, tak ta tazsie spoznavam...tato je taka tmava, ze furt ostrim zrak, kto to piiise :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla ja som zjedla kilo za 2 dni
Aj ja Endzi..kiki tu je najviac inkognito :grinning: :grinning: :grinning:
Labus a kolko pred opu ste nekeksovali? a po? :zipper_mouth: nahoda je svina :grinning: :grinning:

no hokej- hruza :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Kiki-MM je skoleny, len najviac mi chce brat krv, ale ja mam strasne zle zily tak sme sa k tomu este nedostali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. apr 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki-ja za 2 hodiny :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka-ty mas doma Drakulu? :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka pred OPU tá bola v stredu tak v sobotu :grinning: :grinning: :grinning: jáj bolo to žužo a potom už až teraz lebo po OPU ma bolelo brušisko :grinning: :grinning: :grinning: ale ja mám nepriechodne vajicovody takže eeeeeeeeeeeeeeee take sa nemože konat to by som musela byt svatáááááááááááááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to žial niesom :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. apr 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok