• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
mne prave moj nevlastny synacik priniesol kolaaacik :grinning: :grinning: az ma bando boli...fuuu...dyyyhaj endziii :rolling_eyes: :rolling_eyes:

hej kiki je tu inkognito....a kiki, kolko utrosu budes vkladat?
28. apr 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ba y - ja som dnes robila milkshake s jahodkami a s vanilkou - mnamky :grinning: :grinning: :grinning: ale dve kila? fu asi by mi bolo slusne nevolno :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka-veru,2kg+cukor :grinning:

Endzi-mnaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aky to bol kolacik?Robis mi chuteeee :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka...mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, az mi sliniska vybehli z papulky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Labusik, ty nasa svatuska...niikdy nehovor nikdy...presne tak ako ti dlllho tvrdili ze nemas druhy vaj., tak mozes mat aj priechodne vaj. :sweat_smile: :sweat_smile: ....to by bolo, cooooooo? Ale Labus, uz to dlho nepotrva, budes tu pupkatiet s nami...aj s Kiki, aj s Tinkou, Luly, Silvinkou, Vikou :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejlik, taky z obchodiiku, makkuuuucky ako podusticka, taky citroonikovy....fuuuu...az som mi prisaham pupok vydul :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzíííí ja som tak spupkatela čo som doma že mám brušisko ako TY,KEJLYA LUBKA dokopy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: až mi ide na nervy ako ma každý komentuje ako som pribrala :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. apr 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten zaver predchadzajuceho prispevku je snad poHOpitelny :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus, vybobkaj sa na vsetkych...radsej budes mat pupek, ale oba funkcne vajecniky a plus, pripravujes bydlisko pre noveho navstevniika :grinning: :grinning: tak nech sa kazdy stara o seba, bo poslem na nich zhuulene holandske vojsko :angry: :angry: :sunglasses:
28. apr 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi ma uuuuuplnu pravdu :slight_smile:
28. apr 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzíííííííííííí o.k. tak im to budem referovat ked budu mat sproste reči :grinning: :grinning: :grinning: ešte aj kolegyne čo vedeli že som brala hormony a ležala po operácii ma komentuju sakriš už som až nepríjemná ked to počujem denne aj 3x a pritom mám 63kg a vobec mi nevadia akurát že boli zvyknutý že som mala o 10kg menej
28. apr 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejlaaaaaaaaa, az teraz som si vsimla...ty mas 22tt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a viete co..dnes som sa pytala tej mladej dr. na epiduralku a ona ze, ano je to mozne...som vyplestila oci a vravim jej, ze na oddeleni IVF mi tvrdili ze na to nech zabudnem...a ona, ze epiduralku vobec neponuukaju, ze len ked si to vyziadas a aj to musi byt v spravnej chvili....no ale som sa potesila, ze aspon ta moznost tu existuje :grinning: :grinning: aj ked veru teraz rozmyslam, ze ked to tu tak casto nerobia, ci je dobry napad nechat sa pichnut od niekoho tu :sweat_smile: :sweat_smile:
28. apr 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus,kasli na nich :wink: Mna rozosmiala moja podryvacna teta-v 16 tt sme s nou boli pol dna,nevsimla si,ze som tehu,tak som jej to povedala a ona zostala absolutne prekvapena,ale nezabudla poznamenat,"vsak to na tebe aj vidiet" :grinning: :grinning: :grinning: Zaujimve,ze si to za pol dna nevsimla :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi,ja by som tu epiduralku veeelmi chcela,ale neviem,ci budem vyslysana :grinning:
28. apr 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi - epiduralu sa neboj :wink: aj ked to nerobia casto, isto casto pichaju spinal pri operaciach a cisarakoch, a to sa picha len inou ihlou - hrubsou a trosku nam, len o stavec, takze urcite vedia ako sa to picha :wink: :wink:

Labus - aj ja som ako gula a co?! ked to ma mat zmysel tak nech, ved oni raz zlezu :wink:
28. apr 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus presne tak..nevsiimat, ignorovat, obchadzat!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Kejla, no take mudre tetusky su najlepsie, co? :grinning: :grinning: :grinning:
a preco ci budes vyslisana, myslis ze nedobehnes vcas? :grinning:
28. apr 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli - vyckaj do leta a uvidime - oki? :wink:
28. apr 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oki,Lubka :dizzy_face: :dizzy_face: ty si moja nadej :grinning: :dizzy_face:

Endzi-ani tu ju velmi nepichaju pri porodoch..
28. apr 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susky, idem sa trosku vyvalit, cely den som na nozkach a idem preskenovat to photo :wink:
28. apr 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noo,na foto si este pockaaam :grinning:
28. apr 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no 6:1 ... to su blazni nechat sa takto naprasit
28. apr 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tomu uz nechapem :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: co si nasi dali za jeden pred hrou, alebo co????

Kejli - neboj, nieco vyspekulujeme :wink:
28. apr 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj :angry: Z 19 striel 6 golov :astonished:
28. apr 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka ja neviem ... co robia, vsetky pripravne zapasy vyhrali a co tu nacvicuju to nechapem .... hlavne sa nerozculuj ...
28. apr 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka-to nevyzera na jeden :grinning: Na polliter :grinning: :angry:
28. apr 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hrozne to sa neda uz komentovat
28. apr 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak-tak Kika :frowning2:
28. apr 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si idem asi obliect moje erotikus pancusky a idem spat, lebo na toto sa neda hladiet :rolling_eyes: :rolling_eyes:

DN+SS vsetkym v skupinke Kamosiek :grinning:
28. apr 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka mas recht aj ja idem ... dn a ss
28. apr 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky tak o.k. nebudem si ich všímata muž vravel že mi kupi boxerske rukavice a mam ich nosit zo sebou že potom bude pokoj :grinning: :grinning: :grinning:
Endzíí vystihla si bojím že nedobehnem včas ono Brno je daleko a moje telo sa jaksi začalo ponáhlat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ten hokej nemožem pozerat ak by sme tam kočky nabehli my všetky tak lepšie zahráme :grinning: :grinning: :grinning:
Dn+SS Erotishe Lubka+miniLubko/a
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok