• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Endzi - konecne??? :grinning: ja si stale myslim, ze to je len slanina :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lubka :grinning: :grinning: :grinning: no ja mam kotlik a ten je obaleny spekaackama....normalne ked sedim a stuchnem do toho, tak sa to trase :confused: :confused: :angry: :angry: :grinning: :grinning:

Ze veterniiiiiiiky....Lubka ma nesieeeer....hneeeed by som si jeden cely naraz natlacila do pusinecky :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
INAC babule, cakatelky stimulantky aj tehule........precitajte si par poslednych stran temy "Cakatelky po tranfere"....no citam ich kazdy den a je to az NEUVERITELNE kolko bab si naslo //.........az mi srdco skace od radosti...fakt si to precitajte...aspon poslednych 5-6 stran :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

je fakcicky plodne obdobie, takze holky drzim vam prstoky vsetkym....ono to musi teraz vyjst!!@!1 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. máj 2009 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som si dneska kupila zmrzku, jogurtikovy s lesnym ovocim, malinkami, cucoriedkami a vselijakymi inymi....az mi huba chlopoce...ale este pol hodky musim vydrzat :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Endzi - ved aj ja by som si u jeden slahla do papulky, ale este musia zvlhnut :wink: no a taka fajna zmrzka :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnam. Ja si idem urobit pukance a idem pozerat hokej, som zvedava :confused:
1. máj 2009 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte

endzi ... striedavo oblacno ... dnes v pohode celkom ok, motali sme sa na chate opekali a boli na prechadzke ..a teraz sme prisli domov a ideme kuknut hokej

endzi bud rada, ze pekne rastie, aj ja by som chcela aby mi rastlo ale nie slanina tej mam az az :grinning:
1. máj 2009 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lubka, ze dokym zvlhnuuu....tak veru jeden by si uz mooohla okostovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak id pukat s pukancaaami k hokeju....a nepukni si :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Wolfi, tak pekne si uzivas pohodku, to je pre vlllcatka dobre :grinning: :grinning:

a aj tebe bude pod tou slaninkou rast banderko...niiiic sa ty neboj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. máj 2009 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Endziiiiiii ahoj no zlatušik tak budem verit tvojím kostiam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a dakujem všetkým kočkám za palce vy ste moje zlate zlatíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
idem pozerat hokes s MM ale občas hodím očko či ste tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na ta hen dalsia hokejistka Laabus :grinning: :grinning: :grinning: a kosti mi hrkocu a vravia, ze Laabuska prinesie dobre spraavicky zajtra :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja idem zahajit utok na tu zmrzku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

howk ladies :grinning:
1. máj 2009 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Endziiiiii dufam že poriadne hrkocu dobru správu lebo trpnem aby mi nezakázali stimulku -kedže hormony zhoršuju krčove žily... ale ja sa nevzdávam a verím - len mám malu dušičku zo zajtra :grinning: :grinning: :grinning:
a ak donesem dobru správu vyboskávam tvoje mudre kostičky aj z drobčulikom :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Labus - no dufam, ze bude vsetko oki :wink: kolegyni pomohol ten Detralex, brala ho cele tehu :wink: :wink: a ja mam pancusky a celkom som si na ne zvykla a poviem ti je to uzasna ulava na tie nohy :wink:

Endzi - dufam, ze ti chuti :wink:
1. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte herečky ,ako sa máte a čo máte nové
1. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: ahojte pusinky :sweat_smile: , tak čo nove???

kikuš teba som postrehla že si bola na IUI :grinning: :grinning: tešííííím
a moc moc držím palce
1. máj 2009 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Detralex beriem a fakt sa cítim lepšie povedali mi že ho možem brat cele tehu :grinning: :grinning: :grinning: ale aj tak sa rada porozprávam z lekárom ktorý tomu rozumie a skor tak dufam že ma ukludní a poradí a tak... že nebude zákaz stimulky s tým nepočítam len sa tak v kutiku trošku bojím ..
ale nesmie byt zákaz dneska v 40tničkách kočky mali testovat -dve a ráno som im písala že čakám // a teraz večer jedna kočka píše že mi blahoželá moc :grinning: :grinning: čítala to letmo a myslela že su to moje :grinning: :grinning: :grinning: :frowning2: :frowning2: :frowning2: škoda že nie su ale snád je to moja veštica :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a o chvýlu budem aj ja zakladat taký nádherný albumček ako máte vy
1. máj 2009 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lábus,ak mi schvália žiadosť dokiaľ nedostanem mrchu,tak nastupujem cca 10.5.
luly čo nové?
kiki držím palce
1. máj 2009 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vika :wink: ahoj ja nič čo by stálo za reč :confused: :confused: :sweat_smile:
všetci tu tehulkuju a ja im závidím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
viky tak to budeme spolu stimulkovat jupííííí nebudem tu stresovat sama naše zlate tehulky :grinning: :grinning: :grinning:
Luly nezavid neboj nič aj my sa dočkáme a ja viem že aj TY :grinning: :grinning: :grinning: naozaj
1. máj 2009 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
labus :wink: ja závidim v dobrom :confused: :grinning: a velmi sa s toho teškám
že sa to tu pekne roztehulkovalo :wink:
ja verím že k to si počka ten sa dočka takže aj mi :wink:
1. máj 2009 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luly IP

vika IP

labusik ahoj
1. máj 2009 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: nova tvár wolfskinka vitaj :wink: :wink: :wink:
ahoj labus,ja si vždy prečítam tú stranu,kde som naposledy písala,takže zákl.info mám,to sa teším ,že ideš aj ty do toho.
luly a ty už nemáš mrazáčikov,sorry nepamätám sa presne
Ahoooj kocky,

prave sme dorazili domov,hned zapinam hokej,ale aspon vas pozdravim :grinning:

MM ma pozval na veceru,aby mi nebolo luto tej grilovacky a ta vecera bola fantastickaaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Kazdy vecer by som takto chodila,keby som mala sponzora :grinning: :grinning:

No veru,ten moj hafan ma pripravuje na prebdene noci :sunglasses: Ale on blazon zozral tie cverny z masa,nejako ich vytiahol z kosa a bolo ich tam dost...No a to nevedel stravit,tak mu bolo zle, chudatku mojmu...Taaak mi ho bolo luto,ked na mna ubolene pozeral a tulil sa, ale uz bude hadam dobre :dizzy_face:

Lubka, mnaaam tie veterniky...Cez den som na ne zabudla a zas ich mam pred ocami :grinning: :grinning: :grinning: Kolko kusov ti vyslo z jednej davky? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face:
1. máj 2009 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Goooooooooool :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: javascript:addEmoticon(':dizzy_face:','vBody')
vika mam asi 6 :wink:
a teraz v maji idem na ketko :wink: asi cca 12.5 mam mrchu
kejla kejlamimčo ajojte pusinky moje :wink:
1. máj 2009 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Luly :dizzy_face: :grinning: a Vika :dizzy_face: :grinning:
1. máj 2009 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vikuš Endzi písala že v čakatelkách na // sa tehulkuje o sto šest tak musíme aj my stihnut tu pozit. vlnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kejlí tak mužíček ti spravil radost ked už grilovačka nevyšla :grinning: :grinning: :grinning: je zlatý aj ja mám rada ked ma mužíček pozve na obed alebo večeru rada si to užijem bez varenia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
je Luly tak to budeš aj ty s nami čakat na // supeeeer
1. máj 2009 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj Wolfi a ty ako moja?
1. máj 2009 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luly ty ides ketikovat ... drzim palce, ...

labus .. no boli sme na vylete a potom u nasich na chate a wolfi nemala baba rozumu a spiekla si ksichtik na slniecku, tak som cervena ako rak a pali ma ksichtik ...

labus a na mna si zabudla ze pozitivnu tehu vlnu, aj ja naskakujem ...
1. máj 2009 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok