• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Wolfiiiiiiiii bože ved jasne kočka moja zlatá uf ved nás je to máme malý oktober :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli- nepocitala som ich, ale mam ich teraz na dvoch plechoch :wink: :wink:

Kocky, aby som nezabudla :wink:
T :wink: T :wink: T :wink: T :wink: T :wink: T :wink: T :wink:
:wink: T :wink: T :wink: T :wink: T :wink: T :wink: T :wink: T
T :wink: T :wink: T :wink: T :wink: T :wink: T :wink: T :wink:
:grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning:
T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning:T :grinning: T:grinning: T
:grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning:
1. máj 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babi takže v máji nás bude veľa tehuliek!nech dobehneme tie oktobrovky
1. máj 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidím že v maji ideme ostatne netehulky :confused:
takže to sa budeme mosiet snažit nech možeme aj mi machrovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:confused: :confused: :confused: aj tinka ide v maji :wink:
1. máj 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka mnammmmmmmm dakujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Vikuš tak to bude oktobrová druha vlna :grinning: :grinning: :grinning:
vika no dobehnut nedobehneme ale pokusit sa o to mozeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Wolfi ako že nie ja už teraz mám večšie brušisko ako oni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus ty a večšie brucho ako oni :confused: :confused: :confused: , nooooooo nehovor
:grinning: :grinning: :grinning: neveríííííííííííím :wink:
1. máj 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly dlho si ma nevydela :grinning: :grinning: :grinning: tu trčím medzi štyrmi stenami komplet garderobu som si musela zaobstarat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne ako píše labus ja vyzerám celoročne ako v piatom mesiaci,už sme sa s kolegyňou dohodli ,že kašleme na diety ,ale kúpime si nové veci na oblečenie :sweat_smile:
1. máj 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to kočky dlho sme sa nevideli treba to zmenit :sweat_smile:

a ozaj endzi kde je?????nočna dnes nieje??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ako sa ma endzimimi?????????????????????????????????????????
1. máj 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika, labus ja vam poviem asi tak počas ketka som pribrala
6 kg bleeeeee viete ako vyzerám ja, no hrúúúúúúúúúza
1. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzíííííí možno zjedla vela zmrzliny :grinning: :grinning: :grinning: mnam asi aj ja pojdem do mrazáku zalovi t:grinning: :grinning: :grinning: t
Luly no stretko je super nápad ale to by ste museli dojst ku mne lebo už k lekárom do Ba nechodím a som doma tak sa nemožem hnut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kejluš konečne hráme pozeratelný hokej :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus tak to tie moje slaniny to je hruza vsetko sa trasie vsade same sadlo , fuj hnusne

luly zhodis ... s tym si teraz hlavu nelam
1. máj 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly - Endzi tlaci zmrzku a asi ma tak zababrane prstiky, ze neoze pisat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a o priberani ani nehovorte, mna ked budu vazit u Dr. tak odpadnem :zipper_mouth:
1. máj 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubk ale ty už máš nárok priberat :grinning: :grinning: :grinning: amy čakatelky len na // priberáme ešte rýchlejšie ako vy :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi sme mi parta čoooooo :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooooooooj a lubkamimi ako sa nam ma???? :grinning:

endzi nezadrhni sa teda tou zmrzkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali by sme si zmenit nazov temicky na "Pupkane - tehule a sunkacky" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. máj 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. máj 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi - dobry nazov, len to by nam asi kopa ludi pribudla :grinning: :grinning:

Luly no hadam dobre, vo stvrtok idem k Dr. tak som zvedava, hadam je vsetko oki :sweat_smile:
1. máj 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kočky idem pracovat :wink: zasa tu stvrdnem tak asi do 4 hodky
1. máj 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka určite je všetko v poriadku a budeš mat aj novu fotečku?kolky si teraz týžden?
1. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly ideš do baru alebo na pc budeš pracovat?
1. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa už neutešujem ,že to zhodím,ja som po stimulke a z toho prednisonu pribrala asi 8 kg a už mám veselých 62,ked som prišla z pôrodnice som mala iba 60 a to som pribrala cez dvadsať kíl
1. máj 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikuš aj ja mám tolko a pred rokom som mala 52 :grinning: :grinning: :grinning: a všetci čo ma stretnu tak ma komentuju :frowning2: :frowning2: ako dobre vyzeráš ako si pribrala och mne nevadia ani tak tie kg lebo si vravým že bud bude mat bábo dobrý základ alebo začnem cvičit ako predtým a kg pojde preč :grinning: :grinning: :grinning: ale tie sproste reči ma vytáčajuuu a toboš ked ma komentuju kolegyne ktore vedia že som brala hormony a že sa z nich priberá
1. máj 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som našťastie bola vždy chudá,tak teraz som iba trocha bruchatejšia ,ved si ma videla,ale ja som celý život tancovala a všetky moje kamarátky z taneč.klubu majú tak 50,tak mi stále nadávajú ,aby som toľko nežrala,ale ked mne tak chutííííííííííííííííííí
1. máj 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus - no ja som tera 9tt+2dni :wink: a z tych kil sa netrap, ked sa budes kvoli tomu stresovat, tak budes priberat rychlejsie :angry: :grinning:
1. máj 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka máš pravdu :grinning: :grinning: ale mna stresuju tie reči a nie tie kg :grinning: :grinning: :grinning:
Vikuš ved to že aj mne tak chutíííííííííííííííííííííííí
1. máj 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok