• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
kejla na každy kočík sa bude niekto stažovat to tak nemôžeš brat
lebo nakoniec budete bez kočíka :grinning:
a do akej ceny si chcete kupit?????
4. jún 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej v podstate o týžden :wink: som zvedava čo zasa bude to moje hcg robit
lebo ja sa sneho asi raz zbláznim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulyy, ty si testlaaaa????? kurnaaaaa, kaaapni bozskou....ty mas // :confused: :confused: na hybaj rozpraaavat....alebo som to zle pochopila??????????????????
4. jún 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to nepoznas chlapov...ti beru hned co prve vidia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a ze kriklavyyyy....a urcite aj ruuuzovy, ze? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly neviem...Chela som do 20 000,-Ale to je nerealne, musim pridat :angry:

Hej-hej,na kazdy sa niekto stazuje,len ja potrebujem taky, ktory viem vyniest k vytahu (lahsi),aby mal kvalitne odpruzenie, nech z baba nevytrasiem dusu a sportova cast, nech sa da otocit smerom k mame..Plus nech sa da dat do lahu (aspon priblizne do lahu)a do sedu...A to by si neverila,ze toto nesplna skoro ziaden kocik :grinning:
4. jún 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LULY NO VRAV....ZBLAZNIM SA Z TEBA.....ty maaaaas // .........pipulka VRAV
4. jún 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pochopila si správne že som testla :grinning:
a jasne že mám // ale tie dve niesu premna výhra :confused: umna mosí to hcg rostnut
a čiarka silnut čoho sa ja najviac obávam
4. jún 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz sa mi snazi vsugerovat,ze musi byt kriklavy..Tak ja na to,ze cyklamenovy,nie? A on,ze nie,ale taky kriklavy oranzovy, ako smetiarsky...A to ja oranzovu farbu vooooobec nemusim a uzvobec nie kriklavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli, vidis to? nasi rodicia nemali ziaden problem....proste si v kocari len lezat mohla :grinning: :grinning: :grinning: a ze odpruzenie...haha...cim viac je teraz na vyber blbosti, tym vacsi maglajz je z toho :grinning: :grinning:
Lulyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nebudem blahozelat, nech to nezakriknem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kejla za 20cinu kupiš už paradny kočík vôbec nemusíš pridávat len mosíš
nájst tu správnu
predajnu
4. jún 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JEZISKO LULYYYY....mne az srdce ide vyletiet!!!!!!!!!!!! straaaaaaasne ti budem drzat palceky, aby sa ta tie dva male kliestiky uz nepustili a aby ti to HCG raaaastlo.......LULY, ja ta pridem asi osobne vystiiiskat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ja viem ze sa teraz bojis tesit, ale ja verim tomu, ze teraz tie dve male potvorky bude sosat z teba krv 9 mesiacov..........LULYYY ja sa taaaak tesiiim.........ani neviem co od stastia napiiisat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejluš ani netreba blahoželat lebo je slabulinka ale budem testovat
každy den a uvidím ako sa ta druha bude spravat a dam si zobrat
aj v pondlok hcg a uvdím ake bude a ake bude potom v piatok
Tak-tak Endzi..Ja ked som minule kocikala na tych mini umelohmotnych kolieskach,tak som si myslela,ze z toho dietatka dusu vytrasiem na tychto chodnikoch..Chudatko :sunglasses:
Lulyyy, ja sa tu usmievam ako sisi...Hafan sa tiez zacal tesit :grinning:
4. jún 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi :wink: aj ja sa teším ale maličko a pravdupovediac ani sa nebojím
lebo ja som si už asi aj zvykla na to že hcg mi klesa :angry: :angry: :angry: :angry:
bude tak ako ma byt nebudem sa nervovat
4. jún 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no môj mi tu stale trha papuč s nohy dolu a robí zle :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: chce,aby si sa mu venovala :grinning:
4. jún 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulyyyyyy, to je az neuveritelne, ved tebe sa mimiskovia zakusli pokazde...to je priam zaaazrak, teraz to uz proste musi vyjst...VERIM TOMU SRDIECKO :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

LULY, specialny baliiik pre teba a tvoje bambuulky :grinning:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
:dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face:
:dizzy_face: TTTTTTTTT :grinning:TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face:
:dizzy_face: TTTTTTTTT :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:TTTTTTTTTTTTT :dizzy_face:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jún 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj Luly,ty si ho nosis so sebou aj do baru? Alebo kde ho mas,ked pracujes?
inak na 5 den mi ešte nikdy neukazal // vždy až na 8 den
tak aj to je niečo nie????
jeeeeej, ake kraaaasne virusiky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ja pridavam chlapcenske :grinning: :grinning: :grinning:

T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T
T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T
4. jún 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
to je pekne dakujem tak teraz už len pre ten
balíček to mosí vyjst :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly, nooo to fakt ze na 5...ale teraz ti dali blastosky, nie? takze tie sa zakusli skoro :grinning: :grinning: :grinning:

Luly, oddnes sem chodis kaaazdyyy den nas informovat!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

...mne tu nikto netrha papuce :grinning: :grinning: :grinning:
Noooo, tak na piaty den je to pekne skoro :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Endzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nastastie ani mne :grinning:
4. jún 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tak Kejli...Luly bude mat paaarik...dievcatko aj chlapceka :grinning: :grinning: :grinning:

Hned to tu ozilo, ze Kejli....Luly...ja som uuplne mimo z teba....hned by som si dala frtana na teba hihi

A Luly, co teda papas okrem estro a utro...ten prednison a este? si nepamatam nazov
4. jún 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejluš dakujem no aby som nemala aj dieučatko aj chlapečka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

moja je stale somnou a ja v tom bare nepracujem :confused: ja len dozeram
a teraz momentálne tam ani niesom otváram pizzeriu tak som stale tam
lebo sa cela prerába :wink: a deni je samozrejme somnou
to preto Kejli, lebo urco nemas papuce :grinning: :grinning: :grinning:
estrofem pednison utroš kys.listovu a piridox to všetko ble a auž mi stoho hrabe :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok