• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
aaano, piridox, uz si spominam...no len papuskaj pekne vsetko...aj keby si vracat mala z toho...pokial to pomoze udrzat tvoje pipulky, tak vydrzis vsetko vsecicko....

jaaaaaaaaaaj...asi ani nezaspim dnes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

este Silviska a Vika by nam mohli // oznamit...tak ten frtan ma neminie :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 00:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ved preto som poslala spei pre Teba aj chlapcenske :grinning: :grinning:

Mnaaaaaam pizzeriuuuu, nieked dobehneme a prejeme sa pizze :grinning: :grinning: A pit budeme Vineu :grinning: :grinning:

Endzi,mam papuce,ale hafan je uz dochodca :sunglasses: Papuce trha len v ojedinelych pripadoch :grinning:
5. jún 2009 o 00:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja som prave myslela na Viku a Silviu :wink: To by bola parada :dizzy_face: :dizzy_face:
5. jún 2009 o 00:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenze oni nebudu testovat skor...to len ty si taka salena (ja tiez hihi...ja som curala tiez na 5. a 6. a potom az vitazny 8. boli //) :grinning: :grinning:
a inak ta druha je taka slaba ako minule na 8 den som si teraz
porovnávala....,síce oči vyočujem ale vidím a to je hlavne....
a inak vždy som pred transferom prestala fajčit a nefajčila
do krvi a teraz fajčim uplne normalne aj robim všetko uplne
normálne tak.... :grinning:
Endzi :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 00:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kejli, ze dochodca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co uz nema dzuby? :confused: :confused: alebo mas papuce - drevaky a to sa neodvazi okusovat ani pes baskervilskyy :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 00:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luly, len oc a informuj nas :grinning:
5. jún 2009 o 00:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuby este maaa,ale tupeeeee :sweat_smile: a veru-mam drevaky, co ma vidis? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 00:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
endzi ja mosím lebo ja viem že tam tie // budu len neviem či zostanu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak takto aspon viem čo tie // budú robit....
mna tiež velmi zaujíma silvia a vika a verím tomu že aj oni budu tehulky :confused:
5. jún 2009 o 00:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akurat som sa chcela opytat na fajcenie a vidim, ze tentokrat nic nemenis, mozno aj to je dobre, lebo ked si zrazu prestala vtedy, tak telu sa to nepaaci :sweat_smile: :sweat_smile:

no a ked tu ciarku vidis, tak tam je...hlavne aby silnela, co URCITE BUDE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. jún 2009 o 00:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja mam dreváky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pekne dokusane už :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. jún 2009 o 00:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Heeej? Chutia jej aj drevaky? :grinning:
5. jún 2009 o 00:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej hej Kejli, vidim vidiiim :grinning: :grinning: :grinning:

Luly, tak potom ty mas baskervilskeho trhaca :grinning: :grinning: :grinning: ty uz musis mat v drevakoch teda vykusanu peknu rozpravku :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 00:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
endzi ja som si povedala teraz že keby som zostala prirodzene
tak
by som to aj tak nevedela a fajčila by som asi dovtedy dokial by mi to
nepotvrdil lekar tak teraz budem normálne fajčit ale dnes mi ciga nechutila
ale to asi preto lebo mna strašne bolela kotrba a bolo aj na vracanie
asi som mala migrenu alebo nejaku svinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mosela som si dat až dve tablatky tak dúfam že som dropcom neublížila
5. jún 2009 o 00:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
endzi ja mam malteza take štupla 2 kg má :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale milojem ho asi viac ako mojeho muža :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jaaaaaaaaaj dal by mi po riti keby to čítal :stuck_out_tongue_closed_eyes:

počuj moja a ty nefajčíš normalka si stým sekla???????a kedy a ako davaj
5. jún 2009 o 00:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neublizila, neboj :grinning: :grinning: tie tvoje miniLulky len tak lahko teraz nic nezlozi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

len sa hlavne nikde nenadrapuj, jasne? nieze bude vlacit nieco!!!
5. jún 2009 o 00:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nevláčim vôbec nič len tak trošku sa tam motkám a rozkazujem
každému :grinning: :grinning: :grinning: to je namna :grinning: ja som sa asi narodila preto :grinning:
no a ešte robím kavičky ked niekto chce
5. jún 2009 o 00:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Luly :grinning: :grinning: :grinning: Hafan musi byt raaaad, take vyznanie lasky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A presne ako pise Endzi, nic tazke nedvihaj, a nepresiluj sa :wink:
5. jún 2009 o 00:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luly, 2kg a takto ti to obziera drevaky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa picnem :grinning: :grinning: :grinning:

... ked som robila ten prvy a druhy test a bol neg. tak som si zapalilaaa...a vidis, mozno mne to tiez pomohlo k // :grinning: :grinning: (teraz ked nas ciitaju nejaky antifajcaarky, tak by nas postrielali najradsej) :confused: :confused: :confused:
5. jún 2009 o 00:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mnaaaam a aku kavicku mas v ponuke?
5. jún 2009 o 00:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luly, aj ja som sa narodila na to, aby som rozkazovala, ale nikto ma nepocuuva :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 00:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som nefajciarka a nikam by som vas neposlala,nebojte..Luly, vyskusaj to aj takto a telo sa ti odvdaci :wink:
5. jún 2009 o 00:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja antifajčiarky kašlem každa sme taka aka sme :wink:
a ešte som spravila zmenu utroš nedavam do pošvy ale jem ho :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uspáva ma :grinning:
som ako nadrogovana
5. jún 2009 o 00:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: Baby, vy ste take generalky? :grinning: :grinning: :grinning: Ja len ked musim, ja nerada rozkazujem, ale MM to niekedy vazne potrebuje :grinning:
5. jún 2009 o 00:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luly, to este dobre zvladas,ked utros papas...Ved to je vraj ako slabsia narkoza :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 00:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
endzi zle si si to zariadila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mna mosia ja mam 16 zamestnancou :confused: a teraz
mi pribudnu dalších 6 :confused: to bude drina zasa zaučat
5. jún 2009 o 00:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luly a pizzu budu robit za pultikom,aby ich hostia videli?Alebo v kuchyni?
5. jún 2009 o 00:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kejla no som ako sdrogovana :grinning: :grinning: :grinning:
inak baby dnes mi normalne sčervenalo jedno ako
trvalo mi to asi cca 2 hodky normalne som ho to bielko mala červene
a potom mi to zmizlo co to mohlo byt?????
5. jún 2009 o 00:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved baby, ja srandujem a komu by som tak rozkazovala? haaa? akurat tak v poslednom zamestnani, tak mi to islo, tak tiez museli pocuuvat :grinning: :grinning: :grinning:

ty Luly papas utros? a to si tu este piises s nami? ja som to vravela, ze ty zaspaavas medzi vetami :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 00:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok