• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Lubka, ucis sa,ze? Este mas toho vela?A skusky mas kedy?
12. jún 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli - vela, vela a skusky mam 25.6. :frowning2: a uz mam riadne bobky :sweat_smile:
12. jún 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som chcela take hcg že 202 to je paradnacke
:grinning:
12. jún 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly - vidis a ja som bola dos.... ta ci to nie je malo :grinning: a potom mi baby slahli do ruky taku velku tabulku s hodnotami a zistila som ze normy su straaaaasne siroke :unamused: cize, musi len stupat a bude dobre :grinning:
12. jún 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hovorím že mne stači aby to bolo pozitívne a ja budem spokojna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly, moja kamoska mala HCG 60,tiez sa bala a o chvilu rodi..Presne ako pise Lubka,tie hodnoty su individualne,ale musia stupat..To je dolezite..A tebe HCG stupa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Aaaaach Lubka, mne by sa tiez nechcelo ucit :unamused: Este aj pocasie je pekne..Ale pravda je,ze mna vzdy musel tlacit cas,inak som sa neucila a pred skuskami som to stihala len tak-tak :grinning:
12. jún 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: :confused: vááááážne kejla ibaže mne dvakrat kleslo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale teraz to bude ine mosííííííííííííííííííííí
12. jún 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bude to ine!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Teraz miniLulyk bojuje,neboj-je to sikulko :grinning:
12. jún 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem sa najest,potom nakuknem :wink: Luly, hned nam pis,ked budes vediet vysku HCG :wink:
12. jún 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiež snažím tomu verit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
12. jún 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby som tehotnááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

HCG 239 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na de steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ja sem tehotnááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

ja sem štastnááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
LULY ... to je parááááááááááááááááááááááááááááááááááááddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Gratulujem a veľmi sa s tebou teším, som ti hovorila, že toto sú víťazné embryoše :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jún 2009 o 13:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzali dakujeeeeeeeeem ja sa tak strašne teškáááááááááááááááám
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a jake krasne čísielko mám
12. jún 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vidíš, takto to malo byť a pekne sa teškaj, my sa teškáme s tebou a ani nevieš ako veľmi
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jún 2009 o 13:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lubi ... jasné, chápem a kamošku kľudne pošli, mi jej ochotne zapózujeme :grinning:
12. jún 2009 o 13:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kejli ... dobrú chuť, čo máš za dobroty? :sunglasses:
12. jún 2009 o 13:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som štastnáááááááááááááááááááááááááááááááááá zuzali :wink:
12. jún 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly - ja sa straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: super, gratuljem velmi velmi :wink:
a teraz mozes stresovat dalej, tak ako my :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
joooj supco :wink:

Kejli - no ved aj mna tlaci cas :angry: :grinning: a este svokra si na buduci vikend vymyslela trojdnovy vylet, bohovsky sa mi chce ked mam po vikende, vo stvrotk skusky :angry: ale co uz :wink:
12. jún 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka ja nebudem stresovaaaaaaaat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja už sa budem len tešit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: Ja sa taaaak tesiiiiiiiim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: blahozelaaaaaam a davaj na seba pozooor :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jún 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejluš neboj budem dávat pozor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aj ja sa teškam strášne moc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je paraaaadaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jún 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je je je je tralala tralala tralala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 14:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky idem sa niekde najest bo sem hladnáááááááááááááááá :wink:
12. jún 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobrú chuť mamina :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jún 2009 o 14:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly to je nádheraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa strašne sa teším a blahoželám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jún 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus :wink:

joooooj babulky oplatí sa bojovat už pre tento pocit :wink: :wink: :wink:
no nakoniec som skončila u švagrovej na mesu a rýže :grinning: :grinning: tak som ešte aj
peniazky ušetrila :confused: :sweat_smile:
12. jún 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok