• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
:grinning: :grinning: :grinning: A aj si sa svagrinej pochvalila? :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jún 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne že ano :wink: s tým by som sa nepochválila ved už čakam
cele roky kedy to konečne vykričím celému svetu :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jaaaaaaj Luly,ja sa taaaak tesiiiiiim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jún 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A netrka/synovec sa este nenarodil/a?
12. jún 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla nie nenarodili :grinning: planý poplach iba strašila a bude to dieučatko :wink:

kejluš aj ja sa teškáááááám ja tomu ešte stále nemôžem uverit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. jún 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len ver Luly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a davaj mu /im papat same dobroty :dizzy_face: :dizzy_face:
A co TM? Hned si mu volala?
12. jún 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano volala som mu do anglie a straaaašne som plakala
a on že čo robíš ved skoro som havaroval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ja s fnukotem že ja sem tehotná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jeeej, ty si ho dostala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A on bol prekvapeny?Alebo uz vedel o testoch?
12. jún 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vedel o testoch že mi vychádzaju // ale mi sme sa moc netešili
bo aj predtým mi vychadzali // tak vlastne bol prekvapený :grinning:
a že 239 to je čísielko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je teda kraaasne cisielko :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jún 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejluška tak už aj ja sem tehotná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
už sa kludne môžte rozprávat o kočíkoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to teda mozeme :grinning: :grinning: :grinning: Daj nejaky tip :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem aky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
heeeeeeej ale ferrari je pekny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. jún 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly - ani nevies ako sa tesim :wink:

no idem k rodicom, uspesne som pozehlila :grinning:
ja som taka sikovna ked sa mam ucit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pekny vikend a luly este raz - gratulujem :slight_smile:
12. jún 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka dakujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pozdrav rodičou :wink:
12. jún 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, ty si vazne sikovnica :grinning: :grinning: :grinning: Zehlis, peies...len ucit sa nechce,ze? :grinning: Ale ani sa necudujem, mne by sa straaasne nechcelo :grinning:

Luly, presne MM hovoril,ze kocik musi byt vyraznej farby,aby ho bolo na ceste vidiet...ze on by kupil cerveny,ako Ferrari :grinning: :grinning: :grinning: Vy by ste sa aj dohodli :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ferari nie je len červeny je aj čierny alebo žlty :wink:
12. jún 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, ale najcastejsie je cerveny...Cierny by na ceste nesvietil a na zlty by isli musky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly a neterka sa bude ako volat?
12. jún 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, ja som tiež žehlila
a potom som z chuti zjedla ryby a bolo my tak strašne zle, že som sa musela odmlčať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som sa nevedela postaviť z WC :confounded: :confounded: :confounded:
Inak dnes nám prišla postieľka, mám ju aj v albume, ale ešte ju nebudem skladať, pekne počkáme :dizzy_face:
12. jún 2009 o 19:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zlatíčka :wink:
12. jún 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzali ale to nieje náhodou nejake maličke?????či budeš mat dve :grinning:
12. jún 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmmmm rybku by som si dala aj ja...ale ja jem v poslednom ase same nezdrave, vysmazane jedla :unamused: Peknu postielku ste vybrali :dizzy_face: A budete mat zo zaciatku v jednej postielke obe malinky, alebo mate dve postielky?
12. jún 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja tomu stale akosi nemôžem uverit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla to som sa už pítala ja neopakuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a endzi de je :confused: :confused: :confused:
12. jún 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulyyy, ja tomu verim od prvej chvile :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ENdzi cestuje na Slovensko,uz iste dorazila,ale pisala,ze bude malo na nete :wink:

Jaaaj - ja som si najprv precitala len Zuzali,az po odoslani ostatne :grinning: :grinning: :grinning: Tak to ma Zuzali dvojmo :grinning: :grinning: A ako sa bude volat tvoja neterka? Neodpovedala si miiiiii :grinning: :angry:
12. jún 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla oni sami nevedia ale zatial vyhrava meno Nina :confused:
12. jún 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina je pekne meno :wink:
12. jún 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej je ale je jej vela :confused: :confused: :confused: tak neviem ja ich stale prehováram
nech dajú julia :confused: a necu potvory jedny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kejla ja som spráskala dva hamburgre teraz :confused:
12. jún 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok