• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
a Lubka je kde? :grinning: :grinning: studuje Mutsyho, ci putsuje manzela :grinning: :grinning: :grinning:

Kejli a budete skusat najprv normalka a ked nic, tak dalsie IVFko? :confused:
25. júl 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak by to bolo na objednavku,tak by som chcela trojrocny rozdiel medzi detmi...Ale kedze u nas je to o inom,tak neviem...Po roku a pol to asi nechame na osud :wink:
25. júl 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaa Lubka sa nasla :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli :wink: no budem drzat palcuuchy, nech ma Kejlinko surodenca :wink: pocuj a to meno uz mate vybrate, nie? ja viem ze ho nechces pisat, len sa pytam, ci je uz jasno :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejloi - si si ista,ze v Kike maju mutsy? ja som tam nasla len teutoniu :unamused:

endzi - tu som, len sa mi oci gulaju z tych cien :rolling_eyes:
aj Lubka asi pojde pre mrazacky, co? :wink:
no Lubka, to gulanie nas neprejde este hoooooodne dlho :angry: :angry: :grinning:
25. júl 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som raz niekde pozerala crash testy s bazou a bez a bol to riadny rozdiel....NApr aj Maxi Cosi sa umiestnilo na prvych prieckach len s bazou,ale to malokto viem,lebo vyrobca propaguje len to,ze je najlepsia...Tak isto ROmer-prvy bol s bazou s isofixom, druhu priecku mal Romer s bazou bez isofixu...Ja si skor myslim,ze nie je az taky rozdiel v baze-ci je s isofixom,alebo bez...
25. júl 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hlavne aby sme nemali nehodu :confused: :confused: staci vacsia buracka a cela baza a isofix mozu ist do...

musime si davat veeeeeeeeelky pozor na tie nase pokladiky vymodlene :slight_smile:
25. júl 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokso kejla ty sa vyznaaaas :confused: :confused: :confused: :confused: teeeda, len vyvalujem okale :grinning:

endzi - no uvidime, ci budu mrazaciky :wink: s profertilom sme sa kus polepsili, ale uvidime ako sa zadari bez neho :sweat_smile: ak nist tak asi tiez po 1,5 roku pojdeme znovu :wink:
25. júl 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi, baby...to aby som vas sem dosla o tych par rockov kuknut, keby ste tu naaahodou zasa kvaakali :wink: :grinning:

no veru Lubka....Kejla je iny macher....na vsetko ma odpoved, co? :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, ja som ho tam asi pred pol rokom videla,aj Hartan-co vela ludi nevie,ze tam maju..ALe moze byt,ze ho uz stiahli,skus tam niekedy zavolat a opytat sa...AJ ked mne cez telefon tvrdili,ze nemaju ani Stokke a mali...
25. júl 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne tak...Len nech nemame ziadnu nehodu...A ziadny macher,ale mam v okoli 2 rodiny,co naburali s miminkami...Nastastie sa miminam vobec nic nestalo :wink:

My budeme skusat doma a ak to dlho nepojde,tak zacneme vymyslat :wink:
25. júl 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale,vy ste pripady, ja neviem kopec veci a hlavne neviem,ako porodiiiiiim :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Ja sa budem klepat ako osika :sweat_smile:
25. júl 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Kejli...teba staci asi natlacit hormonikmi a hned to pojde :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaale vies toho hooooooodne :grinning: :grinning:

a hlavne ked ty porodis, tak koho sa tu budeme pytat, ked sem uz nikto nechodi? :pensive:
25. júl 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skor natlacim MM :grinning: :grinning: :grinning: Nech sa najde nejaky sikovny bojovnik, :grinning:
25. júl 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: naaajde sa naaajde....ved jeden je v tebe uz zavrrrtany
:grinning: :grinning:

ehm...tak co je s tym menom ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokso aj po polsky sa naucim :grinning: :grinning: :grinning:
ved v CR stoji zakladna na kocik 383 EUR v polsku 225 :confused: :confused: :confused: to akoze co????
25. júl 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - kejla by mala ist robit do sisky - ona vie vsetko, ale neprezradi nist nistovske :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a aky kocik si pozerala?
endzi - mutsy :wink:
To je otazka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vyberieme zo 4 mena a definitivne dame az v porodnici...Svokor nenapadne poznamenal,ze jeho meno sa rymuje s priezvisko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A vy ste na tom ako s menami?
25. júl 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - neboj porodis v pohode, ani nebudes vediet ako :wink: :slight_smile:
25. júl 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naozaj sa oplati objednat z Polska...Baby v septembrovkach maju skoro vsetky kupene kociky cez Pl e-shop...A aj ja som velmi chcela,ved usetrit 7000,-je dost (keby som odratala kuriera,tak je este lacnejsi),ale napisali mi,dodanie trva 10tt a ja som mala do porodu 7tt...Tak som sa bala,ze sa to este natiahne...
25. júl 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, no mne sa to PL nejako nezdaaa....ze 225?

tu je NL link na tu kostru:

http://www.babypark.nl/buggy-s-kinderwagens/hoofdrubrieken/kinderwagens.html?manufacturer=158

tam stoji ten Urban Standaard 269,- :confused:

Kejli, no ja denno denne tlaacim na MP, nech sa uz vymackne a povie nejake mena a on NICCCCCCCC :angry: :angry: :angry: uz ma fakt serie)....

predtym tie co som mala, tie mi zatrhol........zatial sa mu paci len jedno, co som dala...ale s tym zasa ja nie som akosi uzmierena :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli, ale ked sa maluuucky narodi, tak nam povies meno...ze? bo ta priidem vylaatat poza usi :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy Lubka? uz mate? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: viem ze pre chlapca ste mena moc nemali :wink:
25. júl 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?manufacturers_id=44&products_id=1554&%3CosCsid%3E

Tu som mala vyhliadnutu Teutoniu...Mutsy+vanicka+maxi cosi vas vyjde 631,-eur
25. júl 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. júl 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok