• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
endzi - http://www.mybaby.sklep.pl/index.php?products=product&prod_id=287

a mena? no nejako sa nam nic nepaci - mame vela variant ale ziadnu taku, ze toto je ono :angry:
25. júl 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenze na toho mutsyho treba prikupit adapter na autosedacku, takze to su dalsie plus eura :grinning: :grinning:

tu by taka kombinacia vysla 269+129+hore dole 130 autosedacka = 528
25. júl 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to baby nechapem...tie polske vsi....jak to ze je to tam o tooolko lacnejsie....co to sami vyrabaju doma, ci co???? :angry: :angry: :angry:

a kolko je vlastne zloty? :grinning: :grinning: nechce sa mi kukat banku
25. júl 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi- asi pridem do NL na nutenu navstevu :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ked som pozerala Teutoniu,tak v trojkombinacii bol v cene aj adapter...Mozno je aj tu,skuste pozriet...Ja som napr.nechapala,ze ked je Teutonia nemecky kocik,preco je v Polsku lacnejsia,ako v Nemecku? ALe asi to je kurzovym rozdielom,zloty dost prepadol....
25. júl 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1 zloty je zhruba 0,25 eur
25. júl 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka....a ja zasa do PL...sak to neni normaaalne ake nizke ceny tam maju kua kua kua :angry: :angry:

To ste mi radsej tie stranky polskyje nemali ukazat :angry: :angry: sak teraz nezaspiiim uz vooobec :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka....no dooojdi....prichystam ti aj postielku :grinning: :grinning: ale ten tehu vankus ti nepoziciam :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - len ta polstina mi robi riadny problem :angry: :angry: :angry: ale svokrusa je z Oravy a ta vedela po polsky, asi ju budem nicit na buduci vikend :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v stredu ma meniny tak ideme gratulovat a spojim prijemne s uzitocnym a bude mi tlmocit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi, veru aj ja som dumala a dumala,az som zaspala a nestihala :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, svokra sa bude tesit,ze je pri vybere kocika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. júl 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, tak tam nakuuup poriaaaadne aj za nas s Kejlinkou....nech aspon niekto sa vytesuje kolko usetril :grinning: :grinning: :grinning:

a stacia ruky nohy...co tam po reci :grinning: :grinning:

No Kejli, este ze som tak daleko...bo by som bola v PL asi kazdy mesiaaac :grinning:
25. júl 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - no neviem, mm ma prave odnavigoval do prekladaca na googli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

endzi - no uvidime, ako to bude :wink:
25. júl 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som prave o Poliakoch citala,ze ked tam ides osobne,nadsadia Ti ceny...Ze je lepsie kupovat cez e-shop,tak uz ceny vidis a bud Ti vyhovuju,alebo nie...Ale vraj aj v znackovych obchodoch casto ceny vypisane nemaju,nehovoriac o obycajnych obchodoch...
25. júl 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, ten som vyuzivala aj ja..Ale mnoho slov neprelozil,tak ja som potom fungovala len s polstinou :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale hlavne,ze Spirita mi prelozil ako ducha :grinning: :grinning: :grinning: Na podstatnejsie veci sa vykaslal :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, nie ze zacnes howorit po polsku :grinning: :grinning: :grinning:

Kejla, no su to vychcaalkovia...a vidis, podla mna zarabaju jak hovado na tom...ved kooolko SK bab tam ide na nakupy...a dobre robia, nech tito nasi SK obchodnici vidia a pocitia...ved pytaju nenormalne ceny...a to plati aj na tychto tu marihuanovych :angry:
25. júl 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze ducha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - ved tu akurat lamentujem nad tym ze neviem co je "spacerówka" a ani slovnik na to neprisiel :grinning: :grinning: :grinning:

hlavne, ze mas ducha - mna sa pacia plavky spolu s truhlami :slight_smile:
25. júl 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak-tak Endzi....A este aki vedia byt v tychto slovenskych obchodoch drziiiii...Ja som asi v 20tt zasla ho jedneho obchodu,mali tam na vesiakoch dupacky,tak som sa len tak pozrela...V tom predavacka zvesila vsetky dupacky,po jednom mi ich predkladala s vetou "mozu byt?A tieto?"a ja na vsetko "nie,este nechcem nic kupovat" :grinning: :grinning: :grinning: Najma,ked ich mala 3x take drahe ako cez e-shop :angry: Tak sa ta predavacka na mna normalne nastvala a zacala byt drza..ALe kto jej kazal predkladat mi tie dupacky? :angry: Taka natlakova kofa :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - no tak take tety neznasam :angry: :angry: :angry: to normalka prcham z obchodu :confused:
25. júl 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, mne sa zda,ze to je ta sportova cast,co nasadis na konstrukciu...
25. júl 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak plavky s truhlami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jaaaj ti Polaaaci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no niektore tie predavacky su uchvatne...milujem take dory :angry: :grinning: ale najviac ma ide rozdrapit, ked sa tvaaaria, ze coooo zaaasa otravujem, vyraz na tvari total znechuteny, unudeny.....to by si ziadalo taky maly preplesk :grinning: :angry: :angry:
25. júl 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru,aj ja to neznasam...A odvtedy nechodim do obchodov,kde si tie detske vecicky musim pytat,kde ich maju za pultom....Oni beru ako povinnost,ze ked sa na nieco opytas,tak aj nieco kupis :angry:
25. júl 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj kvetinky...idem si umyt chrupika (inac ma neskutocne boli 8.-swina) a haji...dnes som sa namakala fyzikus pri tom upratovani a prezliekani a vyzliekani 4 posteli :angry: :angry: normalne uz funiiim jak drak (a este do toho ta moja astma)..tak aj piiiskam jak lokomotiva... :sweat_smile: :sweat_smile:

Tak pipulky a ti vasi pisisvorkovia v bruskaaach: DN+SS a aj ostatnyyyyyyyyym....a Laaabus nie ze sa ozerieees na mraky :grinning: :grinning: :grinning:

Pa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kwietky moje
25. júl 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - no ved aj mne sa vidi, ale nie som si ista :sweat_smile: asi najdem kontakty na spoluziacky zo severovychodu ao ozaj tu svokru budem morit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a k predavackam to nemam zmysel sa vyjadrovat :confounded:
25. júl 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A sranda bola,ked sme sli kupit kocik...Ten chlap mi vyslovene nesadol,klamal...+ sa mu nechcelo nic ukazovat...Ale dva mesiace pred tym ma obsluhoval iny predavac a ten bol vyborny...Tak som si uz chcela kocik objednat a ten nesympatak,ze nech si to este rozmyslim :grinning: :grinning: :grinning: Tak som tam zazrela toho dobreho predavaca,odchytila si ho, opytala sa ho na tie hovadiny,co ten nesympatak povedal-samozrejme,ze to nebola pravda a objednala som kocik u toho odchyteneho :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzinka, veruze uz by sme mali ist off :grinning: :grinning: DN+SS :wink: A pi vela mliecka,nech mas dostatok vapnika :wink:
25. júl 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka,esteze mas take zdroje :grinning: Ja jedine v madarskych castiach :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - beries mi slova z ust :grinning: :grinning: :grinning: uz mi sibe z polstiny :frowning2: idem aj ja haji, ale chrupik uz so oblsuzila :wink:

kejli - no ved badam,ze to musim poskusat, ale este podumam ze kde pojdem :confused: :confused:

DN+SS papa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. júl 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok