• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
DN+SS kocky+minikocka+minichlop :wink:
25. júl 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - no chodila som do BB do skoly a tam kopa Tatraniek a Kezmarok a tak :wink: tak to pouzijem :wink:

ale uz prcham :dizzy_face:
25. júl 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim :grinning: :grinning: :grinning:

dnes sa celkom fajn spalo...ale to asi preto, ze moj lieeebling odisiel z pelechu o 4:00 :grinning: :grinning: tak som zasa mohla spinkat v tej fuge medzi matracami :grinning: :grinning:

mno...je cas zahaaajit utok na lednici :grinning:

Laaabus, uz si doma? a spala si s opicou? :grinning: :grinning:
26. júl 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli??? ved tebe ostava nejakych 5 tyzdnov :confused: :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ved to sa uz moooze udiat kazdym dnom aj.........ja uz stresujem aj za teba :confounded: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: za chvilku bude na svete maluuuuckyyy miniKejlinkooo :grinning: :grinning: :grinning: jaaaaaaaj, zblaaaznim saaa :grinning: :grinning: :grinning:

Lubka, my budeme stresovat (teda jaaaa) spolu :grinning: :grinning: :grinning: a ostatne kocule sa tu budu vyteskovat z ich tt a ako grckaju a my budeme uz len fuucat :grinning: :grinning:
26. júl 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj ENdzi :wink: Veru,blizi sa mi to,mala by som asi dokoncit nakupy :sweat_smile: Ja sa totiz necitim tak,akoby som mala o chvilu rodit :sunglasses: Aj spat mozem v pohode,brusko mi vobec nezavadzia,takze ani nemam ten vankus na kojenie...Rozmyslam,ci si ho kupit...Ozaj-ten tvoj je plneny gulickami,alebo molitanom?

Labuska-kde siiiii???? Dospavas? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pis,pis,pis :dizzy_face: :dizzy_face:
26. júl 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
servuste kocky :wink:

endzi - uz stresujes? :grinning: :grinning: ja som sa rano zobudila s flakatou koselou :angry: :angry: :angry: moloko :sweat_smile:

kejli - ze 34tt ty kokso :confused: :confused: :confused: to uz ide :wink:
26. júl 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka,ja Ti budem nosit kojit aj mojho,ked nebudes vediet,co s mliekom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A veru, v utorok mi ma naskocit 35tt :astonished: :astonished:
26. júl 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - nooo, mozes, len sa mi to vidi nejako skoro s tym mojim mliekom :confounded:
26. júl 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky- tak vás zdravým dlho sa nezdržím idem buvat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: došli sme ráno o 04,00 bolo superrrrrrrrr nožky bolia od tancovačky a mali sme aj striptíz origoš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: o 23,00 to moj muž vybavoval s kolegami to vymysleli ako dodatok k tomu relaxačnemu kraslu pre šefa -tolko sme sa nasmiali chlapi slintali - :grinning: :grinning: :grinning: najskor boli predskokanky brušne tanečnice a potom strpterka- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ráno sme museli íst pre Robka k Tinkovy lebo potvora krpata nechcel íst s nami na žurku a bol doma sám - no a klasikuš 1,5 hodiny mi nebral telefon -pritom mi slubil že ho bude mat u seba tak som skoro skolabovala strachom -tak šefova dcera z priatelom so mnou skočili maleho skontrolovat a on sa veselo bycikloval okolo baráku - :grinning: :grinning: :grinning: a telefon doma -samozrejme hlavne že slubil neboj mami budem ho mat u seba skoro som ho rozdrapila od jedu -ale som uvedomelá mamuša tak len slušne som mu či mu neprekáža že ja sa strachujem čo sa mu stalo :angry: :angry: :angry: Tak ho došliel Tinko vziat k nim aby sme sa mohli v klude bavit. Den pred oslavou bolo malemu zle tak som mala obrovský strach či sa mu nič nestalo -ale potom sme sa už zabavali ...a zabavali Ten výnny zámoček je fakt nádherný.
No a už sme z mužíčkom sami lebo Robko sme práve odprevadili -došiel po nho trener a šli na sustredenie do čiech -na týžden- tak idem buvat lebo som k.o :grinning: :grinning: :grinning:
Podávalo sa nejake 20-ročne víno muž vravel že bolo dobre -ochutnal inak sme pili iba šampus to je naše :grinning: :grinning: :grinning: a špeciálne len pre nás ho nosili :grinning: :grinning: :grinning: vo vedierku z ladom :grinning: :grinning: :grinning: -a nechcem byt hnusná ale naša torta nemala konkurenciu :grinning: :grinning: :grinning:
kapela bolo skvelá fakt dobre spievali a Laciho-oslavenca brat má dceru ktorá študuje operný spev -tak mu spievala pesničku od Whitny Huston - no kedže ja som ju svojho času mala ako TOP speváčku vždy som kritizovala každeho kto spieval jej piesen a nemal na to ale táto baba bola lepšia ako kto kolvek iný to fakt nemalo chybu mala som zimomriavky -hlas mala ako černoška a vytiahla to parádne - bola skvelá .A aj celá oslava
26. júl 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejluška ty si už 35tt? sakriš to to letí a Endzi prečo stresuje?
26. júl 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endziii opicu sme domov nepriniesli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: muž mal sice trošku špicu ale od šampusu a s kopcom tancu sme sa k opici neprepracovali :grinning: :grinning: :grinning: naštastie on sa rád bavý ale pije primnerene :grinning:
26. júl 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus- tak som rada, ze ste sa zabavili :wink: a maly je riadny spekulant - ale ved je to decko, tak to je normalka :slight_smile:

teraz si oddychnete - len sa pekne vyspi :slight_smile:

som rada,ze ste sa zabavili, mna by o desiatej odnasali na nosidlach - uplne tuhu zaspatu a nie ze do stvrtej :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauko cauko :grinning:

Lubka, tak flakata kosielka? :grinning: :grinning: no ty budes ina mliekaaarna :grinning: ....mne tiez trolilinku vyteka, hlavne teda ked mam podprdu a dojdem domov, tak tam mam fliacky trosku :confused: :confused:

Kejli, no tebe ked sa dobre spava, tak si podla mna ten vankus nekupuj...lebo uvidis neskor, ze tato vec bude patrit k tym nepotrebnym :grinning: :grinning: a malinkeho nakojis aj bez vankusika :wink: ...to co som objednala, by mali byt polystyrenove gulky (aspon si myslim), viem ze boli tri druhy na vyber, ale zrovna na tej stranke bol len tento, a za nizsiu sumu ako na inych strankach....tak je mi jedno ci je v tom vankusi...nist mi nevadi, okrem obilnych zrrrn, alebo inej kukuricnej haavede :grinning: :grinning:

Laaaabus...nooooo vidim, ze si sa mala uuuuuuplne skvele cica :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: az som sa vziiivala do tvojej kozi :grinning: :grinning: :grinning:
tak opicku ste nepriniesli? :grinning: :grinning: to je dobreeee, ale i tak badam, ze si znicena....aj si crievicky zodrala? :grinning: :grinning: :grinning: a stripterka bola fajna? :sunglasses: :grinning: :grinning:

Ja som doupratovala prave tu druhu polku :angry: a som znicena jak pes....no ja som zvedava, ze ked sa nam do toho este narodi baaabatko...jak jaaaaa budem fungovat :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endziiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: črievičky sa ešte daju použit ale dostali zabrat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fakt sme sa vybláznili -my radi tancujeme :grinning: :grinning: :grinning: ale na moderniše skladby viac ako ludovky ak ked aj tie skočíme :grinning: :grinning: :grinning: a vzali sme si zo sebou aj CD z IBIZI tak sme si jedno kolo pustili IBAZA-NOC PARTY fu to sa mladý tešili :grinning: :grinning: :grinning:
stripterka- no mohla byt krajšia a mala male prsia :grinning: :grinning: :grinning: ale inak ušla-aj ked vydela som už aj lepšie stripterky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - hlavne bola sranda a nie z nej ale z chlapou ako slintali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zničená som bola riadne- ale už makám periem ako diva prevliekla som perinky a teraz dávam dalšie kafíčko nech sa preberiem dočista :grinning: :grinning: :grinning:
jejda Lubka tebe už tečie mliečko? tak asi ho budeš mat spustu ked porodíš. Kočky vy sa inak vyznáte v tých kočíkoch -dufam že každá dáte na inšpiráciu fotečku kočíka do albumu -ak sa ten zázrak docentovy podarý snád vaše skusenosti z kočíkmi využijem a budem to mat jednoduchšie- predsa len už mám svoj vek a v týchto moderniše kočíkoch mám chaos :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
joj babulky už sa mi to tak kráti takto o dva týždne už budem aj po operácii-bojím bojím
26. júl 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laaabus, no chcem si ta predstavit, ako si sa mätala na parkete a hadzala sa tam :grinning: :grinning: :grinning: a mas aj nejake fotkyyyy? hooooood ich do albumu, aj tu NAJKRAJSIU torticku....nech mi slinky tecuuu :grinning: :grinning:

tak chlapi slintalo, co? aaaaaa, sak mozno ich to aj navnadilo a ich manzelky mali potom hezkou noc :wink: :grinning:

Labus a v tych kocikoch sa jaaa osobne prd vyznam...na to tu mame inu expertku : docentku Kejliovu :grinning: :grinning:
aaaaaaaale jasne, ze poradime, co budeme vediet....uz sa na to tesiiiiiime :grinning: :grinning: :grinning:

A nebojaj, dva tyzdne a potom par dni a uz to budes mat za sebou moja :wink: uz ti tooolko toho robili, ze sa az divim ako to bravuurne zvlaadas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Idem este aj ja umyt dlazku v kuupelke, lebo MP si nevie poriadne umyvat zuby...pasta je uuuplne vsade a na zemi dobky :angry: :angry: :angry: on ma tu elektricku kefku....takze mu to tebe z ust, zadrbane zrkadlo....no jak decko....ale zrkadlo uz pucuje :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie tebe, ale tecie :angry:
26. júl 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus - neboj, dobre to dopadne :wink:

no a kazdy chlap slinta na stripterku, ale domov by ju nechcel :grinning: :grinning: :grinning:

endzi - aj mm ma elektricku kefku :angry: a ma kratke vlasy a mam rada ten pohyb, ked si umyva ksicht a potom si ruakmi prejde úo vlasoch - no cle zrkadlo je ako od ciganov :angry: :angry: :angry: ale co uz, ja rada beham s okenou :grinning: :grinning: :grinning: dnes konecne umyval riady :grinning:
26. júl 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubkaaaaaaaa, aaaaaaaano na tie vlasy som zabudlaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: presne to isteeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi na oslave sme nefotili- ale pridala som zopár fotiek nešj rodinky tak mrkni- prvá fotka je tortička z tej včerajšej oslavy
26. júl 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus - torta je svetova :wink: , nevesta si bola nadherna a inak vyzeras ako Tinkova sestra a nie mama :grinning: :grinning: :grinning: juuj ale si kocka :wink: gazda je isto hrdy, ze ta ma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. júl 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka-dakujem . noooo bola som kočka ale už teraz po tom snažilkovaní s kg navyše to nieje buhvi co -ale mužíček je asi spokojný ked odmietol pozvanie šefa na KUBU bezomna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: povedal mu že sam nejde :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus - no tak zlaty manzel :wink: srdiecko ved aj ja som ako vorvan a co narobim :sweat_smile: pozri teraz ti daju prec tu endosku, potom v Brne nachystaju telicko a budes mama znova a kila vybehas :wink: :wink: zase budes ako prutik :slight_smile:
26. júl 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHooooj kocky,

uz sme doma z navstevy :dizzy_face: :dizzy_face: Kamoska ma skoro dvojrocnu dceru a dostala som vyklad ku vsetkemu :grinning: :grinning: Od porodu,po stolicku na papanie :grinning: :grinning: :grinning:Dobre bolo :grinning:

Labus-kraaasna rodinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A torticka vyzera mnam-mnam, sikovna cukrarka= tesim sa na jej kontakt :wink: Robko je tusim cely po Tebe,ze? A si kocica,co to pises,ake kila navyse...Ved som Ta videla a ziadne kila navyse tam neboli :wink:
Tak ste sa mali na oslave super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:Jeeej,myslela som na vas :wink:A Robko Ta teda dostal,ze? :wink:
26. júl 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli veru tak Robko je potvoriak jeden ale ešte že má šikovneho brata-dospeláka a bolo mu tam fajn Miška pracovala do 22,00 tak im upiekla pizzu v práci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a mne sa nezda že by bol Robko celý po mne ja v nom vydím velmi jeho otca ale ludia vravia že sa na mna podobá-asi preto že je blondiačik a nepoznaju jeho otca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak Robko je už v čechách na sustredení a písal že Turecko to nieje ale lepšie ako plavecký v šturove :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kejluška kontakt pošlem :wink:
26. júl 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus, no taaa torta...ti poviem, ze mam sto chuti si do nej zaborit ksicht :grinning: :grinning: :grinning: sikulka tortaaarka :grinning: :grinning:

a fotecky rodinky su tiez kraasne, ti tvoji chlapi, myslim tych mladsiiich, ved to su uz velki chlapi...ty si kvietok medzi nimi :wink: :dizzy_face:
a Laabus, po troch detoch taku postavicku :slight_smile: zaavidenia hodneeeee :grinning: :grinning:

Kejli, tak ty takto po naaavstevaach? :wink: sa divim, ze ty si nedavala info tej tvojej kaamoske :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru nocku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. júl 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vstaaaaaaavat - nespat - makat !!! :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave sme sa objednali na 3D/4D na 14.augusta hihi.........kua, len tie prachy co zasa pytaju :angry: :angry: :angry:

chcela som ist tento tyzden, ale tetuska povedala, ze je lepsie ist neskor, az okolo 28tt, ked uz bude tvaricka aj trosku tukom zarastena :grinning: :grinning: a bude sa podobat na narodene babatko :grinning:

lenze v 28tt budem na SK, tak idem v 25tt :wink: myslim, ze mala ma uz tuk uuplne vsade...asi po tatovi :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - ahoj :wink:

aj ja sa chystam niekedy koncom augusta na 3D - kamoska ma nahovorila, tak za nou vybehnem :wink:

kejli - to aj ja mam taky vyklad, skoro kazdy den :slight_smile: :slight_smile: ale aspon nie som uplne blba :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

labus - juuj aj ja by som isla na nejake sustredenie :sweat_smile: :sweat_smile: vies staraju sa o teba, rodicia daleko, uplne super :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok