• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Lubiii,jak od postara? Ja ked som si Ta predstavila v sestrickovskom mundure-nooo,esteze nerobis na chlapskom oddeleni,to by z teba kolabovali :wink:

A ja som to meno,co sa mi paci od 12 nepovedala nikomu,okrem MM,lebo je by ma vysmiali a to by uz Kejlik ostal naozaj bez mena...Ani teraz ho nema iste,ale asponze mame favoritov :grinning:
27. aug 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus,ja som sem len hodila link,nic som este neobjednavala,neviem totiz,aku velkoist by sme potrebovali,tak si pockam,kym to Kejlik prezradi :grinning:
27. aug 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, som sa teda nasmiala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ten moj zasa celkom rad nakupuje :grinning: :grinning: :grinning: ale tiez nehladi na cenu, kolko krat ho musim brzdit :confused: a on, ze ked mu to chuti, tak nekuka na cenu....a potom tie ucty aj tak vyzeraju :confounded:
ze rozmrazovat kura pod pazuchou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jaaaaaaaaj, sa mi bruch natriasa :grinning: aj so psom ktory na nom leziiii :grinning:

Kejli, ahaaa, takto si to myslela s tym priezviskom...no veru zacnem uvazovat nad nejakou Mercedes, alebo Manuela :grinning: :grinning:

Lubka, tak to mas mladuckych rodicov :wink:
27. aug 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi a akeho hafana ma bracho? A preco nocuje u vas? Ide strazit afticko? :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka,ja stale pozeram na tu konstrukciu od tvojho tatka :astonished: :astonished: To sa ako robi? Ved to je obrovske :dizzy_face:
27. aug 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus, ty sa pobehujes po byte :angry: :angry: :angry: bacha na to, bo ja som uz blizsie k tebe teraz, tak aby som nevzala metlu a nedosla na pokec :grinning: :grinning: :grinning:

Kejli, ved my si na to meno teda pockame :angry: co uz s tebou :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak tohto psa by aj macka roztrhala v zuboch :grinning: :grinning: :grinning: a bistu, ze aka rasa...no je to male a biele chlpy to ma :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ocka ako goraaaalky....pred chvilkou sme kukali spolu do chladnicky...a ono to normalne zerie melon, syr...vsezravec :grinning: :grinning: :grinning:

normalne mi lezi na brusku a mala sa zacala mrvit :grinning: :grinning: :grinning:

a je u nas, lebo Terezka s maminou sli do nemocky, idu jej kontrolovat zajtra srdiecko a bracho ide niekam von dnes, tak aby jej nebolo smutno :sweat_smile:
27. aug 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ENDZZI HI-HI SOM ZABUDLA žE TERAZ NIESI DALEKOOOOOOOOO :grinning: :grinning: :grinning:
Kejli ja som ten link nenašla
ked ja nevydržím v kuse len ležat tak som sem šla mrknuuuuuut čo píšete :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi,aj nas hafan je vsezravec,ten zje aj surovu cibulu,ked sme mu ako malej gule nasadili dietu,zozral polovicu dialkoveho ovladaca od telky,potom sme ho nasli a stopli, tak zacal zrat kamene zo skalky :sunglasses: :grinning: :grinning: Nastastie to vsetko prezil,parkrat skonzumoval aj lieky a masticky do oka,uz som nad nim aj plakala,lebo spal a spal,zlatino moje chlpate :grinning: :grinning: A maly Kejlik na neho presne tak reauguje,ako vasa Endzoliiinka :wink:
Terazke drzime palce :dizzy_face: :dizzy_face:
27. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus, ty rebeka :grinning: :grinning: :grinning: ta plne chapem, ze ta v posteli alebo na gauci mrle zeru...tak na chvilocku ti dovolime trkotat :grinning: :grinning: :grinning: a chlapci co robia? :wink:

Lubka a si platila cash ten kocik? a aky je tazky?
27. aug 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus,na strane 320,predposledny prispevok :wink:
27. aug 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy je u susedy :grinning: :grinning: :grinning:
Bobčo došiel z vonku a tlačí tretiu večeru :grinning: :grinning: :grinning: a mužíček ma vyhána ležat-pzerá nejaký šport no a Tinko je stále v Nemecku..
27. aug 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus, tu je ten link na ten Kejluskin overal: http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn/12/4

Kejli.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pozeram, ze tomu vasmu fakt chuti TOTALKA vsetko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a dakujeme za Terezku....tento tyzden musim vybrat nejake nausnicky...len je ich tolko, ze neviem ake vybrat :confused:
27. aug 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidis Labus, tak nielen my ta buzerujeme, aby si zalahla, ale aj muzik :grinning: :grinning: a ty si urco zasa dnes vyvaaaarala o dusu, kedze maly tlaci uz TRETIU veceru :grinning: :grinning: :grinning:
a co Andy u sesedky? hraju piskvorky? :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz uz su pekne nausnicky,nie ako kedysi...A ake chcu? Biele,ci zlte zlato?
27. aug 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo, zevraj to nechavaju na mne :sweat_smile: :sweat_smile: ...no ja radsej asi biele a dnes som videla jedny peknucke, len take kamienky...len sa bojim, aby ju to netlacilo, ved ked ma hlavku na boku a spi, tak je to tam aj dieru vytlaci :confused:
27. aug 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si prave spomenula,na tie stare pisacie stroje,co maju tu v porodnych boxoch :grinning: :grinning: :grinning: Lubka vie o com hovorim :grinning: :grinning: :grinning: Ked ich MM zbadal,zacal sa bat,lebo on ma hrozne spomienky z detstva z lekarskeho prostredia a vzdy sa spajaju so zvukmi z tych strojov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme kamienky, take co visia :grinning: :grinning: sakra sa neviem vyňadriť :grinning: :grinning: i tak asi neháápete :grinning: :grinning:
Endziiiii žial aj ked su moji chlapy super ja musím varit aj ked som polomrtva -takže som varila...
a dík za link overalik je užasnýýýýýýýýýýý a páči sa mi velmi aj ked nieje ružový -lebo ja pri tolkých chlapoch už modru nemusím ja ked porodím chlapca to bude iný cukríček ružový už mám plne skrine potajme ružoveho :grinning: :grinning: :grinning:
hihi...jeden taky mame este doma...ja ten zvuk zasa milujem :grinning: :grinning: :grinning: teda ak myslime normalny obycko pisaci stroj :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To boli take,vyslovene kamienky,ako pre dospelych-z dvoch kusov? To potom asi neboli detske,tie by mali but v jednom kuse a cez usko zaoblene,take kvazi dospelacke by ju asi naozaj tlacili...
27. aug 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi,taky urcite nemate :grinning: :grinning: To nie je taky komousovsky,ale taky predvojnovy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeezis Laaabus.......ze cukriiicek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda to mas recht...baba nebaba, bude to chodit v ruuuuzovom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jaaaaaaaaaaaaaaaaj :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milule bol MM objednany na vysetrenie a ako cakal na chodbe,z ordinacie pocul tukanie na tom stroji...Myslite si,ze ostal? Kdezeeee,usiel ako maly chlapec :grinning:
27. aug 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som pre Kejlika chcela kupovat neutralne veci-zelene...Ale vsetko bolo bud do modra,alebo ruzova,tak ma komplet vsetko do modra :sunglasses:
27. aug 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaano Kejli, take myslim, na zavesenie a cez usko...ved vravim, ze sa neviem vyjadrit sakra :grinning: :grinning: :grinning: ja len ze ci ju aj tie kamienky nebudu tlacit :confused: :confused: alebo hocake ine nausnicky :sweat_smile:

jaaaaaaj, tak predvojnovy teda nemaaam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiez ked uz vidim ruuuzovu, tak si poviem, ze NE, stacilo....a i tak to kuuupim :grinning: :grinning: no teraz co som nakupila, tak skoro vsetko kremove...bo tej ruuzovej je az moc :grinning: :grinning:

No tak ja neviem ako tuka predvojnova masina :grinning: :grinning: ale asi dost zle, ked TM zdupkal :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli a si predstav ja mám nádherne zelene NEXT bodynko alebo čo to je take cele dupky rukate nohate pre novorodeniatko najmenšie číslo z toho outletu čo je aj u vás v Nr a le je tak vyšívane ružove a niečo písane že dievčatko... hi-hi su užasne už len koli nim musím porodit niečoooooooooooooooooooooo a má to take rukáviky že sa daju aj ručičky schovat aby sa mimi nedoškriabalo ale neviem to tu nahodit lebo su kupene tajne a ja to sama neviem- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - noo nase stroje su fajne :wink: :wink: na opravu a vymenu pasky musis mat minimalne doktorat, ale ten z mediciny nie je dobry :grinning: :grinning: :grinning:

no a tie konstrukcie tak to ti poviem, to bolo obrovske, sa namakali chlapci pri dvihani - vesele 200 kilove kusy nadrapovali a tatovi v juli operovali pruh, len aby vedel :wink:

labus - len si tu cukrikovu vychutnaj aj na nervy ti pojde :grinning:

pocujte aku si mam kupit deku do toho kocika? myslim farbu :slight_smile:

kejli - no ved to, ze vsjo je modre, ale v kiku som objavila taky krasny kompletik bezovy, tak aspon daco :wink:
27. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus, ano..Next maju krasne vecicky a aj riadne drahe, ale zato aj kvalitne :wink:
a neboj, cochvila bude v tych zelenuckych dupkach odfukovat MiniLabuska :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok