• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
labus - kde je ten obchod? :confused:

kejli - no a TM ide k porodu? lebo mojho by zbierali zo zeme, alebo by s s dakym pobil keby mal na mna kukat v bolestiach :sweat_smile:
27. aug 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už musím padat dlhšie mi tu nedovolia sediet tak DN a SS boskavam brušká
27. aug 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, no mne by sa pacila k oranzovej seda alebo cierna...ale zasa ked ju pouzijes inde, tak to asi bude tmave-brutus...takze jeeeeeeeee to na tebe....alebo kup tiez oranzovu...minule som ju u niekoho v albume videla, s takou zirafkou :wink:
27. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka,ved to,ze su to obrie kusy...A on to zvara? Ci vyraba?Podla mna tmavy fusak,lebo kocik je vyrazny+ked ho das do sportaka,nech sa nezaspini od blata :wink:
27. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobru nocku a chvaaalim chlapov, ze ta vyhaaanaju :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka,MM krv a podobne veci zvlada,ale stary pisaci stroj je nad jeho sily :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A ani on,ani ja si tie bolesti nevie predstavit,ale ja som uz nastavena tak,ze tam bude,tak sa donho zadrapnem ako kliest a ked bude chciet odist,tak jedine so mnou :grinning: :grinning: :grinning: Ja sa velmi modlim,aby som mala epidural a max 6 hodinovy porod :dizzy_face: :dizzy_face:
27. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi,tu som pozerala aj ja,je vo vseliakych farbach....aaale asi aj ona je podsita bavlnou-dnes som jednu taku prala,len na 30-stupnoch a ta bavlna sa akoby zbehla,alebo sa ten flis natiahol a z jednej strany sa to vlni :angry:
27. aug 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja bud rada ak porodim v zdravi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. aug 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budEM :angry: :grinning:
27. aug 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - no oni dostanu narezane dosky - vyrezu ich do tvaru aky ma byt a pozvaraju dokopy :confused: makacka :sweat_smile:

endzi - je krasna, ale to by sme ozaj svietili na kilometre :sweat_smile:

a fusak bol ku kociku gratis v tej istej farbe :slight_smile:

kejli - neboj, nebude to dlho trvat, on totiz vie ako sa pomaha :wink:
27. aug 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt Kejli? :angry: :angry: ja taku nemam, ale som zvedava ci sa zgrcnu tie moje :angry:
Aj ja budem....Neviem si predstavit,ako zo mna ten Kejlik vylezie,stale si myslim,ze je to nemozne :sweat_smile:
Lubka, tak jedine cierna nebude svietit :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej,Lubka,krajsiu vetu,ako tu tvoju poslednu som dllllho necitala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. aug 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli, to si ani ja neviem predstavit a hlavne ked bude mala vacsia...joooj...bojim bojim :unamused:
27. aug 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - tak ju skus prezehlit cez mokru utierku - malo by sa to spravit :wink: som rada, ze som ta potesila :grinning:

endzi - pekne su tie deky, ale to musi vidiet nazivo, bo ja farbam na nete moc neverim :sweat_smile:
27. aug 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeej nelamentujte nad tym porodom :angry: proste to na nas pride, porodime a bude :wink: ved ked uz tolko pred nami porodilo, tak hadam nebudeme nejake inaksie :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu orange deku mala jedna holka v albume uz doma nafotenu a sa tiez divim, ale farba sa nezmenila :grinning: :grinning:

no toto, tak ty si dostala k tomu este aj nanoznik....teda fakt fasaaacky nakup :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka,cierna deka je uz aj na mna dost tmava,podla mna by mohla byt aj biela,ved vnutro vanicky mas biele a z fusaku moc trcat nebude :wink:
27. aug 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: Lubka, sak to...vyjst to z nas vyjde...tu ide len o to, ze akym sposobom :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu deku som uz vyzehlila-s poriadnou davkou pary a uz kaslem na nu,to sa strati :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej...aj biela este mooze byt :grinning: :grinning: a tusim aj najlepsia, ked ju pouzijes inde nez v kkociiku :dizzy_face:
27. aug 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa bojim najviac toho,ci vyjde...Taka velka hlavicka,ved to ma okolo 34 cm obvod,nie? A pliecka...
27. aug 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no biela je ale furt chrontava :angry: kamoska ma bielu a nic ine nerobi len ju perie :confounded:
27. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejlaaaaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: neroooooooob :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze chrontavaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak zeby hnedu? :sweat_smile:
27. aug 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: Lubka ma hned sunda,neboj :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preco ju furt perie? Ved babo rovnako pospini bielu ako napr.bledomodru,nie? Ci uz ma vacsie babo?Take pospini aj ciernu :grinning:
27. aug 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok