• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
27. aug 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. aug 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi,nejako mate s hafanom veselo :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je fakt...zaserie sa kazdaaaa :grinning: :grinning:

Lubka tak co? no som teraz fakt zvedava aku deku kupis :grinning: :grinning: :grinning: jaaaj, tolko zabavy kvoli jednej deke....to som zvedava, co budem jaaa robit :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli...hafan uz isiel s mamou drichmat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja stale neviem,ci kupit tu 80x110cm,alebo 110x140cm..
27. aug 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mala by som ist aj ja, kedze ma caka zasa nocnaaa straaaz :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak podme,Kejlik ma prave nakopal tak,ze som nadskocila :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ty zasa rozmery :grinning: :grinning: :grinning:

vidite? ja som chcela zltu, dosla ruzova (ta sa teda neviem k comu bude hodit) a plus s inym mackom :angry: :angry: a maaam po probleeeme :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak idzme :grinning:

A kde sa nam stratila Lubkaaaaa? :confused: :confused: haloooooo

Lubka, daj hned vediet, pre aku farbu si sa rozhodla :wink: :wink: ale mozem ti predat prinajhorsom tu moju ruzovu :sweat_smile:
27. aug 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja chcem taku bleducko bezovu :grinning: A maju ju len zelenu a modru :grinning: :grinning: No vyber si :grinning:
27. aug 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo tebe Kejli...rozmer 80x80 tiez nemaaaas :grinning: :grinning: ci 80x90...uz si to ani nepamatam :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ti vravim, predam ti moju ruuzovu...nemusi byt Kejlik fajnovy :grinning:
27. aug 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubkaaaaaaaaaaaaaaaaa, kde si?????

oki babule, tak ja idem haji...prajem DN+SS kvetinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. aug 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu a budem tu dlho, ideme do BA pre svokrovcov na letisko a priletia o druhej :confounded:
27. aug 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli no ma okolo 34 cm obvod, ale nestresuj, to sa vojde do panvy a ona sa potom krasne stiahne :wink:

ja som svagrinej kupila minuly rok taku krasnu deku za 7evri a je stale superska a taka farebna - ale tak najviac je zelenej, tak skusim pohladat taku farebnu, len ten obchod kde som to kupila je vysoko - vela schodov a neviem ci nevypustim dusu ked tam pojdem :sweat_smile: :confused:

endzi - noo ruzovu? mm by bol inak vyteseny :wink: a modru uz mame :wink:
27. aug 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ako tradične ste sa rozpísali ,takže už zase nemám čo napísať k téme,kedže sa mi nechce čítať 200 stránok :grinning:
ale už som si zvykla,pá a DN
27. aug 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ránko babulky- tak som doma- injekcie som dostala tie iste ako včera ten met... neviem čo :grinning: :grinning: :grinning: to čo Lubka písalala na stiahnutie maternice a dva kanavity . Vzali mi krv na krvný obraz a sedimentáciu -ale sedimentáciu som musela íst k obvodnej lebo tá nová sestrička u Klaudiky to nevedela nastavit v tej pipete a nejak jej to nešlo že v nemocnici boli ine a tu u Klaudiky sedimentáciu ešte nebrala- tak som volala obvodnej a muž ma vzal ešte tam na sedimentáciu..
Klaudika nechce ani počut o tom,že by som šla do Brna.. na NATIV že načo ma potom operovali -ale ja mám strašný strach z toho mimomaternicoveho- to je jedna vec - 4cm vajíčkovod je len 4cm... a druhá vec je že skušat možem aj další rok a nič.. a moj vekkkkkkkkkkkkkkkkkkkk mi nedovoluje čakat na zázrak...
babulky čo mám robitttttttttttt????????????????
28. aug 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
vy tu tolko toho pozazivate za jeden den :sweat_smile: :slight_smile:

dakujem za palceky- pomohlo, dobre ste drzali- boli na mna velmi mili vsetci, ozaj je tam dobra nalada :slight_smile: , zacnem stimulovat hned ako to pojde, potom je to uz len na stavebnom materiale mojho manzela :dizzy_face:

Labusik-ako ti je dnes? Idem ti pozriet ten cajik, co som spominala -je to KAPSICKA PASTIERSKA-pouziva sa pri nadmernom krvacani, mne teda zabrala,ked som tak hrozne krvacala,al ked ti dali uz inj, + ten ascorutin, tak dufam, ze ti uz je ok. :confused:
28. aug 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja som nečítala tie predošlé príspevky tak neviem,lábus tebe zpriechodnili vajcovody alebo čo ti vlastne robili?
28. aug 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dior si pokladík poviem mužovy nech mi ju kupi.
Vikuš na laparoskopii mi odstránili na lavej strane kusok vajičkovodu 1 cm viac tam ne´bolo a mala som to aj z vaječníkom v guči zrastov a to mi tlačilo na maternicu a červá tak mi to tam upratali- a na pravej strane som mala vajíčkovod tiež v hroznom stave a odseknutý od maternice- len take 4cm boli na vrchu dobre tak to mi prišili vlastne k maternici a malo by to byt priechodne... ale musím čakat 3 mes. potom chromopertubácia- pozru či je to priechopdne a potom sa mám snažit..lenže hrozí mimomaternicove -kedže je to takto... no a šla som na laparku po menzese dva dni a po operácii som krvácala týžden že to može byt mrcha a 4 dni nič a odvtedy mám mrchu a normalnu lenže na 9 den už bola taká silná že kusi zo mna padali ako dlan a tak teraz chodím na injekcie na zastavenie- že sa mi poblaznili hormony po tej laparke...
28. aug 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus,uf,to je tuším na mňa veľmi komplikované :frowning2:
hlavne sa daj do poriadku
28. aug 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dior - ano už to ustupuje aj po tej dnešnej injekcii badám ,že je to slabšie...
28. aug 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

labus - no teda riadne ti to tam upratali, ze si telicko nevie zvyknut :sweat_smile: pocuj, posluchni Klaudiku a nespekuluj, ja viem ze ta tlaci cas, ale vydrz moja este :dizzy_face: vies tie foliky co mas teraz v brusku su pomylene z hormonov a je dost mozne ze by sa nechytili alebo nedajboze by bolo mimomaternicove :unamused: vydrz este aspon mesiac dva, ja viem ze to je straaasne dlha doba, ale telo si potrebuje trosku oddychnut
ale som rada, ze to ustupuje to krvacanie :wink:

dior - tesim sa s tebou a dufam,ze uz obaja papate kyselinu listovu :wink: potom nam sem nezabudni pisat, ze co a ako pokracuje :wink:

vika - noo a ty co? nevolali z nemocky, ze pridite mame volno? juuj by ma nastvali keby ma takto odsunuli, ale dufam, ze to vsetko fajn dopadne :sweat_smile: :wink:

endzi - uz viem ako sa citis ked ponocujes :sweat_smile: sme isli cakat svokrovcov na to letisko :confounded: prileteli o 2:14 a vypustili ich az tesne pred tretou :angry: :angry: krpec mi robil v bruchu bordel :unamused: prisli sme domov a ja som odpadla do postele boli styri hodiny a maly uz o pol siedmej tancoval :sweat_smile: a ze vyspi sa kym mozes :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka ano máš pravdu - a aj tak mam problem sedimentáciu mám 30 na 70 takže je tam vraj zápal teraz som volala obvodnej a Klaudika mala pacientku tam mám zavolat za 10 min. tak asi antibiotiká... dostanem
28. aug 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Klaudika vravela že po takejto velkej operácii sedimentácia može byt zvýšená dlho zatial mi nedá antibiotiká a neskor tu sedimentáciu skontroluje
28. aug 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak rozumne :wink: aj ked si myslim, ze ta asi kryli anibiotikami pri takej velej laparke, ale nie som si ista :sweat_smile: u nas davame trojdavku atb ako krytie :wink:

drzim palce :wink:
28. aug 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka nie nedali mi žiadne antibiotiká ani pred ani po laparke
28. aug 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedine čo som dostala a to som si sama vybavila u imunologičky - tak to je ten IMUNOR na zvýšenie imunity.. ked som šla z Robkom a rozpovedala som jej že idem z nemocky a čo mi robili a tak.. tak mi ho nasadila tento mesiac raz za týžden aby som nedostala nejaký zápal a aby sa lepšie rany hojili - potom som mala tie hnečky a teraz krvacasnie :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: čo som ja komu spravila :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. aug 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja zlata :confounded: mi je ta tak luto, si toho vytrpis :confused: :confused:

ale uz dufam, bude len dobre a mala vytuzena princezna sa bude hlasit na tento svet :wink:

no idem sa dobalit, idem na vikend do hory :wink: papa
28. aug 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok