• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Endzoliiinky,idem ja do sprsky, nejako tu blbne net...Tak DN+SS vam prajem :dizzy_face: :dizzy_face:
28. aug 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fakt skvele...no co...nozky si budes sama drzat a hlavku podopierat manzelik...ak ho pustia :angry: :sweat_smile:

a vidis, a na taketo dooolezite veci som vooobec nemyslela...ze co s nohami a rukaaami :angry:
28. aug 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat idem pisat, ze utekam do pelechu, bo zajtra ideme do toho Avionu...cim skor, tym lepsie... :slight_smile:

DN+SS Kejlikovci ....a Kejlik, pekne kopkaj mamcu :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre raaanko :wink:

len nakuukam, co sa tu deje...a kukam kukam...a ono nic :grinning: :grinning: :grinning:

tak pekny den vsetkym...ja sa idem tlacit medzi ludi do Avionu :rolling_eyes: :rolling_eyes:
29. aug 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj :wink:

Endzi,dnes tam mozno bude malo ludi,ked je taketo pocasie :wink: Potom nam odfot,ake nausnicky si vybrala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. aug 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kejlikovci :slight_smile:

No Kejli, velke hodiny...bolo tam ludi nakakuskanych jak maku :angry: :angry: Ved prave to, ze prsalo, tak sa nikto nesiel kupat, vsetci boli zalezeni v Avione...a Ikea bola tiez plna :angry:
Ale nausnicky som kupila, take trosku dospelacky dizajn, lebo mne sa tie kvetinky a srdiecka a listocky moc nepacia na detickach...moc velke mi pripadali, tak som kupila len taketo kamienky (dala som ich na chvilku do albumu) :sweat_smile:

Potom po obede prisla svagrina, kupila kosielku a ze aby som na nu napisala Terezkine meno a datum krstu :confused: ze po krste jej mamina to cele vysije, ale ze aby mala vzor....jeeeeeeeeeeeeezisku...tak som doteraz maturovala nad tym, to nie len tak pisat na latku a i tak su tie pismenka kostrbate...ale co uz...na prvy krat :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kraaaasne nausnicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A aj kosielka-ale uz je vysita,nie? Ty si ale sikovnica :dizzy_face: :dizzy_face:
29. aug 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulkyyyyyyy
Endzi náušničky su krásne aj košielka :slight_smile: a Terezka je nádherné meno- pomodlila som sa za nu aby tá operácia bola len jedna a hlavne uspešná
Kejli ako sa dnes cítiš?
Mne dnes konečne krvacanie dost ustupilo ale včera večer už som myslela že poletíme do Bystrice..
29. aug 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Labus,

som rada,ze Ti je lepsie :dizzy_face: :dizzy_face:

Ja sa citim fajn,akurat so mnou dnes hadzu hormony a dusim to v sebe...Som tu uz 3.tyzden sama,a nejako to na mna dnes dolahlo,MM chodi domov neskoro vecer-robi na tom byte..Pomoooooc,potrebujem vypadnuuuuut,uz tyzden som nikde nebolaaaa :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem babulky :wink:

Ta kosielka tam ma vysivane kvietky ci co...ja som musela len to meno napisat perom aj datum a po krste to jej mamina presije, lebo bohvie, ci ta farba z pera by tam vydrzala roky :wink:
Dakujem Labusik aj za Terezku...take male telicko a uz operovat...no dufajme, ze vsetko bude potom v poriadku :wink:

A som rada, ze je ti uz lepsie...uz bolo nacase :angry: to by bolo, aby si ta este v nemocke museli nechat :pensive:

Kejluusik, no tyzden si nikde nebola, a uz asi ani pol roka dalsieho nebudes :grinning: :grinning: :grinning: aaaaale srandujem, ze ano...hormoniky mavaju s kazdou z nas :wink:

Prave som si dolakovala draaapky...na nohach nieee...to by som fucala este teraz :grinning: :grinning: tam mam este starsiii nater a zatial drziii :grinning: :grinning: takze len paprcky som liiizla :wink:

Kupila som si knizocku, koooonecne slovensku po dlhom case...tak sa neviem od nej pohnut, hihi :slight_smile: keby som mohla tak ciiitam kazdulinky den...furt mam hlavu v knizkach :grinning:

Oki, idem si lazkat (aj s knizkou)...prajem DN+SS....Labus, zdravim rodinku celu a aj tvoju maternicku, nech sa uz umuudri :wink: a Kejlikovcom tiez pokojnu nocku a pusinka pre Miniho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. aug 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DN+SS prajem aj ja :grinning: :wink: :dizzy_face:
29. aug 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli, co sa huhnííííš? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. aug 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko :wink:

tak my sa chystame na krstiny....a maaam probleeem....co som si sem doniesla tri bluzky (este pred dvoma tyzdnami som ich zapla)...tak teraz ANI JEDNU NEZAPNEM :angry: :angry: :angry: :angry: no haaaaaaaapete? :grinning: :grinning:

tak si musim dat cierne tielko a bluzku len tak na to a rozopnutu...ono jeden gombiiicek este zapnem pod prsiami....aaaaaaaale vyzera, ze kazdu chvilu exploduje...nechcem riskovat vybite faraaarove oko :sweat_smile: :sweat_smile:

tak papa zatial...verim, ze urco nieco dobre variiite na obediiik.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
30. aug 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endziiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Len riskuj,bude sranda,lebo farar bude uuurcite okale vyvalovat na tvoj dekolt :grinning: :grinning: :grinning: Uzite si krstiny :dizzy_face: :dizzy_face: A dobre sa napapaj :dizzy_face: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A zdraviiim vsetky babule aj minibabule a minichlopa :dizzy_face:
30. aug 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endziiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj Kejli
30. aug 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hello kocky :wink:

hlasim, ze sme doma :slight_smile:

Kejli - dufam, ze si sa este nezacala rozpadavat :sweat_smile: :sweat_smile: a na hory chodime k mojej starkej na lazy pri Lucenec :wink: je tam fajnsky a v chladnicke mam cernice co som si dopoludnia nazbierala :wink: a vcera mi napiekla tvarohove buchty, tak tlacim do hlavky :wink:

endzi - noo krstiny, ze pozdravujem krsniatko a dufam, ze srdiecko sa umudri a bude posluchat :dizzy_face:

labuska - no Tebe sa evidentne cisti krv :wink: ty budes tehoska potom ako vysita - krvicka omladena, vajickovod priechodny, este aby si sa nehrala na :grinning: ceresnu :grinning:

kejli - aj na mna chcu ist poniektore zenske so zazitkami z porodov, ale nakoniec im poviem, ze robim na porodnici, tak ma uz neotravuju :wink: je pravda, ze ani jeden porod nie je med lizat, jeden tazsi druhy lahsi, ale preco by sme my nemohli mat tie lahsie,nie? :dizzy_face: vyjst babatko z nas musi a ako to uz nechame na prirode a porodime, bodka :slight_smile:
30. aug 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooj Lubka :dizzy_face: :dizzy_face: Ahoooh Laaaabus :dizzy_face: :dizzy_face:

Lubka-tak uz nie si "horalka"?Dobre padlo na chvilu vypadnut,ze?

Mne sa dnes celyyyy den venuje svokra,asi si vsimla,ze to na mna vcera dolahlo a musim povedat,ze mi je hned lepsie,ked nie som cely den sama :grinning: :grinning: Uz som tu obzerala susedove pozemky,ze by som si aspon nejaku macku(alebo kocuuuura) odchytila,ale potom som to nechala tak :grinning: :grinning: :grinning:Aby ste vedeli,o co islo-vcera ma vlastne dorazilo to,ze ked sa MM neskoro vecer vratil,ja cela natesena,ze budem mat spolocnost a on prosim pekne odisiel pozerat Ramba k svokrovi do obyvacky,lebo ma velky televizor,tak som si pripadala ako vzduch...No keby som v noci porodila,tak mam taku poporodnu depku,ze az...A maly to citil,tak celu noc nespal..Stale mi tvrdlo brucho,on do toho kopal-ale fakt bolestivo,tak som ho ukludnovala a v duchu som ho presviedcala,ze este nie je september :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: V utorok mam ist za dr,dufam,ze dovtedy vydrzim a ze mi povie,ako to vyzera :wink:
30. aug 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubkaaaaaaaaaaaa ahoj ako bolo? určite superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Kejli neboj určite do utorku vydržíš - vravým že 9.9 je ideálny dátum na porod...
ja sa mám fajn -krvácanie je už slabučke ale teda už bolo na čase :grinning: :grinning: :grinning: a poviem po pravde tu čerešnu beriemmmmmmmm dve deti po sebe by som snád zmákla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by baby v robote nerpežili :grinning: :grinning: :grinning: si myslia že po tejto operácii som beznádejne neplodná z jedným vaječníkom a bez vajíčkovodou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - no poznam tieto hormonalne zmeny :wink: tiez si niekedy pripadam ako vzduch, alebo daco co vynosi dieta ako topanky - akoze bez problemov, ze ci je to veda! :angry: :angry: :angry: ale to si len tak pripadam, vraj :sweat_smile:
neboj do utorku vydrzis :wink:

labus - bolo super :wink: v hore, na vzduchu je fajn, vcera v dazdi sme sa vozili v aute a mamina nam ukazovala kam chodila do skoly a tak a potom sme boli v Abelovej a Polichne, na salasi na kapustovu polievku (prdim ako bzdoch :grinning: :grinning: :grinning: ) a navecer som bola s tato a s mm na rybach - sice sme nic nechytili, ale aspon som bola na vzduchu :wink:
30. aug 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus, neboj,budes ceresna :wink: A kolegyne budu prekvapene,co sa to deje :grinning:

Lubka-preeesne tak sa obcas citim aj ja..Vsak my tych nasich minichalanov hadam naucime lepsim sposobom :grinning:
30. aug 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko-prvááááááááááááááááááááááááááá
posiem boštek pokladíkom :slight_smile:
31. aug 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

kejli - o neviem, ci sa nam take dac podari, ale mysliet si to mozeme :grinning: :grinning: :grinning:

labus - ahoooj :wink: keby som sa ohla tak aj odovzdam, ale dajako mi to nejde :sweat_smile: ale dakujeme :wink:
31. aug 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
dnes mi znovu volali z nemocnice,že môžem nastúpiť v piatok,potom ma na víkend pustia na priepustku domov a v pondelok ráno ma zoperujú,tak dúfam,že to je už posledný pokus a nezrušia ma znovu
držte sa všetky
31. aug 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj kocky :wink:

Labus-odovzdala som :grinning:

Lubka-tebe este musi podrast brusko,aby si dociahla :grinning: :grinning: :grinning: Papaj,papaj :grinning: :grinning:

Vika-drzím palce,nech vsetko dobre dopadne :wink: Je super,ze Ta pustia cez vikend domov,ze?A od pondelka tam budes kolko?

Endziii-kde siii? Travis vcerajsie dobrotky z krstu? :wink:
31. aug 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kejla ,no v pondelok ma majú operovať ,tak rátam,že ma v utorok poobede,najneskôr v stredu pustia
31. aug 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika - no tak drzim palce, aby si to uz mala za sebou a aby to co najmenej bolelo :wink: a samoska s dobrym vysledkom :slight_smile:

kejli - no tak to bude problem :confounded: viac ako jem teraz tak to sa uz neda :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
31. aug 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakuejm
31. aug 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocenky :wink:

Kejliii :grinning: :grinning: zraaadlo mi ani nespomiiinaj!!! To co som ja pojedla, je aj na vola vela :sweat_smile: A o torte ani nevravim, zjedla som najviac zo vsetkych...aj by som si viac dala, ale uz mi to bolo blbeee :grinning: :grinning: Vecer som bola taaaak unavena, ze som normalne isla o 21:00 spat..no haapes? A od tej hodiny az do rana do 9:00 som kazde dve hodiny chodila cuuurat...no na obesenie :grinning: :grinning:
Inac som rada, ze si tu este medzi nami...september sa nam bliiizi...tak si pomaly aj vydychneme :wink: Kejlinko bude dobre babatko, ked maminu pocuuva, aby sa este pelesil vnutri :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

Lubka, uz si domaaaa :grinning: Museli ste sa mat skvele a ten vzduuusik, hm? Banderko naraaastlo? :grinning: :grinning:

Labus - ceresnicka nasa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: z teba bude viaaacej ludi vyvalenych, ked si zacne brusko rast, ved pockaj :dizzy_face: :dizzy_face: a my sa tu budeme len chichotat a teskat s tebou :wink:

Vikus, no kooonecne mas termin, dufam, ze do toho nic nevojde. A presne, je dobre ze pojdes na vikend domov...moc drzim palce, aby vsetko preslo v pohodke :dizzy_face: :dizzy_face:
31. aug 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vcera co sme boli v kostole na tom krste...jaaa som tam skoro revala...tiez lamu so mnou hormony...ked farar rozpraval a ja som pozerala na tu drobucku Terezku, tak som mala fakt problemy udrzat slzicky :confused:
Potom prisla na rad hooostina...a moja krpana ma normaaalne nuuutila vseeeeetko, co moje oci spatřili zjest!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: uf :grinning: :grinning:
31. aug 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka-ver tomu,ze sa daaaaa viac jest :grinning: :grinning: :grinning: To,ako som sa ja rozozrala od 37tt nie je ani pravda :sunglasses: Vobec necitim hlad a staaale mam chute :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ked ich aj nemam,staaale jem :grinning:

Endzolina nasa-tak krstiny dopadli mnamkovsky? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malinkej chutilo,ze? A hormony posledne 3 dni lamu aj mnou,to je na porazenie-MM bol kupit ochranu matraca do postielky.Hovorim mu,nech nekupuje nepriepustnu plachtu,ale ochranu matraca a ked nebude vediet,nech zavola...Haaadajte co kupil? No jasne,ze nepriepustnu plachtu :angry: A to som mu volala este ked bol v obchode a prizvukovala,co "pokyny" :angry: :angry: No a mna s mojimi hormonmi takato hovadina normalne vytocila :grinning: :grinning: :grinning: Tak este dokupime tu ochranu matraca a budeme to mat spolu drahsie,ako cely matrac :grinning: :grinning: :angry:
31. aug 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok