• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
ahojte,pekne na mňa myslite aj ja na vás myslím
endzi a ty si na SK?
31. aug 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika,myslime na teba a drzime palce :dizzy_face: :dizzy_face:
31. aug 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A sranda je,ze vsetci naokolo mi praju,aby som co najskor porodila a mne sa rodit voooobec nechce :grinning:
31. aug 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.youtube.com/watch?v=0rTwj1s2Bk0&feature=related

Baby,pozriete,ake video o kojeni som nasla :grinning: :grinning: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. aug 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
Vikuš tak v pondelok celý den patrím tebe budem držat všetko čo mám -som PN tak možem :wink:
kočky tak mne to krvácanie po liekoch ustalo ale stále viac a viac ma bolelo brucho,muž ma chlácholi že to prejde a dnes doobeda mi volala Klaudika že mám nejakeho streptokoka a tá sedimentácia je vysoká tak som dostala antibiotiká-tak čo mám na to povedat všetko zle sa na mna lepí
31. aug 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som si dala pauzu od pc, skladala som puzzle :unamused: no ale do porodu to ozaj asi nestihnem :confused:

endzi - nooo tak mala takto u teba uraduje? teda :confused: :dizzy_face: som sa rozhodla, ze budem jest na co mam chut, lebo som nastudovala co nemozem ked budem kojit - cize super dieta, tak zhodim :wink:
a preto som si dnes urobila smotanovu tortu - dala som do nej banan, ribezle a cernice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mnam dobra je, asi idem na dalsi kus :sweat_smile:

kejli - no vidis, doteraz sme trpli,aby si neporodila a teraz budeme vyckavat kedy sa "rozpadnes" :grinning: :grinning: :grinning: inak ja po ocku stale kukam na telefon :wink:

labus - boze a ty zbieras vsetky rarohy po nemocniciach? :angry: :angry: no len sa pekne preliec, aspon budes vediet ze ziadneho nemas ked pojdes na nativ :wink:
31. aug 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka-mnaaaaaam, to je moja najoblubenejsia pochuuutka,teraz si ma dostala :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do zajtra dufam neporodim a cestou z kontroly si kupim smotaaaan a smotaaaaan a banaaaaan a uvidim,ci budu mat aj nejake drobne ovocie :stuck_out_tongue_closed_eyes: A presne tu istu teoriu mam aj ja-dlavim sa cokoladovymi a skoricovymi vecami,ovocim a vsetkym,na co mam chut...Ja od Danky na preporodnej priprave dostala zoznam,co mozme jest a co nie,ale je nejaky strucny,pretoze mi pripada,ze mozem vsetko okrem strukovin a pod...

Labuska-moja zlata,este aj streptokok sa na teba zavesil? :angry: :unamused: To mi je luto,dufam,ze po nom za par dni nezostane nic a uz budes mat len a len klud :dizzy_face: :dizzy_face:
31. aug 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A aby som nezabudla-Lubka tesiiim sa a vazim si,ze mas mobil pod dozorom :dizzy_face: :dizzy_face: Ja ked zacnem rodit,chytim sok :sunglasses: :grinning:
31. aug 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - ja som na mobil sledovanie trenovana :grinning: :grinning: :grinning: a mm zacina byt ties :wink:
tortu i dnes spomenula kamoska a ja som si natrhala cernice u starkej, tak reku co by sme si neurobili radost,vsak? :grinning: :grinning:
idem asi na dalsi kus :sweat_smile:

jeej a este tento link vam sem hodim - http://www.youtube.com/watch?v=G_FDK04vXaI
toto trenuje moja segra a ten pan na videu je vicemajster sveta :wink:
31. aug 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jejoooo,ja som sa zaluuuubila do toho naaadherneho kona :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Aj napriek slintaniu :grinning: Lubka a nie je to na kona privelka drezura? Naucit ho toto? Ale je naaadhernyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. aug 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla - no je to o tej drezure :wink: a podla mna nie je to take strasne, horsie su podla mna dostihy a Velka pardubicka a podobne :unamused:

a ten kon je skvostny, chodi ako baletka :grinning:
31. aug 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten kon je fakt paradny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Aj mna by mohli naucit tak tancovat :grinning: :grinning:
31. aug 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky,kde ste? Ziadna nocna zmena? :grinning:
31. aug 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kejli ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu boli ma brušisko ako šlak -tak pozerám z mužom tenis nedá sa mi zaspat..
31. aug 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DN+SS,pá
31. aug 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DN Vikuš :wink:
31. aug 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooj kocky,

ja sa pomaly chystam na kontrolu a cakam na MM...Dnesna noc bola zaujimava-celu noc,a aj teraz mam take menstruacne bolesti-spojene s tvrdnutim brucha,asi poslickov...Zaujimave je,ze ich nemam v ziadnych intervaloch,ale v kuse :grinning: :angry: Brucho mi za noc vyslovene kleslo,tak si myslim,ze sa mi spotreboval krcok,uvidime co povie dr :wink: Drzte palce :dizzy_face: :dizzy_face:
1. sep 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Kejli , držím palce na kontrolu a hned nám napíš . O ktorej ju máš? Nuž už sa telíčko pripravuje na den D - ved dnes už je september :wink:
1. sep 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - v statny sviatok ty ides po kontrolach? teda to sa len tak nevidi :confused: :grinning: ale hadam, este to nebude ono, ale myslim ze do tyzdna bude minikejlik na svete :wink:

labuska - a tebe to brucho dava inak zabrat :angry: moje zlatino, je mi to luto :frowning2: ale hadam atb zaberu a streptokok a podobne havede ta opustia :wink:

vika, endzi - cafte :wink:
1. sep 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taaaak kocky-mam po poradni aaaa-mam kontrakcie :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: Normalne pravidelne,sestricka skoro odpadla,dr bol tiez prekvapeny,ja najviac :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: A stale ich citim,pomooooooooc :astonished: :astonished: :grinning: :sunglasses: Som na 1 prst otvorena a ak do piatku neporodim,mam prist rano za dr a myslim,ze by tomu pomohol :astonished:
1. sep 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale citim ich menej intenzivne,ako v noci,vtedy som mala brucho skoro stale ako kamen+pocit ako pri mrche...
1. sep 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - ako som uz pisala, kludne sa to moze zastavit :wink: ale pre istotu sa pekne napapaj a napi vodicky :wink: :grinning: lebo akonahle ta prijmu tak ti uz nedovolia nic :confounded:

juuuj drzim palec :wink:
1. sep 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby..kejlaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ty doraz rodziš:slight_smile:) super...citis sa fajn? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. sep 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ahojte vsetky:slight_smile:
1. sep 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici - ahoj :wink: ako sa mas mamina? a malinka? poslucha?
no a kejla sa nam dako zacala rozbiehat :sweat_smile:
1. sep 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babyyy,ja verim,ze este nerodim,ved som otvorena len na 1 prst...Ale asi by som mala vysterilizovat veci,ktore potrebujem-chranice na bradavky a pod :wink:
1. sep 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - no tak sa do toho daj, ale postupne :wink: a medzitym si hackaj a vyloz labky :dizzy_face: juuuj som na ihlach, ale drzim palec aby si este vydrzala, aj ked nemusis :wink: ja som na Kejlika veeeelmi zvedava :wink:
1. sep 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Panenkaaaa skaaakava...caute baby :wink:

Kejliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...........co to jeeeeeeeeeeeee? Kejlusik, az mi srdco mlati o 106....som cela bez seba...neviem co robit!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Moooc na teba myslim....jaaaaaaaaaaaaaaj.........uz to tu budeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: Urcite to vsetko zvlaaadnes, drzim ti palceky....Kejlik je tu kazduuu chviiilku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Az mi slzicky iduuuu....sak ja porodiiim aj za teba :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Dici, ahojky...ako sa maaaavate? Ty uz to maaas za sebou, uz sa teskas z Emky...ale rastie, co? Ty maminaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Lubkaaaa....ked to pride na mna, tak sa tu asi zblaaaznim....dufam, ze tu budes na bliiizku :confused:

Labusik, a tebe zasa co nasli? Strepusa? Tak to je sila...co uz teba nenaaajde :angry: :angry: Jak na potvoru potvorsku...ale mas lieciky, tak ho pekne zlikviduj :angry: :wink:

Vika..nazdaaar! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kejlaaaaaa....no ja nechaaapem z teba.... :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nas Kejlusko priiiide :grinning: :grinning: :grinning: A kedy akoze musis ist do nemocky??? :confused:
1. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi -vidim, ze zdielas moje pocity :grinning: :grinning: :grinning: aj ked jej tak potichu zavidim, ze uz bude rodit, tak som rada ze mam este cas :sweat_smile: ja budem tiez inac stresovat :grinning: :grinning: :grinning:

a dufam, ze budem pritomna ked sa to rozbehne u teba :wink:
1. sep 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Lubka :grinning: :grinning: :grinning: hej, nasa Kejluska to uz bude mat za sebou...ako to rychlo ubieha, co?
A to teda peeeeevne dufam, ze aspon ty tu budes...snad aj Labus, Vika, Dior, alebo kto sa tu este ukaaaze....ved niekomu sa musimmmm stazovat :grinning: :grinning: :grinning: a ochkaaaaat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Kejla uz asi seeecko sterilizuje :grinning: :grinning: :grinning: nejako to nabralo ryyychly spaaad :grinning:
1. sep 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok