• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Lubka dufam že noc budeš mat dobru už sa pripravujete z maličkým na porod... jáj sa vam to blíži..
Lubka tak TM piatok oslavuje?hm moj kuko Robko má zajtra 13r.božeeeeeeee a je o hlavu vyšší ako ja.a sranda zajtra má aj segrin malý narodky 10r. su v jeden den narodený :wink:
Lubka už som ten šok predýchala...a budem posilnovat imunitu ..len ma štve že tam niesu len normalka doktory ale aj infektolog... hmmmm
ale mám super správu teraz som volala s Klaudikou a výsledky mám super krvný obraz,zražanlivost a vraj aj hormonálny profil len chýba jeden výsledok z horm. profilu FSH že to dodaju neskor a zrovna to mávam vysoke..tak som zvedava ake bude a sme dohodnute že buduci mesiac mi vezme krv znova na HP na to FSH aby sme ho vedeli porovnat s tými pred IVF lebo teraz som ho mala braný 5DC..
Kejluška moc moc na vás myslím maleho boskávam a posielam mu kopec pozitývnej energie a síl aby zabojoval a takto virtualne zaklínam všetky bacily a posioelam ich daleko od Gregorka... Kejli sa nesmej to zaberá...
28. okt 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi-to je hrozne,co pises :frowning2: :frowning2: Chudatko baba,velmi na nu myslim :dizzy_face: :dizzy_face:

Baby,dakujem vam za podporu,naozaj mam pocit,ze narodenim Kejlika som si vycerpala vsetko stastie...Keby ste vedeli,ake peklo mi navyse robi zo zivota svokra...Kazdy den si vymysla a stve vsetkych proti mne...Dnes si zavolala MM okrem inych vymyslov do neho dookola tlacila,ze ja som na vine,ze je Kejlik chory,ze som mu to spravila vyslovene naschval a ze mu stale robim zle,aby bol casto chory,aby som neskor nemusela do prace...Ja uz neviem,co s nou...
28. okt 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože Kejli teda ešte aj svokra ti nedá pokoj.. to je už privela asi k vám nabehnem a narobým poriadky zajtra pozistujem u kámošky lekárničky a tak čo je dobre na ti mykozu...podla mna by zabrali probiotiká viem že je užasný nutrolin B je aj v prášku pre mimonká to mi vždy radila tá lekárka neurologička...
Kejli nič si zo svokry nerob ja som už zažila 3 takže viem že aj tá najuasnejšia svokra je len svokra...a bude aj lepšie neboj žial každe štastie je vykupene aj takýmito chvýlami..o to viac si užiještie krásne :wink:
28. okt 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus,Kejlik dostal na tu mykozu silne antimykotikum,ale myslim,ze to v lekarni zle namiesali...Mam mu s tym 3x denne vytierat usta (prstom obtocenym gazou)a mne bradavky a je toho dokopy 5 ml.To je malo aj na 1x...A svokra je uplne hrozna.Svojimi recami nainfikovala aj svokra a svagrina ich v tom vydatne podporuje,lebo chce byt ta najlepsia.To som sem napisala naozaj len zlomok,robi hrozne veci kazducky den...
28. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keli tak mi napíš čo je to za antimikotikum...ak ho máš malo alebo sa bojíš že je nesprávne namiešane zajtra vybavím ...a v piatok ideme cez vaše mesto..tak ti ho priveziem moja kámoška je mgr. lekár farmácie jej možeš verit že bude správne namiešané :wink:
s tou tvojou svokrou ti to verím mala som jednu - :grinning: :grinning: teda 4-tu to bola nevlastná mama prveho muža to bola iná bosorka ..ver že tá tvoja je ešte malina...proste si ich nevšímaj maš teraz ine starosti ako sa trápit ešte aj nad nimi a si užasna mamina.. tak a na ich reči kašli..
28. okt 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus,ale my sme teraz u nich,to sa neda nevsimat,ked tie cirkusy robi tu...A ma to strasny vplyv na mlieko,sama by som tomu neverila...Zajtra rano ideme s Kejlikom k dr,tak sa jej na to antimykotikum opytam,vola sa Diflucan.
28. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk :stuck_out_tongue_closed_eyes: spachtošky
28. okt 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: bre rano

Lubka, aka bola noc? Dufam, ze oukej.... :wink: ...ja som ochkala pri kazdom pohybe...boli ma to :confounded: myslim brucho

Laaaabus...no tesiiiiiiiiiiiiiim sa s tebou, ze krvicka dopadla skvele moja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz by boli na case aj dobre spravy, ze? Uz sa to musi obratit na lepsie :angry: :grinning:

No a Kejlusik :confused: ja som inac myslela, ze ste uz davno domka v byte....to co vam tam stale robia? :confused: Teda zit so svokrovcami pod jednou strechou a este k tomu s mimisom...to by nerobilo snad nikomu dobre :sweat_smile:
A tomu verim, ze sa nedaju jej poznamky nevsimat....ale musis sa na to vys.at Kejluska, mliecko je teraz naj naj najdolezitejsie :angry: :angry: Normalne ta lutujem, ze ich musis trpiet...to nerobi dobre ani tebe, ani malemu susnikovi :angry:
29. okt 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly a co ty? Duch svaaatyyyy :grinning:
29. okt 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink:

no endzi - noc bola viac menej oki, ale teraz ma dole reze, ako keby v krcku :confounded: tak som si lahla :sweat_smile:

kejli - no moje, ja teda mam dobru svokru ale byvat by som s nou nemohla, by sme sa zozrali :angry: :grinning: a tebe fakt nezavidim, mojenko, je to asi riadna trubka :sweat_smile: asi ako kazda starsia pani, si myslia, ze maju viac rozumu :sweat_smile: drzim ti palce aby to mliecko fungovalo dalej :wink:

luly - ty si ako kometa :grinning:

labus- napecene?
29. okt 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka ahoj :wink: - no pečiem,pečiem ako divá .. dneska som upeikla druhu dávku pizze už je pol plechu fuč :grinning: :grinning: a pagáče- prvý plech je v rure a dalšie čakaju na svoj čas :wink:
Endzi ahoj babulka ..že sa vám to ale kráti...aj z Lubkou ...a to tu už nezostane žiadna tehulka sakriš musíme sa buduci týžden snažit ako divý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, aj mna sem tam pichne :confused: :confused: a v poslednych dnoch mi mala tlaci na rebro :angry: :grinning: :grinning: sa nemozem nijako ulozit, usediet, ulezat...nist...uz nema vobec miesto :confused:

Labusik....veru veru...pekne musiiite ziiihat buduuci tyyzden...budem na vaaas mysliet a zaavidiet vam to :dizzy_face: :dizzy_face:

Ja som sa prave vratila z vyletu...konecne nam volali, ze uz maju na sklade ten stojan na vanu a easy-fix :sweat_smile:
29. okt 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka,Endziii vobec vám nezávidím tieto posledne týždne su presne take ako opisujete...žial babo je už velke a vás všetko tlačí a bolí ja si na to velmi dobre spomínam aj po tolkých rokoch...
ooooooooooch veru dneska je to 13r. čo som naposledy rodila presne o 15,45 :grinning: :grinning: :grinning: Robko vykukol na tento svet..
teraz je na treningu a už ho čakáme- kupili sme mu MP3 čI 4 či ako sa tomu nadáva :grinning: :grinning: :grinning: tak sa poteší lebo Andy mu jeho stratil... a večer si dáme z mužíčkom aj šampusík..za pohárik :wink:
jáj ano buiduci týžden hmmmmmmm tento krát si to plodenie aspon užijeme nie ako tie predchádzajuce pokusy ja v narkoze a MM s flaštičkou v ruke :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi- noo mna na rebra tlaci len ked sedim, ale v lahu na bolu je to oki :wink:

labus- fuha, tak ja sa tiez pridavam k zavidiacim osobam :wink: no ved plodte, mne sa to tiez nepacilo s tou narkozou :wink:
29. okt 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laaabus.....tak ze zelam zo srdca vseeeeeeetko vsecicko naj naj naj tvojmu Robkovi k narodeninkaaam.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a sampus si daj aj za mna....a poraaaaadny glllllg :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a darceku sa isto iste potesi....chalani maju radi elektro :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk ahojte :slight_smile:
29. okt 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no haloooooooooooooooooo kde ste fnuk
29. okt 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je strašne svama :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak sem človek príde nikoho tu nieje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly - caf :wink:

labus som ja ale nevychovana :angry: jasne ze krpcovi zelam vsetko najlepsie a do roka sestricku - nech sa chlapec riadne zacvici :wink: :grinning:
29. okt 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blbneeeeeeee koooooooon :angry: :angry:

Lulyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - paripa jedna, coze sa mu stalo? :grinning:
29. okt 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj kočkyx napísala som dlhý príspevok a nešiel koník..stále mi skákal error...
Endzi dakujeme za prianie.Robko sa už vytešuje z MP3 a my popíjame šampáno...
zajtra ani v sobotu tu nebudem tak sa nečudujte zajtra hned ako dojdem z práce odchádzame k segre a v sobotu od nej do Viedne na ten tenis -dojdeme až v noci tak tu budem strašit ažv nedelu..ale potom mám od utorku sexi volno :grinning: :grinning: :grinning: teda ak sa nič nestane.. tak od stredy mám dovolenku ..až do piatku .. :grinning: :grinning: :grinning: tak makám len pondelok a vegetttttttttttttttt
29. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka :grinning: :grinning: taký darček berieme :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem krasnu nocku
30. okt 2009 o 00:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuku :wink:

Labuska, tak si to pekne uzite :dizzy_face: :dizzy_face: a oddychnite si pred veeeelkym vyykonom :grinning: :grinning:

Lulusa...co si tu strasila o 1 v noci? :grinning: :grinning: kukulka, no kedy ides na ten Ketik? nemcakaj :sweat_smile:

Idem do potravin, kupit nejake zraaaadlo :grinning:
Inac Lubka, ja som sa tiez vcera akosi tesila, ze som za posledne dva tt nic nepribrala a vcera a dnes som sa postavila na vahu a mam o 800g viac :angry: :angry: ...no mala uz tucnie a nabera saaadilko :grinning: :grinning: aaaaaaaalebo mama zere mooc cokolaaady.....strasne som sa v poslednej dobe rozcokoladovala....uz mam vypestovanu kraaasnu druhu briadku a licka mam ako sysliiiik :angry: :angry: no fuuuj :angry:
30. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - noo tak ja som sa vcera videla vo web kamere a bolo mi do placu :angry: :frowning2: vyzeram ako moja byvala triedna(chuda nech jej je zem lahka, uz zomrela), ale ona bola taka riadna babizna a mala asi tir brady a ja ako keby som v tej kamere ju videla :sweat_smile: :angry: takze viem o com hovoris :wink:

labus- asi aj pocko vam vyjde, tak si to uzite :wink:
30. okt 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaaaaak rýchly posledný pozdrav vám posielam- užite si víkend..páá ozvem sa v nedelu :wink:
30. okt 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, tak aj ty mas viacero bradiciek? :grinning: :grinning: :grinning: Kua....strasne, co? :grinning: :grinning: :grinning: a ja mam aj liiiicka...ked sa usmejem...tak mi tie liiiciska tak vyskocia, jak keby ma niekto nafackoval :angry: :angry: :grinning:

aaaaaaaaaaaaaaaa.....co som to nepostrehla.....noveeeeee brusko malinkeho Lubkacika chichcihchi...peknuckeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:

Laaaaaabus...papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face:
30. okt 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - noo aj ja mam syslove licka :grinning: ale co uz, ved oni nam poklesnu :grinning:

hej fotila som brusko, dnes mi dve kamosky nezavisle od sebaq povedali, ze mi kleslo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no neviem, neviem sa mi vsetci vyhrazaju a ja budem prenasat :confounded:
30. okt 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok