• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
hhihi...no ja mam tiez pocit ze sa mi spunt narodi az v decembri :angry: :grinning:
30. okt 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky :wink:
30. okt 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly- ahoj :wink:

endzi - no kejla ta vie vsetko, ona bude vediet tipnut kedy porodime :grinning:
30. okt 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obidve naraz v jeden den :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidím že tu zasa nikto nieje, nooooo mam to ja smolu :confused:
tak vámprajem príjemný víkendíííííííííííííííík
30. okt 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly - ja som dokoncovala kolac :sweat_smile: a teraz prcham na navstevu - mm ma ide vencit a potrebuje ma aj ako sofera :grinning:

papa kocky :wink:
30. okt 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kocky,

taaaak,Kejla vam prezradi,kedy pride den D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Lubka-na Andreja :wink: ,Endzi-v decembri,tusiiim,ze druheho :grinning: :grinning: :grinning: Aby ste si s Endzi vymenili terminy :grinning:

Labus-aj ja blahozelam Robkovi :dizzy_face: :dizzy_face: a tiez mu prajem do roka sestricku :dizzy_face: :dizzy_face:

Luly-ahoooj,tfuj-tfuj,nech toto Ketko spravi z teba maminu dvojiciek :dizzy_face: :dizzy_face: To som ta zakliala,tak to MUSI vyst :dizzy_face: :dizzy_face:
30. okt 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly, tak to by som sa inac smiala, keby sme to s Lubkou naraz vytlacili :sunglasses: :grinning: :grinning:
Tak kedy bude KETiiiik? haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa???? :dizzy_face: :dizzy_face:

Kejliiiiiiiiii nieeeeeeeeeeeeeeeeee.......ja az tak neskoroooooooo??????/ :grinning: :grinning: :grinning:

ani nesranduj....uz teraz nevladzem to bandzo nosit :grinning: :grinning: nemozes to bosorovanie zmenit trosku? :grinning: :grinning:

No a vy ako sa mate? Chrustik moj ako? Polepsilo sa mu trosicku? :sweat_smile: :dizzy_face:

Idem ja haji, pozrala som buraky a jablka...ked sa z toho neposeru, tak.... :grinning: :sweat_smile:
30. okt 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi ty nočné vtáčatko čo nechrníš,hmmmmmmmmmm?????
30. okt 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem našim tehulkam krasne sníčky

a kejlamiminkovi posielam milion sladkých pusiniek pre sladké sníčky
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

bruu nocku
30. okt 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink:
vcera sme prisli pred polnocou a to som mm vravela, ze tak na dve hodinky staci :confounded: ale co uz ked je oslavenec tak mu to odpustim :sweat_smile: chudak zacal mat depky ze je stary :grinning: :grinning: :grinning:

kejli - ja mam oficial termin 30.11. to len kon mi pise 2.12. :wink: ale to je jedno, aj tak by som to chcela mat do dvoch tyzdnov za sebou :sweat_smile: :sweat_smile: tak som zvedava bosorka, ze ci ti to vyjde :wink:
pozdravujem krpca a posielam mu boztek na prdelku malinku :dizzy_face:

luly- ty utajenec :wink: vies co extra pre Teba -
T :slight_smile:T :slight_smile:T :slight_smile:T :slight_smile:T :slight_smile:T :slight_smile:T :slight_smile:T :slight_smile:T :slight_smile:T :slight_smile:T :slight_smile:
:slight_smile:T :slight_smile:T :slight_smile:T :slight_smile:T :slight_smile:T :slight_smile:T :slight_smile:T :slight_smile:T :slight_smile:T :slight_smile:T :slight_smile:T
31. okt 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulyyyy...ty netopyyyyyyyyyyr....zasa si tu doletela a odletela :grinning: :grinning:
Kedy nam uz odpovies, ze budes mat KET a bublinky u seba? Urcite nieco chystaaas...:grinning: :grinning:

Lubka...jeeee fakt, TM mal vcera 30. :grinning: :grinning: Noooooo tak mu za mna pekne pogratuluj, daj veeelku mastnu pusinu a ze vseeeeeeetko najlepsie mu prajem hihi. Krajsi darcek ako vasho miniLubka dostat nemohol :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A ste mali oslavu? A kde a kolko ludi bolo? A taky dobry manzelik to je, ze isiel s tebou poslusne domov tak skoro? aaaalebo on to este dozenie samostatne? :grinning: :grinning: :grinning:

Lubka, ty si mala KET den po mne, nie? tusim 12.03.2009....ale tebe dali blasticku, ci morulku? bo mne len 2-3 denne embryso, a mne sa zda ze tebe starsie, takze mas povolene rodit max. o den-dva skor :grinning: :grinning: :grinning:

A ked ti zle ukazuje kon, tak si zmen len menstr.cyklus az dokym ti nehodi 30.11. :wink:
31. okt 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - nie mm ma dnes prave dnes - je to na nom aj vidno, ze je dieta halloweenu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a to sme boli u kamosky bo z roboty mu ostali chlebicky a take vselico a ona ma taku 8 rocnu slecnu,t ak sme sli k nej oslavovat a ja som robila sofera :wink:

normalna oslava by mala byt buduci vikend s rodinou, ak sa samoska dovtedy nerozpadnem :sweat_smile:
no a s kamosmi bude asi dokopy ked porodim :wink:

podla mna luly bola na KETe a len caka na vysledok :wink:

a vobec ti neviem povedat ake mi dali, lebo to tam nenapisali - davali mi 13.3. dve, ale mala som aj po PK, ale aj normalne, ved ja ich tam mam este 9, len potvory mi nenapisali na papier ze co mi vlozili :sweat_smile: respektive si nepamatam, ze mi to tam napisali, lebo ten papier som nenasla :frowning2:

akurat som volala s kamoskou gynekologickou a ta sa smiala, ze ziadne lezanie, ze mam normalne existovat, ze ved 0,5cm tyzdenne sa mi krcok uz ma skracovat :wink: tak idem upratat ten prach v kupelni (ked budu aj v pondelok zase prasit s pilenim panelov, tak ich neverbujem na upratovanie, uz ma to nebavi :angry: )
31. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, takze dnes je ten posvatny den pre TM :grinning: :grinning:
mmm, tak vcera to bola len taka predpriprava na mejdan :grinning:

a to je jedno vlastne Lubka, kolko denne embryska ti dali...hlavne je, ze to jedno hladneeee sa zakuslo a drziii sa ta furt ako kliestik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no nie? :wink:

a ten krcok...mmm...to mne veru nikto asi nepovie aky mam :angry: takze neviem ani ci sa mam setrit, ale radsej nadskakovat a namahat sa, aby fesak trosku povolil :confounded: :sweat_smile:

prave sme dovecerali...uf...co jaaaa v tychto poslednych dnoch zeriem, nie je mozne....strasne mam chut furt na sladke...same cokoladky a kolaciky a susienky a cukriky mam v papuli :angry: :angry: :grinning:
31. okt 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,už mi je lepšie ,akurát sa chystám na ohňostroj do Hypernovi a kto bude mať pri pokladni masku má zľavu,tak sa tu práve dohadujeme,že kto si narazí masku mačky na hlavu,či ja ,Vika,alebo moja mama :grinning: /nič iné doma nemáme,iba mačku aj s chvostom a labkami/pá
31. okt 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zvedavci :grinning: :grinning: :grinning:

nie nie nebola som na Ketku ved som ani nemohla kôli liečkom čo som brala :wink:

haloooooooooooooo a je tu niekto konečne
31. okt 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa dalo čakat zasa tu nikoho nieje som tu samučička, fňuk :wink:
malo by sa to premenovat že: kamošky čo trpia samomluvou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luly,ja práve odchádzam,večer skúsim nakuknúť,
31. okt 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: škoda :stuck_out_tongue_closed_eyes: to maš zato :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj-ahoj kocky :wink:

Endzi-aj ja som posledne tt doslova "zrala"sladke na kila :grinning: :grinning: :grinning: A dobre som mala :grinning: A krcok mas podla mna akurat :wink: pozdravujeme nevesticku :dizzy_face: :dizzy_face:

Lubka-v GF davaju pri KET-och vzdy najprv embryjka bez Pk,len ak si vydupes tie s PK,spravia vynimku :wink: A kolacik bol fajny?Mnaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: A blahozelame TM :dizzy_face: :dizzy_face:

Vika-tak kto isiel za cicu?Ty? :grinning: :grinning:

Luly-ahoooj :dizzy_face: :dizzy_face:
31. okt 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejik dnes dostal od MM kolotoc nad postielku,taky poriadne farebny a taaak sa tesil,az hykal :dizzy_face: :dizzy_face: Antimykotikum sa nam minulo po dvoch pouzitiach,takze uz mu nevytieram pusu.Mrzi ma,ze sa takyto malicky musi dopovat atb,ale co uz...Ma sa uz oki,ale bojim sa s nim ist na hroby,tak zostavame doma :frowning2:
31. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bosorky krasne sníčky :wink:

kejluška posielam pusinku dropcovi na uzdravenie :confused: :sweat_smile:
1. nov 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink:

endzi - nooo tak aj ja vzdy daco sladke zdusim :slight_smile: ale objavila som chut horkej cokolady a inu uz ani nemusim :grinning: :grinning: :grinning:

kejli - diky za ozrejmenie tych mojich mrazacikov :wink: tak ako povedala endzi - hlavne ze sa jeden lapol a je jedno aky je stary :wink:
takze antimykotikum sa minulo? ale hadam zaberie a ulavi sa chrustikovy :sweat_smile:
a hroby sa mi uz druhy rok dajako vyhli :sweat_smile: a to sa mi pacilo chodit na Oravu, cela family sa tam stretne, spomina sa a je tam sranda :wink:

mm blahozelanie odovzdam, ked otvori oci, lebo furt buva :wink:

luly - co to citam v tvojom pase :confused: cize ides KETovat? juuuj drzim silno palce :wink: mate s labuskou riadne oplodnovaci november :wink: baby nech vam to vyjde

vika- no ktora bola cica? :grinning: my sme vcera s mm hladeli, ze kde je ohnostroj :confused: :grinning: a potom ma napadlo, ze ved tu je hypernova a citala som, ze ho budu robit :wink:

no ja som si sikovnica zafarbila hlavicku :wink: ale tiez truba vcera som vylestila kupelnu a dnes po tom utoku ciernej farby som ju drhla znovu :angry: :grinning:
1. nov 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte zubrienky :wink:

Vika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze cica....tak ktora z vas to mala na hlave? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Lulik :dizzy_face: :dizzy_face: tak ketik uz teraz v novembri hihi....sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim.....budete aj s Labuskou naraz vybaveneeee :slight_smile: :slight_smile: Pozeram, ze uz zobkas estrofem..jupiiiiii....tak vravis, ze cca 13.11. budete uz doma viaceriiii? no supeeeeer....moc moc moc tebe aj Labuske drzkam palceky kukulky :wink: :wink:

Laabuska by sa mala dnes uz ozvat a opiiisat nam krasny vikendik :slight_smile: :slight_smile:

Kejli...teda fakt..ja to nechapem co tolko zeriem v poslednych tt...dnes som sa postavila na vahu a zasa prirastok :rolling_eyes: a to som si myslela, ze uz to nepojde akosik hore....a ono IDE :angry: :angry: :grinning: no budem musiet behat jak s nasolenou ritou po porode, aby som nieco zhodila :grinning: :grinning:
A ked vravis o tom kolotoci..ja som akurat vcera montovala ten moj na ohradku do obyvacky...taky zelenucky zabickovy Rainforest :dizzy_face: :dizzy_face: uz len lahnut do tej ohradky a pocuvat kvakanie zabiek a cvrckov v lesiku a cvirikanie ftacikov a mozem drichmat :grinning: :grinning:
Takze verim, ze mrnuskovi sa to bohovsky luuubkalo hihi :dizzy_face: :dizzy_face:
A som rada, ze je mu uz lepsie :dizzy_face: :dizzy_face:

Lubka, to ti zavidim, ze si si farbila hlavu :slight_smile: mne ju nema kto...ja mam melir a ten si sama nespravim...uz mi vyrastaju vlasy...mam to jak ostatu slamu a zjavne ju nebudem mat nafarbenu hooodne dlho...tu je to strasne drahe :angry: :angry: takze to planujem az na prichod na SK...co bude teda neviem kedy....ale urco min. vo februari marci :pensive: budem musiet nieco vymysliet a asi ozeliet prachy a ist sem...bo pol roka bez farby na hlave...no nechcite ma vidiet :grinning: :grinning: :grinning:
1. nov 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a skocil mi 37tt..........bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmm :sweat_smile:
1. nov 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - no ja si davam ciernu, cize pohodicka, az na to ze vzdy zadzubem vsetko dookola :grinning: :grinning: :grinning:

no nafotila som kocik - odmaturovala som nad nim leb ved navod len v madarcine a v anglictine (co by az tak nevadilo :sweat_smile: ) ale aj tie obrazky- no s lupou kukat :angry: ale zvladla som to :wink:

a tesim sa, ze mi pasuje fusak z kocika do autosedacky :grinning: zase som daco usetrila :wink:

noo endzi uz sa nam to krati :sweat_smile:

luly - pocuj mam doma otvoreny estrofem chyba tam mozno tretina, je mi luto ho smarit do kosa tak keby sa ti zisiel, ja ti ho poslem :wink:
1. nov 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeej Lubka....ake paradne mandariiiinkove faaro bude mat MiniLubko :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
no kooooooonecne si ho aj ty poskladala, uz bol cas :grinning: :grinning:

ja mam moj zaparkovany tiez doma a tiez dost dlho trvalo dokym sa poskladal....ja som to mala zasa v holandcine... :grinning: :grinning: ale bola tam nastastie aj anglictina...ale i tak to trvalo...a vsetky tie gombiky ako sa co nastavuje...no amen tma :grinning: :grinning:

hodila som cez neho ten prsiplast...ci ako sa to vola...no proti dazdu, aby mi nesadal prach nan ho...ale zasa dufam, ze nebude chudak zduseny z toho, tak ho chodim sem tam kuknut a vyvetrat :grinning: :grinning:

akurat ma serie, ze nemam tasku k tomu kociku, a nemozem kupit hocijaku, len taku co k tomu patri a ta je draha jak swina :angry: :angry: lebo to ma taku drbnutu rucku, ze vsetko sa smyka dole z nej....takze som sa sama okaslala vyberom tohto kocika...ale uz kaslem na to :grinning: :grinning:

a sportovu cast kocika mam tiez schovanu, kedze tu nebudeme potrebovat hned :wink:
inac ja som fusak do autosedacky ani nekupovala :confused: mam len tu emitex zavinovacku....tiez asi pojdem skusit, ci ten fusacik z kocika pasuje do autosedacky :grinning: :grinning:
1. nov 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly-drzime vsetky palce,co doma mame :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj Labuske :dizzy_face: :dizzy_face: Nech ste uz na Vianoce s drobcami v brusku :dizzy_face: :dizzy_face: A pusinky som odovzdala :dizzy_face: :dizzy_face:

Endzi-Kejlik ma tiez Rainforest kolotoc :grinning: :grinning: :grinning: No to je osud-ved vies,budu par :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A dobry je ten kolotoc :wink: A veruze sa vam to uz blizi,moje nervy :dizzy_face: :dizzy_face: :astonished: Kazdu chvilu tu mozete datlovat s Endzolinkou a miniLubkom :dizzy_face: :dizzy_face:

Lubka-fajne faro pre drobca mate a v plnej vybave :wink: A citam,ze ty stihas vazne vsetko :wink: Radost ta mat doma :wink:
1. nov 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - ja som kupila aj tasku ku kociku - zabudla som ju dat na foto :slight_smile: ale problem je ze ona nema cvoky na uchytenie, ale drzi tam ako tak- daco vyspekulujem potom :wink:

no boli sme s mm kupovat oblek u Blazeka a nechali sme tam 360evri len tak bicom praskol :confounded: ale je fesney, musim ho strazit :wink:

kolotoc povedala svokra ze kupi na Vianoce krpcovi, tak zatial neriesim :wink:

a kupila som si v delikatesse tie cokolodove gulicky - rum-kokos, maly hadam bude mat diskoteku, ale ja ich velmi lubim :sweat_smile:

kejli - blizi sa to riadne, uz by som to ale chcela mat za sebou :wink:

hmm a miesi sa mi cesto na langose, ale dala som tam aj celozrnnu muku, aspon pre pocit :grinning: :grinning: :grinning:
1. nov 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejlo - no stiham, ale pockaj ked porodim, to este len bude :confused: :grinning: :grinning: lemroska lemrava s abude musiet starat o krpca :confused: ale ved hadam sa zadari :slight_smile:
1. nov 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok