• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
ahoj kiki, moj nazor je,ze mu to v pohode mozes povedat. podla mna tie male od obeda do vecera uz tolko nepodrastu a dolezitejsie je stihnut ten styk nacas..
25. mar 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj, tribitkaaaaaaaaaaaa...ako sa ti daríííí, som rada, že si nás našla, lebo mi sme tu spustili plodnú tehu vlnu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Labus... to je fajn, že prdelka je takto v pohodke, tak som rada že na ten ďalší cyklus už budeš opravená :grinning:

Kiki, kľudne lekárovi povedz svoje plány presne tak ako nám, z mosta do prosta, okolkami by si to mohla akurát pokaziť
25. mar 2009 o 12:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tribitka ahoooooooooooooooooooooojjjj

zuzali .... ved poviem ale si o nas pomysli ze asi nie sme kompletni obidvaja aj s muzom

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: podľa mňa si nič také nepomyslí, lebo nie je záhradník, ale gynekológ :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 12:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved uvidime ... ale kazdopadne sa zacne minimalne rehotat :grinning: :grinning: :grinning: on je taky zlaty a ked vyrukujeme s takouto hovadinou
25. mar 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, nic si nepomysli, lebo ja si teda neviem predstavit, ako zastavite niekde na odpocivadle a uprostred dialnice zacnete "pracovat" na babatkach :grinning:
25. mar 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tribitka ahojjjjjjjjjjjjjjjjjj :dizzy_face:
Kiki spermijky žiju tri dni a vajíčko 24 hod. tak neboj nič :grinning: :grinning: len sexíkuj a bude to -každopádne mu to povedz ale aj tak sa podarí neboj nič :wink:
Zuzali bočenkávam male babulky :dizzy_face:
ja som sa vrátila z masáže chodidiel trvala hodinku -bolo to supriš a že to stimuluje celý organizmus :dizzy_face:
25. mar 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, to by som si dala aj ja taku masaz chodidiel, len asi by ma to steklilo :slight_smile:
bambulky ahojte inak. pozeram ze tu mame nove tehulky a dalsiu na ceste, vsak kiki :slight_smile:
no, ja mam nove akurat to,ze som bola na laparke, vyberali mi znovu endometriozu, teraz mam 3 mesiace Lucrin - cize nebudem mat menzes a potom hned mame ist na IVF.
25. mar 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tribit to je super ......... ze ti to takto pekne odbuda, budem ti strasne drzat palce
25. mar 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tribit aspon budu vaječníky oddychnute a budeš lepšie reagovat na stimulku a teraz už sa zadarí neboj :wink:
25. mar 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tribit presne tak labus ma pravdu len pekne regeneruj a odduchyj a dalsi pokus je uspesny
25. mar 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslite, ze ked nebudu tri mesiace pracovat, ze potom budu lepsie reagovat?
ked sa to tak strasne natahuje :frowning2:
25. mar 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tribit natahuje natahuje bohuzial ... musis vydrzat .. si zober mna uz sa 8 rokov trapim a stale verim, ale ty si uz teraz v poriadku a dalsie IVF bude z teba taka pupkana jedna radost
25. mar 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tribit ano ved kočky čo mali dlhý protokol ti to potvrdia vaječníky budu oddychnute a potom zapnu na plno neboj nič teraz si doparj oddych relax a potom šup tehotniet tu si v správnej temičke konečne sa rozbiehame :grinning:
ak chces skus si dopriat potom tiež nejake masaže a tak je to bezva a uvolní sa ti cele telo to je dobrá príprava pred IVF
25. mar 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tribit presne tak .... zacina sa to rozbiehat ...
25. mar 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz som dohodnuta, ze pred IVF, cize niekedy zaciatkom juna pojdem s maminou do kupelov Lucky na tyzden. dame si procedury, budeme chodit na prechadzky a relaxovat :slight_smile: hadam to tomu IVFku tiez trosku pomoze
25. mar 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved kukam kukam,ze sa to tu rozbieha. hadam to uz vsetky dobojujeme do zdarneho konca :slight_smile:
25. mar 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tribit velmi spravne rozhodnutie
25. mar 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tribit máš moju pochvalu .Lučky ti spravia moooooc dobre a to si píš že ti to krásne naštartuje a uvolní telíčko
25. mar 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co lubka akosi je ticho ????
25. mar 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka ešte netestovala a krvičku má tuším piatok?
25. mar 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano,teraz som si povedala, ze to urcite vyjde.naposledy sme prerabali byt, stahovali sa tak som mala nervi. ale teraz to bude vsetko v klude..
25. mar 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tribit presne tak .... v klude bude lepsie ...
25. mar 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky, teraz idem prec, musim do mesta. pridem vecer. tak papa
25. mar 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tribit papa
25. mar 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bambuľky ja vás z práce jedným očkom sledujem :grinning:

Kiki ... to odpočívadlo, noooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: aspoň by bola zmena :grinning: :grinning: :grinning:

Tribitka...Lúčky sú super nápad a ver, že čas vaječníkom veľmi pomôže a budeš reagovať jedna radosť....držím palce :dizzy_face:

Labus, prdelka ťa od sedenia ešte nebolí??? :sweat_smile:
25. mar 2009 o 14:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzali no dik ... plodit deti s nohami na volante a so strachom ze nas niekto prichyti niekde na odpocivadle to je iny adrenalin .. ale skusim zajtra hodit rec s dr. tan bude z nas hotovy
25. mar 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kiki neboj, zoberie to tak prirodzene, že budeš prekvapená :wink:
25. mar 2009 o 14:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved uvidime ... dnes mame stretko s babami zilincankami z heliosu .... uplne prve tak som zvedava ... budeme 4 .. to bude sranda :grinning: :grinning: :grinning: ale aj na vas sa chystam neboj sa vy sa ma len tak nezbavite
25. mar 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka bolela :grinning: :grinning: tak som musela padat :grinning:
25. mar 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok