• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Ahojte, hlasim sa, mam za sebou vycerpávajuci den ...tak som rada, ze sa konci :grinning:
kiki, sexik si uzi pred jazdou.... styk je lepsie mat niekolkohodin pred ovulkou ako na hodinu presne...lebo to je len orientacny cas... takze kludne sa do toho pustite o par hodin skor ako ti povie lekár...ved spermičatá počkajúúúúú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tribit, lucky odporucam, bola som tam takto pred rokom.... :wink:
luly - ved ty budes, mojka....o chvilocku ketujes. tak netrep a cakaj!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a labus velmi sa teším ze ti vsetko dopadlo ok...
tehulky vsetky ako ste tu....boskajte za mna malé kejlicatká, endzičatká a zuzičkatá
25. mar 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj kocky,
specialne zdravim tribitku :dizzy_face: :dizzy_face:

Labus-kupila som si Mama a ja, kym som sa dostala k stranke s prikladmi, tak ma skoro porazilo, ze ake omacky su tam schopni pisat :grinning: :grinning: :grinning: Prva strana-myslinka:urcite v tehu priberiete, pokracuje to "nepriberte prilis vela" a potom "ak priberiete prilis vela, po porode to zhodite" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale na 28 a 29 str su koooonecne priklady,tak som spokojna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja som v tomto hrozna, ja neznasam citat omacky, ja chcem fakty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A dakujem za tip :wink:

Tinka-dakujeme, kejlickatku odovzdany boztek :dizzy_face: :dizzy_face:

Kiki-podla mna nebude nutne pichat Pregnyl vecer, pri IVF a IUI je to pre to, aby na nas rano mohli "pracovat" lekari, ale ked budete bez ich asistencie, iste sa dohodnes inak...Prinajhorsom zaparkujete v nejakom lesiku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Endziii-helooo

Kocky, mne tak vyrastol pupok, ze az...Este som sa neodfotila, ale uz je to vaaazne brucho...A v lete to bude musiet byt mega-mega brucho :grinning: :grinning: :grinning:

Posielam posily:

T :grinning:T :grinning:T :grinning:T :grinning:T :grinning:T :grinning:T :grinning:T :grinning:T :grinning:T :grinning:T :grinning:
T :grinning:T :grinning:T :grinning:T :grinning:T :grinning:T :grinning:T :grinning:T :grinning:T :grinning:T :grinning:T :grinning:
25. mar 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli jasne že v lete budeš mat mega-brucho ked na konci leta rodíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus, to bude asi extra mega brucho :grinning: :grinning: :grinning: A ked k tomu priratam opuchy, ajajajajaaaaaj :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak kocky, ako som sa vam tu vcera vyspovedala z nechutenstva, tak dnes som nejedla nasiliu a veru chuti som mala dost :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim :wink:

Kua...nieco na mna asi lezie...zacina ma skraabat v krku..uz od rana...asi pojdem lezkat :unamused:

Tribitkaaa...no co to co to....si sa ukaaazala...drzim palceky na IVFko :dizzy_face: :dizzy_face: a chod si oddyychnut a vykuriirovat sa na tie Lucky...to len dobre moze posobit na organizmus :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Helllouu Kejlis....takze male Kejluliatko zaciiina vykuuukat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sak odfot juuuu, prosiiiiiim prosiiiiiiiiiiim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nech viem s kym mam do cinenia / docinenie....jak sa to piiise :confused: :rolling_eyes: :grinning: cakam cakam :angry: :angry: nevyhovaaraj sa...no no no :grinning:

Silvi...sex po KETe......NIEEE...myslim tie prve tyzdne...hlavne tie prve dva po KETE uz VOOOBEC NIE!!! a tym sa mysli nielen sex, ale ani ziadny orgazmus cicus...lebo to sposobuje stahy..ako vieme a to neeem dobre pre embryysky :wink: teda aspon som to citala na nejakej inglish stranke :confused: :confused: nekcem byt muuudra :grinning: :grinning:

Kiki...tebe vzdy do toho oplodnenia nieco vojde :angry: :angry: ale sex na odpociivadle niekde...medzi tiraaakmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nakoniec to nebudu mali lyziari, ale mali tiraaacikovia :grinning: :grinning:

tinka, labus...ako kocendy? tinka prepracovana a laaabus zasa na masaaazi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi aj som si myslela, tak si ho este uzijem kym nejdem na ket :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak silvi....presne ako ja :grinning: :grinning:

a teraz mi to cuduj sa svete vooobec nechyyba :confused: :confused: :confused: :sweat_smile:

baby, ja sa zblaaaaaaaznim do toho UTZ!!!! :unamused: :unamused: :confounded: :rolling_eyes: :confused: :sweat_smile: :pensive: :rolling_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. mar 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked samozrejme nedostanem dovtedy MS :unamused:

BOJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM SAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
25. mar 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi papkate vsetky...ja idem tiez kutrat....."Co tyyden dal" :slight_smile:
25. mar 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky :wink:
No dorazila som z prace, MM mi kupil k narodkam, co budem mat v maji novy notebook, tak ho zabieham odkedy som prisla z roboty :grinning: :grinning: Idem pocitat co ste popisali
Inak dnes ma zase bolelo brucho, ale uz to trosku polavilo a zatial ani nefarbim, joooj ja chcem byt tehulaaaaa :sweat_smile:
25. mar 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi - ja som na to tak isto, az na to ze ja som este netestovala lebo aj toho sa bojim :sweat_smile: kolegyna ma dnes nahovarala, ze mi spravi USG, ze hadam volaco uvidime, ale aj to som sa bala :sweat_smile: :sweat_smile: som ja ale posero :grinning: :grinning:

Labus - masaz, hmmm :sweat_smile: Ja by som potrebovala odchlpit nohy, len neviem kam mam ist :sweat_smile:

Tribit - Ahoooooooj :grinning: :grinning: drzim palec na IVFko :wink:

Ty kokso kym som toto napisala, no dovi dopo - musim sa s nim naucit robit, pisem total vtaaaaakoviny

Inak Kiki - aspon by si mala pekne spomienky na robenie deti, mna napriklad nasi "urobili" na chate pri BB :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka manželík už vie že si tehu a budeš tu s nami trávit kopec času tak ti dal predčasný darček :grinning: :grinning: aby aj on mohol byt na svojom :grinning: :grinning: ,kam v nitre odchlpit nohy to netuším -dojdi do Lv a vybavím :grinning: :grinning: :grinning:

Pridám aj ja pikošku mojho manžela spravili svokrovci u rodičou na povale :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Endzííííííííííí ja si užívam čo to dááááááááááááááááááá a ty nestresuj mrcha nabrala smer Levice už ju tužobne čakám :grinning: :grinning: a do Holandska dorazí zasa až o 9 mes. som dost stará na to aby som mala pravju jasnačka :grinning: :grinning: :grinning:
Silvi ja by som sexík neriskovala musíš byt teraz ohladuplná a manželíčkovy spravit radost inak a seba potrápit :grinning: :grinning: ale odmena bude viac než sladká// to za tu obetu stojí
25. mar 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvi ozaj k tomu sexu - ZABUDNI ako povedala moja kolegyna - nemoze to tam Tvoj stary pobantovat :grinning: :grinning: No musis vydrzat a tak ako povedala Labus, povenuj sa TM on sa bude isto tesit :grinning:

Labus a mas dobru?? myslim na tie chlpy :wink: a dufam, ze ta mrcha nezabludi do NR :angry:
25. mar 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka,ta kozmeticka u kt.som vcera bola,ta odchlpovala...Baba aj predo mnou,aj po mne bola na odchlpovanie,tak to jej asi ide dobre :grinning: :grinning: Na cistenie necakal nik :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka mám dobru :grinning: :grinning: a vyvesím obrovku zástavu neboj a NITRU určiteobíde :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli a kde si to bola?

Labus - nooo a cenovo je aka? oplati sa mi ist do LV? a Riadne mavaj tou zastavou :grinning:
25. mar 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka zajtra tam idem na masku :grinning: :grinning: :grinning: tak zistim ale je najlepšia a nieje draha
a zástavou budem mávat o dušu a bude magnetická aby ju lepšie pritiahla neboj :grinning: :grinning: mrcha je teraz len moja zabudnite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, oproti Hydrotouru-v meste..
25. mar 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ...

endzi asi tak nejak ... skratka smoliar na pohladanie, ale uz by mohlo aj stastie na mnatak tiraaaaaaaaaci ??? no sila a kde dame segru ide s nami a az v nemecku ju vysadime

tinka uzijem si aj pred jazdou aj po jazde a aj pocas dovolenky :grinning:

lubka no asi tak nejak .. ty si z chaty a ja poviem mojmu malemu ze sme ho urobili na odpocivadle niekde mediz viednou a salzburgom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj bola som na tom stretku s babami zo ziliny heliosackami ... sme sa nasmiali kuknite ... albumik, aj ja uz som bola na stretku ... huraaaaaaaaaaaaaaaaa
25. mar 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus som zvedava :wink:

Kejli - a kde je Hydrotour??? :sweat_smile:

Kiki - no vidis, esteze ja som mala sukromne stretko so Zuzkou a Labus, inak by som Ti zavidela :grinning:
25. mar 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka tehulka no blizi sa ti to ... ja sa uz idem pripravit na zajtra do heliosu
25. mar 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki - myslis? Ja sa bojim :wink: :sweat_smile: :confused: No riadne sa nachystaj a poriadne si denisiatka obzri :grinning:
25. mar 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka nemyslim ja viem ... testujes v piatok vsetky co sme neotehulkovali sme uz davno mali kramy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ty ich enmas takze jasna tehulka
25. mar 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, nechcem to zakriknut, ale aj ja si myslim, ze si tehulka :dizzy_face: :dizzy_face: Velmi Ti drzim palce :slight_smile:
25. mar 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby-pssssst :zipper_mouth:

Kejli - dik za IP uz viem kde to je :grinning:
25. mar 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa to tu suska cez IP ... no baby .... kurnik toto tu zacina byt sukromna diskusia tehuliek ?
25. mar 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki. ale nie Kejla mi vysvetlovala kde je v &nr ta kozmeticka co u nej bola :wink: Sa ukludni, a ja este neviem ci som tehulka :sweat_smile:
25. mar 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok