• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
endzi alebo cibulu s medom :wink: to je dobre a chod sa zababušit
do postielky aby si nebola chora, to ta asi krpci oslabili :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. mar 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika,ja tak velakrat nemam co napisat v septembrovkach...a ked napisem,vsetky sa stratia :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem si odmerat........cesnak?? jeeee to by bol iny masaker v spaaalni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sviezi dych princeznickovsky :grinning: :grinning:

inac ani ten nemam doma...len praaaskovy :grinning: :grinning: :grinning: cely som minula pred dvoma dnami :angry: :angry: co si mam prepuudrovat s nim fejs? :sunglasses: :sunglasses:

idem si dat citroonik a cajicek este :slight_smile:
25. mar 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lasky moje ja idem tiež spinuškat bo sem unavená,
vylúbte za mna krpcou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pa dobru nocku
25. mar 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DN Luly :wink: Drobca vylubim :grinning:
25. mar 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly DN a SS
25. mar 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi,kasli na princeznickovsky dych,nech si drahy zvyka na tehu dan :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem pokutrat v kuchyni....ci naajdem dajakyy struk...ci uz cesnaku, cibule....MP sa zblaaazni z tolkej arooomy :grinning: :grinning: :grinning:

susurky...idem ja teda zahaajit utok na bacile :grinning: :grinning:

DN+SS :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kejlus+zuzali+lubka...dajte si bozteky na pupiky...to akoze od Endzoliiiny....a nedolamte si pri tom krrrciky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. mar 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja teda stiiskam mojich este neoficiaaalnych :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: aj oni sa luubia mojkat :grinning: :grinning: :grinning:

hej hej kejli...a budem na MP za trest dyyychat naschvaaal :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DN idem už aj ja ,tak pá
25. mar 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi,ze susurky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kiki si balila susurkovy uterak a uz sme susurky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

DN Endzi a Endzimi-cmuk :grinning:
25. mar 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak-tak Endzi,len na neho dyyyychaj..a trenuj porodnehlboke vydychy :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citron vypity=huba skrivena....hrdlo vykloktane...skoro som vymalovala kuchynu s pizzzou hribikovou...mna vzdy z tej soli napiiina :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

a cajik uz pijem srrrkam...potim se jak tele :angry: :angry:

holky, jak to ze drichmete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kejla...porod mi ani nespomiiinaj...lebo ked na ten dojde....tak to len zazijete zmatkarku Endoliinu Dzoli v najvaaacsiej paniky :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
panikE :grinning:
25. mar 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. mar 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja mam z porodu strach,najma po tom, co mi dr povedal, ze mam velmi uzku panvu a odmeria mi ju az neskor,ked sa roztiahne...Inak ju babam meraju hned na zaciatku :astonished:
25. mar 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani mi nehovor :confused: :confused: a chces aj epiduralku ci nie?
25. mar 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako meria panvu? :sunglasses: :confused:
25. mar 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla velkosti jeeeansov? :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne..ale bojim, ze neporodim,kvoli tej mojej panve...ja by som taaak potrebovala mat znameho lekara pri porode,ale nehrozi,lebo nikoho nepoznam...Bojim-bojim :sunglasses:
25. mar 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieee, pri vysetreni....
25. mar 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ratas aj s cisarskym? :fearful:
25. mar 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,ja sa prave bojim toho, ze vyfasujem nejakeho uchylneho lekara,kt.mi povie, ze sa pokusime rodit, mozno sa panva roztiahne a nepojde to...a nech sa mi tam niekde babo nezasekne :angry:

Teraz rodila kamoska vyse 4kg syna...Nechali ju rodit 24 hodin, bola otvorena, kontrakcie v kuse,ale maly nevedel zist nizsie,lebo bol velky...Tak az po 24 hodinach jej spravili cisarsky a vraj mala jedine stastie,ze maly nevedel ani zostupit do porodnych ciest,lebo by sa jej zasekol....Chapes??? :angry:
25. mar 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty by si chcela epiduralku?Poznas niekoho,kto rodil v NL?
25. mar 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidim, ze ziadna sranda :angry: :confused:

asi by som chcela (rozpravam ako by som bola uz v 40tt :sweat_smile: :sweat_smile: )...ale tu v NL, to nie je mozne :angry: len v nejakych priipadoch...ale nechcu ju ani za svet davat :rolling_eyes: :rolling_eyes:

a nepoznam nikoho :unamused:
26. mar 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to je to...ze chytis nejakeho chytraaaka a i tak nakoniec bude cisarsky....a tu v NL ta rodia len tie sestry :confounded: doktor pride az ked je ohrozenie...och jo....

vacsina zien tu rodi doma...a MP byvale deti sa narodili doma a on bol pri tom :confused: :fearful:

e e e e
26. mar 2009 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deti s byvalou ...nie byyvale deti :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco ju nechcu davat? :astonished:

Pred casom som stretla kamosku s babatkom a mali na navsteve holandanov..A ti sa strasne cudovali,ze koji, vraj tam nik nekoji,poznali len jednu taku zenu a ostali jej prsia po kolena (ovisnute) :grinning:
26. mar 2009 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: to mas fajne....tak ta odrodi TP :grinning: :grinning:

Aj u nas rodis len s PA a dr pride,az ked sa tlaci hlavicka...Endzi, vsak mna porodi Lubkaaaaa, ona je odtialto :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok