• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Lubka, objednavam si ta na 7.9. tyuz budes riadne bruskata,ale este zvladnes :grinning:
26. mar 2009 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to jo....LUbkaaaaaaaaaaa, no hihiiiiiiiii to je fasacke :grinning: :grinning:

no tu asi nekoja, aj moja kamoska z Ruska co ma Holandana za muza a porodila sice v Amerike ale par tyzdnov na to uz bola tu a vsetky zeny sa divili ze KOJI :confused: :confused: :confused:

oni su proste chore tie zeny...aj ta Ruska sa divili, ze oni ich tu cpu tymi mliekami a potom su jak male mischelliny a vobec sa nehyyybu :sweat_smile: :sweat_smile:
a plus, zeny tu maju len kraatko matersku dovolenky....tusim okolo 4-5 mesiacov, ked nie menej...takze neviem kedy by stihali kojit!

a vyslovene som sa pytala Dr. pri IVF, ze ci pri porodoch pouzivaju epiduraaalku a ona ze CI MI NESIBE...ze v ziadnom priipade!
potom som citala, ze aj pouziivaju, ale len v nejakych pripadoch...ale nie len tak na tvoje poziadanie :angry: :angry:
ved to je to iste ako ked mne odoberali tie vajka nazivo...bez anesteeezie :angry: :angry:
26. mar 2009 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasa tie piismena na konci slov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: entschuldigung :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ENdzi, ty chodis k nejakym tyranom....Vajka Ti odoberu zaziva, rodia ta ako tu...no super....To sa ani necudujem, ze tam zeny rodia doma,ked v tom ci su doma,alebo v nemocke mozno ani nie je rozdiel...Ale ved tak je to aj tu,epiduralku ti nakoniec nedaju, chces rodit v tej stolicke a rodia ta poleziacky....
26. mar 2009 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aspon im tam vsetkym mozes vypi...t :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tu tiez, ale nikto ti nebude rozumiet :grinning: :grinning:

a to mas pravdu...asi v tom rozdiel nie je, ci doma alebo v nemocke...v nemocke aspon nemaju plno!! oni vedia co robia :angry:
este na minulom kurze som bola s jednou Polkou, co mala rodit teraz v januaari a tiez silou mocou chcela epiduralku, ale zamietli jej to...tak musim sa jej ozvat ze ako dopadla a tak celkovo :sweat_smile: :confused:
26. mar 2009 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DObry napad-ozvi sa je a pozistuj si info...A proti epiduralkam su v celom NL, alebo len v tej vasej nemocnici? Lebo aj tato Nr nemocnica je vraj za kazdu cenu za prirodzene porody-bez epiduralky, nie cisarak atd...

A co sa tyka kojenia, ja nie som ziaden fanatik, ved ked to nejde,tak to nejde, existuju aj umele mlieka..Ale ked to ide, tak je to aspon na par mesiacov pre babo lepsie :wink:
26. mar 2009 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A vypi...t im nemozem,lebo mi rozumeju a zastrihnu ma tak, ze olutujem kazde slovo,co by som povedala :grinning:
26. mar 2009 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak teraz som skoro zgegla ...ze ta zastrihnu :grinning: :grinning: :grinning: vidis, to tu este nemam pozistovane, ci vlastne aj strihaju, alebo nechaju chuda zenu natrhnut sa od stehna az po patu :sweat_smile: :sweat_smile:

s tou epiduralkou je to asi v celom NL...ale si ma zaskocila, lebo zrovna tato nemocnica je katoliicka...takze to nieco moze mat spolocne...(ved kvoli tomu tu nerobia to PiGD)
26. mar 2009 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidis, tu maju strihanie ako hobby, strihaju aj ked to nie je nutne...Ale lepsie,ako sa dotrhat :wink:

Noo, mozno to bude tou katolickou nemocnicou, mozno su za prirodzeny porod :wink:
26. mar 2009 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale pri tom porode doma-co robia,ked zistia,ze je potrebny urgentny cisarsky????To je velke riziko, babo sa moze dusit, mozu slabnut ozvy...
26. mar 2009 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oki, segra, idem do sprsky, posielam pusu Endzimiminam, pekne ich pestuj pre moje Kejlicatko..

DN a SS :grinning:
26. mar 2009 o 00:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to tu vysvetlujes MP uz hooodne dlho :grinning: :grinning: samozrejme ked rataju s komplikaaciami, tak sa ide do nemocky, ale nikto nikdy nemoze vediet dopredu ze to bude bez komplikaaacii....ja neviem....my byvame od nemocnici presne 16 km = pri povolenej rychlosti si tam za 25 minut a pri nepovolenej (ale nie maximalnej) = mam odskuusane :wink: za 19 min....lebo oni maju po ceste 300 kruhovych objazdov....1000 cyklistickych drah, 5000 tatroviek na ceste, vratane konov :grinning: :grinning:
tak si neviem predstavit sanitku v case zaaacpy!!! taaa nema sancu prejst pomedzi tie auta, kvoli tym kruhovym objazdom!! sak to je take uuzke jak slak...kazdy tam len gumy skre...normalne vidis vsade cierne obrubniky a lietajuce puklice :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 00:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oki, tak PAPA...pekne si mi na vecer vytreeenovala bruseno, bo som sa nasmiaaaaaaaaaala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aj ty puskuj Kejlicatko od tych mojich krpcov :grinning: :grinning: :grinning:

papi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. mar 2009 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano babule :wink:

No som si Vas precitala :grinning: a ma boli brucho, vy ste ine trubky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kejlica - no ak som tehula, tak sa dogulam kvoli tebe do roboty a ak nie som tak som tam ako na koni hned ako mi zavolas a vezmeme aj noteboook a budeme prezivat tvoj porod s Endzulionou a aj ostatnymi konickarkami :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko

takze denisliatka maju 17mm a 18mm, sliznica je 7mm, pregnyl picham zajtra vecer a foliky prasknu v sobotu vecer ... takze ..... prvy vecer v hoteli ... no to bude ine rosambo, lepsie sa to ani endalo nacasovat :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika ... nie som pobalena, oprala som vsetko co sme doma mali .. zajtra to nahadzeme do tasiek a potom pojdem pichnut pregnyl
26. mar 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidis Kiki a bala si sa :grinning:

No idem do obchodu, potom za segrou a potom za kamoskou cize popoludni som tu

Papaaaaaa :sweat_smile:
26. mar 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka uz sa tesim, ale neviem ako budem poobede stihat
26. mar 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj,kiki no to si ma potesila, fakt vam to vyslo uzasne. takze ked pridete ziadne vybalovanie a rovno do postielky :slight_smile: a kam to vlasne cestujete? aj my ideme buduci tyzden do talianska, ale ja bohuzial nelyzujem :wink: tak ja budem asi len prechadzkovat
26. mar 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tribit ... Cogolo di Peio hotel Ortles a vy ???
26. mar 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, my ideme niekam, ze Bormio sa to vola, niekde na severe Talianska mozno to budes poznat, vy chodite casto lyzovat
26. mar 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej chodime casto lyzovat do Talianska ideme 2krat ...a kedy vyrazate ?
26. mar 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my az buduci vikend 4.aprila. najprv musim odovzdat danove priznania :slight_smile: a potom mozem ist oddychovat. dufam, ze sa tam budu dat robit nejake lachsie tury kedze nebudem lyzovat. potrebujem cerstvy vzduch, teda hlavne moj muz :slight_smile:
26. mar 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tribitka my ideme tuto sobotu a akosi sa tam kazi pocasie :frowning2: 3tyzdne tam bolo pekne a teraz sa to tam kazi :frowning2:
26. mar 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

tak vidis, kiki, nakoniec to s tým pregnylom dopadlo super, co?
26. mar 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale neboj, bude pekne, pocasie sa moze rychlo otocit, uvidis !
26. mar 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufajme ... nemam chut lyzovat v chujavici .... a ja tu truba zhanam opalovacie kremy :grinning:
26. mar 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ich este budes potrebovat :slight_smile: vidis, ja som nic take nemala v plane brat, ale pod kopcom ma asi neopali :grinning:
26. mar 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, konečne som odovzdala diplomovku a myslela som si, že si konečne operiem na opravenej práčke, ale zistila som, že vôbec nie je opravená a stálo ma to 38 Euro :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Idem si teda prečítať čo máte nové, aby som sa ukľudnila :wink:
26. mar 2009 o 11:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky
Lubka,Kejli :grinning: :grinning: teším sa na ten porod ked bude bruchatá Lubka asistovat funiacej Kejluške :grinning: :grinning: hi-hi chcem byt muška a byt pri tom :grinning: :grinning: aspon ste mi spravili náladu :grinning: :grinning:
tak som dnes vytočená ked som sa dozvedela že mojej známej a jedinej detskej neurologičke u nás nechce poistovne podpísat zmluvu sakriš to je teda des... ma to raidne naštvalo je to vynikajuca lekárka ochotna pomoct detom aj v noci ked jej mamička zavolá a bez protekcie ja som ju tiež predtým nepoznala a Robka mi vylízala z epilepsie aj Ba nám vybavila je užasná a len preto že sa chcela odštátnit má problemi je to nespravodlive tak mi jej je luto že si nezasluži taketo problemi a som krajne vytočená lebo vždy mala natrieskanu ordináciu sakriš
26. mar 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok